Super Drag прискорює перегляд у Firefox за допомогою дій перетягування

| | 0 Comments| 2:45 AM
Categories:

Super Drag — це чудове доповнення для Firefox, яке дозволяє легко й миттєво вибирати спосіб завантаження посилань для будь-якого веб-сайту за допомогою простого перетягування. Тобто замість того, щоб відкривати посилання чи взаємодіяти з текстом та зображеннями звичайним способом, якщо ви трохи перетягнете їх із місця, з’явиться панель команд, з якої ви можете швидко відкривати посилання на передньому плані, фоні або тим самим. вкладку, надсилайте виділений текст як запит у пошукові системи або зберігайте зображення в локальному сховищі. Розширення працює практично в будь-якому місці в Інтернеті, якщо на сторінці є посилання, яке можна натиснути. Детальна інформація.

  Як створити резервну копію даних і перейти на новий Mac

Розширення не вимагає перезавантаження, тому ви можете почати його використовувати, щойно воно буде встановлено. Ось як це використовувати: коли вам потрібно виконати одну із вищезгаданих дій з посиланням, просто перетягніть його трохи від його положення в будь-якому напрямку, і панель команд Super Drag з’явиться прямо біля курсора миші.

Ось список дій, які ви можете виконати:

Посилання можна відкривати у фоновому, передньому плані або поточній вкладці.
Текст можна шукати у фоновому, передньому або поточній вкладці.
Зображення можна відкривати у фоновому або передньому плані вкладки або зберігати в локальному сховищі.

Елементи можна шукати в усіх пошукових системах, доданих на панель пошуку Firefox. Коли ви відпускаєте курсор миші на одну з кнопок пошуку (фон, передній план і поточна), з’являється невелике контекстне меню, у якому можна вибрати потрібну пошукову систему.

  Як видалити нещодавно переглянуті шоу Netflix

Розширення також пропонує досить багато варіантів налаштування. У вікні параметрів ви можете, наприклад, вказати дію за замовчуванням, яку слід виконувати щоразу, коли ви відпускаєте кнопку миші після перетягування елемента. Ви можете вказати різні дії за замовчуванням для посилань, пошуку та зображень.

Ви також можете налаштувати положення зміщення самої командної панелі, тобто відстань у пікселях між курсором миші та панеллю, а також деякі нові параметри поведінки вкладок.

Основна мета Super Drag — додати швидкість і зручність у веб-перегляд. Це значно зменшує кількість клацань мишею та переміщення, надаючи вам більше часу для використання вмісту, одночасно зменшуючи час, необхідний для навігації.

  Як усунути проблеми з оновленням драйверів Nvidia

Ви можете завантажити його у свій браузер за посиланням нижче.

Встановіть Super Drag для Firefox