Stringify закривається через п’ять років

Stringify, IFTTT-подібна служба, яка допомагала користувачам створювати поглиблені автоматизовані завдання, сьогодні оголосила про припинення роботи. Програми Stringify будуть видалені з магазинів сьогодні, а послуга буде повністю деактивована в кінці червня.

У електронному листі, надісланому існуючим користувачам, Stringify повідомляє, що продовжуватиме підтримувати сервіс до кінця червня, після чого він закриється, а всі дані користувача будуть видалені. Ось повний електронний лист:

Шановний Вимкнути,

Після майже п’яти років зміни того, як люди автоматизують своє пов’язане життя, мені прикро повідомити вам, що ми починаємо процес деактивації програми Stringify. Це рішення ми прийняли не легковажно, але оскільки наша увага все більше зміщується на розробку нових можливостей підключеного дому в Comcast, ми прийняли стратегічне рішення відмовитися від розробки програми.

  Як оновити дистрибутиви Debian [Guide]

Вам не потрібно відразу вживати ніяких дій. Хоча сьогодні ми видалимо Stringify з магазинів додатків, ми продовжимо працювати та підтримувати сервіс для наявних користувачів до червня. Коли ми деактивуємо програму, ми також видалимо всі ваші дані користувача.

Ми знаємо, що Stringify відіграє важливу роль у повсякденному житті наших користувачів, і ми хочемо, щоб у кожного було достатньо часу для адаптації.

З цією метою я також хотів би запропонувати пару рекомендацій щодо потенційних альтернативних технологій. Хоча я б закликав вас провести власне дослідження, наша команда вважає, що кожне з цих рішень має унікальну цінність.

  Увімкнути введення T9 на телефоні iPhone 5s [Jailbreak]

IFTTT – чудовий безкоштовний сервіс, який пропонує багато тих же функцій і можливостей, що і Stringify.
Yonomi – ще один безкоштовний сервіс, який підтримує багато підключених пристроїв і досвіду.
WebCore – для користувачів платформи Samsung SmartThings. Деякі люди з нашої команди користуються цим і насолоджуються ним.

Ще раз дякуємо за участь у Stringify. Було дуже приємно працювати з нашою величезною спільнотою користувачів. Будь ласка, не соромтеся надсилати нам електронну пошту [email protected] якщо у вас виникли запитання чи занепокоєння.

З повагою

Майк Юрочко

Крім того, схоже, що хтось забув заповнити дані $UserName, перш ніж надіслати це повідомлення. Уф

  Як виправити, що клавіші зі стрілками не працюють в Excel – архів