StorageStatus відстежує всі фізичні пристрої зберігання даних, підключені до Mac

| | 0 Comments| 7:53 PM
Categories:

Ті з нас, хто працює з терабайтами пам’яті одночасно, розуміють, наскільки важливо стежити за всіма робочими жорсткими дисками. Існують програми, які можуть тримати вас в курсі, від простої інформації, як-от деталі папок, до складного моніторингу продуктивності, до цілих програм, як-от hddb, які керують базами даних жорстких дисків. У цьому ключі ми поглянемо на програму StorageStatus для Mac OS вартістю 2,99 доларів США в Mac App Store, яка настільки ж інформативна, як і надзвичайно крихітна. Ось що ми думаємо про це.

StorageStatus — це рішення, яке сподобається небагатьом вибраним, воно стане паличкою-виручалочкою для тих небагатьох, але для інших це може бути не дуже корисним. Він відстежує активність вашого жорсткого диска в режимі реального часу і дає змогу зрозуміти, в якому стані перебуває ваш диск на даний момент. Люди, які працюють над великими файлами, використовуючи кілька сховищ, уже знають переваги стеження за жорстким диском під час виконання. Програма автоматично сповіщає вас, коли диск стає неактивним, таким чином ви можете визначити, чи працюють ваші завдання чи ні.

  Як грати в локальні багатокористувацькі ігри онлайн за допомогою Steam Remote Play Together

Програма тихо працює на панелі меню, готова надати вам інформацію одним кліком. Він розповість вам про обсяг пам’яті, кожен колір вказує на кількість підключених дисків. Ви можете налаштувати візуальний стиль з уподобань. Він повідомить вам назву та деталі кожного розділу. Якщо будь-який диск простоює, це повідомляє вам через центр сповіщень. Здебільшого це стосується зовнішніх накопичувачів, а не внутрішніх.

Додаток вкрай необхідний для людей, яким потрібно контролювати свої диски в режимі реального часу. Хоча він не зміг підняти SD-карту моєї камери (зараховується як сховище), він міг тримати мене в курсі оновлень на моєму зовнішньому диску. Який, поки я залишив його неактивним, сповіщав мене, як тільки він вимикався, таким чином, я знав, що моя програма, до якої зверталися, перейшла в автономний режим.

  Як перекладати субтитри на Netflix [Chrome]

Завантажте StorageStatus для Mac [$2.99]