Spotify має новий план лише для аудіокниг (але ось чому його варто пропустити)

Ключові висновки

  • Spotify запустив доступ до аудіокниг, але ціна за 9,99 доларів США на місяць не вартує запитуваної ціни порівняно з Spotify Premium за 10,99 доларів США на місяць.
  • Spotify Premium пропонує багато інших переваг лише на один долар більше, наприклад музику без реклами, прослуховування в режимі офлайн і вищі бітрейти.
  • Навіть незважаючи на те, що Audiobooks Access певною мірою конкурує з Audible, для більшості користувачів краще заплатити на 1 долар більше за Spotify Premium.

Тепер Spotify пропонує доступ до аудіокниг лише для аудіокниг. Це розроблено для шанувальників аудіокниг, які також не зацікавлені в потоковій музиці. На жаль, на нашу думку, ціна доступу до аудіокниг порівняно з підпискою Spotify Premium робить його непотрібним.

Spotify запускає план доступу до аудіокниг для безкоштовних користувачів

1 березня 2024 року Spotify запустив новий план підписки, спрямований безпосередньо на шанувальників аудіокниг. Дзвонив Доступ до аудіокнигцей платний рівень пропонує 15 годин прослуховування аудіокниг на місяць разом із таким самим доступом із підтримкою реклами до каталогу музики та подкастів Spotify, який ви отримуєте з безкоштовним планом.

  Ваш щит від кіберзагроз

У публікації в блозі на Для запису, Spotify оголосив про цей новий платний рівень, заявивши, що він «постійно впроваджує інновації, щоб надати найкращу можливу пропозицію для всіх шанувальників звуку». І завдяки «збільшенню на 45% кількості безкоштовних користувачів, які щодня шукають вміст аудіокниг і взаємодіють із ними», ми можемо зрозуміти, чому Spotify запустив цей новий рівень лише для аудіокниг.

Однак доступ до аудіокниг коштує 9,99 доларів на місяць у США (єдина територія, де він зараз доступний). І це проблема.

Чому план доступу до аудіокниг Spotify того не вартий

На доступ до аудіокниг Spotify не варто підписуватися виключно на основі того, як він порівнюється з тарифним планом Spotify Premium. Як уже згадувалося, план доступу до аудіокниг від Spotify коштує 9,99 доларів США на місяць, що звучить як хороша ціна, поки ви не порівняєте його з тарифним планом Spotify Premium.

  Як знайти IP-адресу з Xbox Live Gamertag

Spotify Premium коштує 10,99 доларів США на місяць для окремого користувача; це лише один долар більше, ніж доступ до аудіокниг. А ще на 1 долар США ви отримуєте доступ до всіх бонусів Premium на додаток до 15 годин безкоштовного прослуховування аудіокниг на місяць. Це тому, що всі плани Spotify Premium тепер включають однакові 15 годин на місяць доступу до аудіокниг преміум-класу.

Нагадуємо, Spotify Premium переваги включають прослуховування музики без реклами, завантаження альбомів і списків відтворення для прослуховування в режимі офлайн, відтворення пісень у будь-якому порядку, прослуховування на вищих бітрейтах тощо. І ви не отримаєте нічого з цього з планом доступу до аудіокниг Spotify. Натомість ви отримуєте ті самі функції, що й користувачі Spotify Free, а також ці 15 годин безкоштовного прослуховування аудіокниг.

Spotify Premium, безумовно, кращий вибір

Вартість 10,99 дол. США на місяць за індивідуальний план, а не плани Duo (14,99 дол. США) або сімейні (16,99 дол. США на місяць) — Spotify Premium — чудове співвідношення ціни та якості. Це вже було вигідно завдяки низці переваг, які він пропонував у безкоштовному обліковому записі. Тоді Spotify додав 15 годин на місяць аудіокниг на додаток до цих бонусів Premium, додавши додаткову причину для підписки.

  Чи може Geek Squad відремонтувати вашу PS4?

Тож за 9,99 дол. США на місяць — лише на один долар дешевше, ніж Premium і майже без жодних переваг — Audiobooks Access здається непочатковим. Так, це вигідно порівняно з Звуковий певним чином; Audible коштує 14,95 доларів на місяць за Premium Plus, пропонуючи один кредит на аудіокнигу преміум-класу на місяць. Однак поточні передплатники Audible, які обговорюють, чи варто переходити на Spotify, усе одно краще заплатити ще 1 долар за Spotify Premium.

Слід також зазначити, що навіть користувачі Spotify Free можуть слухати деякі аудіокниги безкоштовно, але не платні аудіокниги, озвучені знаменитостями чи авторами, які можуть бути дорогими. Тим не менш, незалежно від того, який у вас план Spotify, ви повинні ознайомитися з нашим посібником, у якому докладно описано, як безкоштовно слухати аудіокниги на Spotify.