Siri не працює на вашому iPhone або iPad? 7 Вирішено проблеми

Не вдається змусити Siri працювати або активуватися на вашому iPhone або iPad? Ми розглянемо найпоширеніші проблеми, з якими ви можете зіткнутися з Siri, разом із деякими загальними порадами щодо усунення несправностей (наприклад, як скинути Siri) для хорошої міри.

1. Siri не реагує, коли ви намагаєтеся її активувати

У більшості випадків можна подумати, що Siri не працює, якщо вона не активується після натискання бічної кнопки (або кнопки «Додому» на iPhone 8 і старіших моделях, включаючи iPhone SE).

Ймовірно, це тому, що Siri вимкнено в налаштуваннях вашого iPhone або iPad. Щоб налаштувати та використовувати Siri, перейдіть у «Параметри» > «Siri та пошук» і ввімкніть «Натиснути бічну кнопку» для Siri (або «Натиснути кнопку «Домашня сторінка» для Siri на старіших моделях).

Ви також можете ввімкнути опцію «Дозволити Siri під час блокування», щоб вам не потрібно було розблоковувати iPhone для доступу до Siri.

2. Siri повністю відсутня на вашому iPhone або iPad

Можливо, наведені вище пропозиції не допоможуть вам, оскільки Siri відсутня в програмі «Налаштування» на вашому iPhone або iPad. Є кілька причин, чому це може бути так.

По-перше, відвідайте Сторінка доступності функцій Apple щоб переконатися, що Siri доступна у вашій країні чи регіоні. На жаль, персональний помічник Apple доступний не скрізь.

Це не гарантія, але ви можете обійти регіональні обмеження, перейшовши в «Налаштування» > «Загальні» > «Мова та регіон» і змінивши параметр «Регіон» на підтримувану країну, як-от Сполучені Штати.

По-друге, переконайтеся, що ви помилково не вимкнули Siri за допомогою Screen Time на своєму iPhone. Щоб перевірити, перейдіть у «Налаштування» > «Час екрана» > «Обмеження вмісту та конфіденційності». Якщо його ввімкнено, торкніться «Дозволені програми» та переконайтеся, що Siri & Dictation увімкнено.

Якщо відсутні лише пропозиції Siri, застосуйте ці рішення, щоб пропозиції Siri знову відображалися на вашому iPhone.

3. Siri не реагує, коли ви говорите «Привіт, Siri»

Ви повинні мати можливість активувати Siri, не торкаючись свого iPhone або iPad, просто сказавши «Привіт, Siri», коли ваш пристрій знаходиться в межах слуху. Якщо «Hey Siri» не працює на вашому iPhone, перейдіть до «Налаштування» > «Siri та пошук» > «Слухати» на своєму пристрої та переконайтеся, що вибрано «Hey Siri» або «Siri» або «Hey Siri».

Крім того, щоб переконатися, що «Hey Siri» працює, навіть коли ваш пристрій повернено донизу або в чохлі, перейдіть у «Налаштування» > «Спеціальні можливості» > Siri та ввімкніть «Завжди слухати «Hey Siri».

4. Siri вас не чує або не розуміє, що ви говорите

Якщо Siri не завжди чує вас або часто неправильно розуміє ваші слова, можливо, виникла проблема з мікрофонами вашого iPhone або iPad. Іноді це можна виправити, почистивши мікрофони сухою щіткою з м’якою щетиною або знявши захисну плівку з екрана та футляр.

На вашому iPhone або iPad є кілька мікрофонів. Ви можете протестувати кожен із них, записавши короткі відео чи аудіо фрагменти в різних програмах:

  • Щоб перевірити основний мікрофон у нижній частині пристрою, відкрийте програму «Голосові нагадування» та торкніться червоної кнопки, щоб записати коротке повідомлення. Послухайте відтворення та переконайтеся, що ви його чітко чуєте.
  • Щоб перевірити передній мікрофон, відкрийте програму Камера та зніміть коротке відео за допомогою передньої камери. Повторіть відео, щоб переконатися, що ви його чітко чуєте.
  • Щоб перевірити задній мікрофон, відкрийте програму Камера та зніміть коротке відео за допомогою задньої камери. Повторіть відео, щоб переконатися, що ви його чітко чуєте.

Якщо одне з них не працює належним чином, ви можете спробувати кілька рішень, щоб виправити мікрофон або контактну Підтримка Apple домовитися про ремонт. Тим часом ви можете підключити бездротову гарнітуру або AirPods, щоб замість них використовувати мікрофон.

5. Siri нічого не каже, коли їй задають питання

Зазвичай ми очікуємо почути голосову відповідь після того, як задамо Siri запитання чи віддамо команду. Якщо цього не сталося, можливо, виникла проблема з налаштуваннями вашого iPhone. В інших випадках це так само просто, як збільшити гучність.

Переконайтеся, що Siri налаштовано відповідати вам, перейшовши в «Налаштування» > «Siri та пошук» > «Відповіді Siri» > «Надавати перевагу голосовим відповідям». Щоб збільшити гучність Siri, кілька разів натисніть кнопку збільшення гучності під час використання Siri. Якщо ви регулюєте гучність в інший час, це може взагалі не вплинути на гучність Siri — див. інші поради щодо усунення несправностей гучності iPhone, щоб отримати пояснення.

Якщо Siri все одно нічого не говорить, перейдіть до Налаштування > Siri та пошук > Siri Voice. Виберіть інший варіант, щоб ваш пристрій завантажував нові голосові файли. Якщо це спрацює, вам може знадобитися відновити заводські налаштування iPhone або iPad, щоб виправити оригінальний голос.

6. Siri працює надто повільно або не може підключитися до мережі

Для виконання більшості команд Siri потрібне активне підключення до Інтернету. Якщо Siri не працює на вашому iPhone або iPad, причиною можуть бути проблеми з мережею. Зазвичай Siri каже: «У мене проблеми з підключенням» або «Повторіть спробу пізніше», коли це трапляється.

Переконайтеся, що ваш пристрій під’єднано до Wi-Fi, і спробуйте транслювати відео YouTube, щоб перевірити підключення до Інтернету. Якщо це не допомогло, можливо, потрібно виправити нестабільне з’єднання Wi-Fi.

Якщо Siri все ще не працює, тимчасово вимкніть усі VPN, які ви використовуєте, у меню «Налаштування» > «VPN». Крім того, увімкніть і вимкніть режим польоту в Налаштуваннях > Режим польоту.

Все ще не пощастило? Перейдіть у «Параметри» > «Загальні» > «Передача або скидання iPhone» і виберіть «Скинути налаштування мережі». Це видалить ваші збережені паролі Wi-Fi та інші пов’язані з мережею дані, тому використовуйте їх, лише якщо нічого не спрацювало.

Щоб використовувати Siri через стільникову мережу, переконайтеся, що стільникові дані ввімкнено в меню «Налаштування» > «Стільниковий зв’язок» і переконайтеся, що у вашому тарифному плані достатньо даних.

7. Кілька пристроїв відповідають, коли ви розмовляєте з Siri

Якщо у вас більше ніж один пристрій Apple, ви можете виявити, що кілька з них відповідають на «Hey Siri» одночасно. Це не недогляд з боку Apple; це проблема з налаштуваннями вашого пристрою.

Все, що вам потрібно зробити, це переконатися, що Bluetooth увімкнено на кожному з ваших пристроїв, перейшовши в Налаштування > Bluetooth. Коли ви кажете «Hey Siri», ваші пристрої швидко використовують Bluetooth, щоб спілкуватися один з одним і вирішувати, який пристрій має відповісти.

Якщо це не спрацює, переконайтеся, що на кожному пристрої ввійшли в той самий обліковий запис Apple, подивившись назву профілю у верхній частині програми «Налаштування». Якщо один із ваших пристроїв не має того самого Apple ID, торкніться імені, прокрутіть униз і торкніть «Вийти». Потім натисніть «Увійти на свій iPhone», щоб використовувати інший обліковий запис.

Скидання Siri та інші загальні виправлення

Ми показали вам, як вирішити найпоширеніші проблеми із Siri, але ці рішення підійдуть не всім. Якщо Siri все ще не працює на вашому iPhone або iPad, ви можете спробувати скинути налаштування Siri на своєму iPhone.

Перейдіть у «Налаштування» > «Siri та пошук» > «Слухати» та виберіть «Вимкнути». Потім знову виберіть «Hey Siri» або «Siri» або «Hey Siri». Торкніться «Продовжити», дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб перенавчити Siri розпізнавати ваш голос, і торкніться «Готово».

Окрім скидання Siri, ось ще кілька загальних порад щодо усунення несправностей, які ви можете спробувати. Спочатку закрийте всі відкриті програми на вашому iPhone. Потім спробуйте перевірити, чи працює Siri, коли програму повторно відкрити. Ще одне загальне виправлення — перезавантажити iPhone і, якщо доступно, оновити iOS до новішої версії. Для цього перейдіть у Налаштування > Загальні > Оновлення ПЗ.

Нарешті, ви можете спробувати скинути всі налаштування на своєму iPhone, перейшовши в «Налаштування» > «Загальні» > «Скинути» та вибравши «Скинути всі налаштування». Це не видаляє жодні програми чи мультимедійні файли з вашого пристрою, але повертає всі налаштування до стандартного стану. Після завершення скидання перейдіть у «Налаштування» > «Siri та пошук», щоб знову ввімкнути Siri.

Сподіваємося, що за допомогою цих різноманітних рішень вам вдалося вирішити всі ваші проблеми з Siri. Більшість виправлень передбачає перевірку правильності налаштувань iPhone, щоб Siri працювала так, як вам подобається.

Навіть за правильних налаштувань програмні збої нерідко трапляються. У таких випадках все, що вам потрібно зробити, це скинути Siri, і ви знову зможете використовувати віртуального помічника на своєму iPhone або iPad.