ShortPaste скорочує всі URL-адреси з буфера обміну, коли ви вставляєте їх [Android]

| | 0 Comments| 5:58 AM
Categories:

Шортери посилань бувають різних форм і розмірів. Такі сервіси, як Bit.ly і Goo.gl, можуть швидко перетворити довгу URL-адресу на меншу, що може виявитися корисним у кількох ситуаціях, наприклад, коли текстове поле обмежене (наприклад, у Twitter) або зазначена URL-адреса має занадто багато символів для типу. Зазвичай, коли вам потрібно скоротити посилання, ви переходите на веб-сайт із скороченням посилань, вставляйте URL-адресу та отримайте її скорочену версію. Але якщо ви використовуєте Android і хочете вирізати кілька додаткових кроків у процесі, новий додаток ShortPaste може автоматично скоротити всі посилання, які ви виділите, і скопіювати в буфер обміну.

  Timehop ​​переносить свою програму для соціальних мереж і фотографій Time Machine на Android

ShortPaste має дуже простий дизайн. На його головному екрані ви можете вибрати, яку службу скорочення URL-адрес ви хочете використовувати (Bit.ly або Goo.gl), вбудований архів, який містить список скорочених URL-адрес, які ви раніше використовували. Після ввімкнення програма працює у фоновому режимі та вставляє будь-яке посилання, яке ви скопіюєте у скороченому вигляді, у потрібне поле, наприклад у Facebook, Google Hangouts, Twitter, WhatsApp тощо. У додатку також немає жодних нав’язливих опцій, щоб ще більше заплутати вас.

Найкраще в ShortPaste – це його просте використання. Я використав додаток, щоб скоротити кілька посилань, і я вже знайшов його досить корисним у щоденному використанні. Скопіюйте URL-адресу, яку потрібно скоротити, до буфера обміну, і коли ви вставите те саме посилання в іншу програму, ShortPaste замість цього використовуватиме скорочену версію. І це тільки про це. ShortPaste також має екран налаштувань, де ви можете легко деактивувати програму, якщо вам потрібно. Крім того, ви можете перемикати запуск під час завантаження, а також Trim Header, який видаляє https:// з початку всіх нових посилань.

  Як додати кілька мов введення в Android 7.0

За замовчуванням ShortPaste використовує goo.gl, але він також дозволяє використовувати bit.ly у параметрах. Крім того, ви можете встановити власне ім’я користувача Bit.ly і ключ API.

Програма доступна в Google Play. Ви можете завантажити його на свій пристрій за посиланням нижче.

Встановіть ShortPaste з Play Store