Semrush for Agency – чи це того варте?

Створення міцної основи SEO та генерування органічного трафіку для клієнтів є найскладнішим завданням для будь-якого агентства. Semrush для агентств – це економічно ефективне рішення для всіх.

Послуги цифрового маркетингу та SEO є одними з найприбутковіших видів бізнесу. Недавній звіт «Дослідження та ринки» показує, що у 2025 році пошукова оптимізація стане індустрією з оборотом у 83,7 мільярда доларів США з 40,92 мільярда доларів у 2021 році.

Однак таким агентствам доводиться вирішувати такі проблеми, як дослідження ринкових даних і розуміння. Їхні завдання розподілені в різних програмах та інструментах, і керування ними часто стає проблемою. Semrush пропонує комплексне рішення, щоб агентства могли зосередитися на зростанні клієнтів і збільшенні прибутку.

Найкращі функції Semrush для агентств

Агентства SEO та цифрового маркетингу покладаються на сотні програмного забезпечення для регулярних операцій. У більшості випадків різні команди агентства використовують різні програми та розкидають завдання всюди. Коли всьому агентству потрібно зібратися разом для мозкового штурму, ситуація стає хаотичною.

Не кажучи вже про те, що ваші команди стають менш продуктивними, коли працюють над різними програмами. Оскільки вони витрачають частину свого робочого часу на встановлення та оновлення інструментів. Крім того, існує висока ймовірність того, що робота будь-якого клієнта може зупинитися, якщо одна з таких програм виходить з ладу.

Тому вам потрібно консолідувати діяльність вашого агентства в кількох програмах. Semrush Agency Growth Kit – зручний і доступний варіант.

Зареєструвавшись у Semrush, ви зможете об’єднати більшість робочих процесів свого агентства в цьому інструменті, наприклад:

#1. управління

Кожне агентство SEO та цифрового маркетингу використовує програмне забезпечення для відстеження всього, що відбувається в клієнтських проектах у відділах. Важливо відстежувати статус проекту, щоб менеджери могли регулярно звітувати про клієнта та належним чином виставляти рахунок.

Цілі інструментів управління для агентств такі:

 • Інтегруйте різноманітні ресурси проекту, програми, дані тощо в одній центральній програмі
 • Діліться знаннями між проектними командами та покращуйте співпрацю
 • Контролювати звітність, людей і фінанси

Системи керування агентствами, такі як Monday, Jira, Asana тощо, працюють із Semrush Site Audit Tool через інтеграцію Zappier. Ви можете використовувати конектор Semrush Site Audit від Zappier для синхронізації завдань із програм керування. Завдяки такій надійній інтеграції ви можете створювати завдання на Jira, Asana тощо безпосередньо з Semrush.

#2. Обробка свинцю

Semrush постачається з готовою функцією генерування та обробки потенційних клієнтів. Деякі з його підфункцій:

 • Використовуйте платформу Agency Partners, щоб створити надійного партнера з цифрового маркетингу.
 • Компанії та бренди, які зацікавлені в агентстві, знаходять вас миттєво.
 • Ви також можете створювати та вбудовувати сучасні віджети для створення потенційних клієнтів на свої веб-сайти та цільові сторінки.

У результаті ви можете отримати більше потенційних клієнтів. Потім ви можете надіслати їх безпосередньо в Hubspot для подальшої обробки вниз по маркетинговій воронці.

#3. CRM

CRM є незамінним інструментом для будь-якого B2B агентства з управління клієнтами. Ви можете використовувати інструмент CRM від Semrush, щоб залучати нових клієнтів і керувати наявними клієнтами прямо з платформи, де ви займаєтеся пошуковою системою пошукових систем, контент-маркетингом, аналізом конкурентів тощо.

  Мережа перед Інтернетом: огляд на Gopher

#4. Управління проектами

Цифровий маркетинг і управління проектами SEO також життєво важливі для будь-якої агенції. Агентства можуть легко виконувати ці завдання на одній платформі Semrush за допомогою таких інструментів, як «Мої звіти», «Календар», «Менеджер клієнтів» тощо.

#5. SEO

Агентства також потребують різних локальних і глобальних інструментів SEO для відстеження, виявлення та керування популярними ключовими словами для своїх клієнтів. Крім того, агентствам необхідно проаналізувати конкурентів своїх клієнтів і знайти ключові слова, які використовують конкуренти. У Semrush є всі інструменти для виконання таких обов’язків клієнта.

#6. Контент-маркетинг

Контент-маркетинг також є великою відповідальністю та вимагає багатьох інструментів для стратегії контенту, дослідження контенту, пошуку прогалин у контенті, аудиту контенту, створення контенту тощо. Інструмент контент-маркетингу Semrush об’єднує всі функції в одній платформі.

#7. Маркетинг у соціальних мережах

Для SMM вам не потрібно платити за інший додаток. Ви можете створювати дописи, аналізувати, порівнювати ефективність вашого клієнта з його конкурентами та проводити платні кампанії.

#8. КПП

Ви також можете консолідувати на Semrush усе керування кампаніями PPC, як-от дослідження ключових слів оголошення, дослідження реклами конкурентів, торгові оголошення, медійні оголошення, пошукові оголошення тощо.

#9. Автоматизація маркетингу

Якщо ви хочете розвивати своє агентство та мати справу із сотнями клієнтів, вам потрібно розширити робочий процес за допомогою автоматизації маркетингу. Semrush пропонує різні автоматизовані процеси для переведення регулярних і повторюваних робочих процесів, таких як SEO, PPC, звітність клієнтів, SMM і генерація потенційних клієнтів, на автопілот.

Що таке Semrush?

Наразі ви, мабуть, зрозуміли, що Semrush займається цифровим маркетингом, пошуковою пошуковою системою та супутніми послугами. Ти правий! Це один із провідних інструментів на ринку для виявлення маркетингової інформації та покращення видимості брендів і веб-сайтів. Це практично універсальний маркетинговий інструмент, завдяки якому ваші команди можуть зосередитися на виконанні більше роботи, а не на вивченні нових програм.

Оскільки він поставляється з багатьма функціональними можливостями, експерти також вважають Semrush найкращим для агентств. Таким чином, це ідеальний інструмент для вашого агентства, якщо ви займаєтесь PPC, SEO, дослідженням ключових слів, SMM, PR, конкурентними дослідженнями, маркетинговою інформацією, контент-маркетингом, маркетингом кампаній тощо.

Це справді крутий веб-додаток, яким можна керувати на будь-якому комп’ютері, який може відкривати браузери веб-сайтів. Крім того, він поставляється з меншою кривою навчання. Таким чином, ваші представники можуть розпочати роботу з першого дня та збільшити рентабельність інвестицій (ROI).

Інтерфейс користувача Semrush

Інтерфейс Семруша – це прогулянка парком. Домашня сторінка — це сторінка «Проекти», яка показує всі клієнтські проекти в інтерфейсі, схожому на панель інструментів. Він відомий як «Мої проекти» та пропонує такі ключові відомості, як:

 • Аудит сайту
 • Відстеження позиції
 • On-Page SEO Checker
 • Трекер соціальних мереж
 • Плакат у соціальних мережах
 • Аудит зворотних посилань
 • Створення посилань
 • Інструмент добору ключових слів PPC
 • Органічні сесії
 • Аналізатор вмісту

Аналіз конкурентів знаходиться трохи вище інформаційної панелі та позначається як «Мої конкуренти». Просто введіть доменну адресу конкурента та виберіть країну, щоб відстежувати ефективність суперника.

  Як використовувати кілька підписів електронної пошти в Gmail

На лівій панелі навігації ви можете отримати доступ до всіх інструментів для SEO та маркетингу від Semrush. Популярні функції згруповані в такі категорії:

 • SEO
 • Локальний SEO
 • Реклама (Маркетинг у пошукових системах)
 • Соц.медіа
 • Контент-маркетинг
 • Semrush.Тренди
 • Агентські рішення

Ви можете отримати доступ до наведених нижче інструментів для завдань управління агентством із розділу «Керування», який також розташований на лівій панелі. Ці інструменти:

 • Мої звіти
 • Інструмент генерації потенційних клієнтів
 • Маркетинговий календар
 • Примітки

Якщо ви вперше користуєтеся інструментом і бажаєте отримати навчальну або онлайн-демонстрацію, ви можете надіслати запит, натиснувши опцію «Онлайн-демо» на навігаційній панелі ліворуч.

Semrush для агентств: рентабельні підписки

Статистика маркетингових досліджень коштує недешево, оскільки постачальникам необхідно налаштувати надійні центри обробки даних і програми для хмарних обчислень, щоб збирати, аналізувати та надавати вам дані. Однак Semrush пропонує численні функції та дані за доступною ціною. Ось плани, які підходять для використання на рівні агентства:

Semrush Guru для агентств

План передплати Guru дуже підходить для підприємств середнього рівня та агентств. Він містить усі функції та переваги підписки Semrush Pro. Крім того, він пропонує такі сучасні маркетингові функції, як історичні дані, набори інструментів контент-маркетингу, кілька місцезнаходження, відстеження пристроїв і розширені звіти.

Цей план доступний за 379,95 доларів США на місяць. Однак ви можете отримати знижку до 20%, якщо оформите річну підписку. Ви можете спробувати план протягом 7 днів, перш ніж платити за місяць або рік.

Ось зведений перелік функцій плану Гуру:

 • 15 проектів за підписку
 • Одночасне відстеження 1500 ключових слів із щоденним оновленням
 • Модуль контент-маркетингу з повним набором послуг
 • Доступ до Semrush CRM
 • Інтеграція з Google Data Studio
 • Перелік партнерів агентства та сертифікація
 • Біла етикетка та фірмові PDF-звіти

Ви можете отримати окремі покращення функціональності, як-от локальне керування лістингом SEO, додаткові користувачі, Semrush Trends, набір для розвитку агентства та ImpactHero.

Semrush Business for Agencies

Якщо ваше агентство бачить збільшення кількості клієнтів або ви розширюєте своє агентство до більшої кількості підрозділів, ви можете перенести свою підписку на бізнес-план Semrush. Усі функції стають доступними одразу. Отже, процес масштабування справді легкий і безболісний.

Підписка підходить для компаній із розширеними маркетинговими та SEO робочими процесами, веб-сайтів електронної комерції та дуже активних SEO та маркетингових агентств. План доступний за 599,95 доларів на місяць. Однак ви можете отримати знижку 20%, якщо плануєте підписатися на цілий рік.

Бізнес-план містить усі функції Semrush Pro та Guru. Крім того, додаткові функціональні можливості включають розширені ліміти, частку голосу, доступ до API, міграцію зі сторонніх платформ і рекламу зі списком продуктів.

Нижче наведено список особливостей бізнес-плану:

 • 40 проектів за підписку
 • Одночасне відстеження 5000 ключових слів із щоденним оновленням
 • Модуль контент-маркетингу з повним набором послуг
 • Доступ до Semrush CRM
 • Інтеграція з Google Data Studio
 • Перелік партнерів агентства та сертифікація
 • Біла етикетка та фірмові PDF-звіти

Подібно до підписки Guru, вам потрібно доплачувати за такі функції, як ImpactHero, Semrush Trends, набір для розширення агентства, додаткові користувачі та керування лістингом.

Коли ви порівнюєте функції Guru та Business з альтернативами Semrush, ви побачите, що більшість конкурентів пропонують щось подібне до Guru на найвищому рівні підписки.

  Як завжди запускати Mozilla Firefox у режимі приватного перегляду

Порівняння з конкурентами

Наприклад, Advance від Ahrefs коштує 399 доларів на місяць, повний API від Majestic – 399 доларів на місяць, а Elite від Cognitive SEO – 499 доларів на місяць. Однак їхні послуги порівняно з вказаною ціною не настільки вичерпні, як Semrush.

Отже, порівняння з іншими інструментами показує, що Semrush доступний і економічно ефективний. Крім того, якщо ви використовуєте всі інструменти Semrush для обслуговування клієнтів, ви підвищуєте свою надійність і популярність бренду. Не кажучи вже про те, що ви заощаджуєте час і гроші, не купуючи інші інструменти агентства, як-от управління проектами, керування календарем, рішення для керування клієнтами тощо.

Semrush містить понад 40 інструментів для роботи вашого агентства. Всі інструменти поділяються на такі комплекти:

#1. SEO Toolkit

Ви будете використовувати 18 різних модулів у цьому розділі для всього, що стосується SEO та оптимізації вмісту, щоб органічно збільшити трафік і користувачів. Найпопулярніші – магічний інструмент для ключових слів, огляд ключових слів, органічне дослідження, шаблон вмісту для SEO тощо.

#2. Рекламний інструментарій

Для всього SEM, від досліджень до реклами в Google Ads і соціальних мережах, рекламний інструментарій є основним призначенням.

#3. Набір інструментів контент-маркетингу

Content Marketing Toolkit і його модулі допоможуть вам розмістити високоякісний вміст веб-сайту та отримати кращий рейтинг SEO.

#4. Інструментарій конкурентних досліджень

Якщо ви хочете зосередитися на маркетингу на основі даних і аналізі конкурентів, використовуйте Market Explorer, Organic Research тощо з цього розділу.

#5. Набір інструментів соціальних медіа

Ви знайдете інструменти Social Media Tracker і Social Media Poster у маркетингових кампаніях у соціальних мережах у цьому наборі інструментів.

#6. Набір інструментів управління

Якщо ви керуєте кількома клієнтами та їхніми маркетинговими планами, ви знайдете всі необхідні інструменти в цьому наборі інструментів.

Semrush для агентств: чи варто це того?

Так, точно так! Ось пояснення нижче:

Від оптимізації пошукових систем до управління та звітності про клієнтів, Semrush об’єднує всі функції, необхідні вашому агентству, в одному місці. Крім того, він пропонує модель конкурентоспроможної ціни.

Під час користування ви дізнаєтеся, що підписка на Semrush є вигідною угодою, оскільки ви отримуєте миттєвий доступ до сучасних і передових інструментів цифрового маркетингу.

Якщо говорити про цифри та статистику:

 • Понад 10 мільйонів користувачів спробували Semrush
 • Користувачі шукали понад 22,3 мільярда ключових слів
 • Він містить понад 142 геобази даних
 • Semrush підтримує понад 808 мільйонів профілів доменів
 • Інструмент огляду ключових слів доступний у 120 країнах
 • 500 ТБ необроблених даних було проаналізовано інструментом аналізу трафіку та ринку

З огляду на статистику, доступність і функціональність, Semrush стане гідною інвестицією для вашого агентства.

Висновок

Пошукова оптимізація може стати науковою справою, якщо у вас немає відповідних інструментів. Ви можете зареєструватися на пробну версію Semrush, щоб з’ясувати, що пошукова оптимізація — це просто легка прогулянка.

Semrush для агентств настільки спрощує пошукову оптимізацію, що ви можете працювати з сотнями клієнтів лише командою з 3–5 осіб і значно заощадити на персоналі, співробітниках і робочих місцях.

Вас також може зацікавити SEO проти SEM і скерувати своє агентство на правильний шлях.