Samsung Galaxy S20: увімкнення жестів і зміна порядку кнопок на панелі навігації

| | 0 Comments| 9:00 PM
Categories:

Android 10 представив навігаційну систему на основі жестів, яка позбулася екранних кнопок. Замість того, щоб використовувати елементи керування Google, Samsung залишився налаштувати три кнопки (з задньою стороною з правого боку). На щастя, ви можете ввімкнути навігацію жестами (і змінити порядок кнопок) на Galaxy S20, S20+ і S20 Ultra.

Увімкніть навігацію жестами

Почніть з відкриття меню налаштувань Galaxy S20. Найпростіший спосіб зробити це – провести пальцем вниз від верхньої частини екрана, щоб витягнути панель сповіщень. Звідти торкніться значка шестерні у верхньому правому куті.

Крім того, ви можете провести пальцем угору з головного екрана, щоб відкрити панель програм. Ви можете використовувати рядок пошуку у верхній частині екрана або гортати сторінки, доки не знайдете програму «Налаштування».

  Чи пошкоджено сенсорний екран вашого телефону? Уникайте цих порад щодо поганого ремонту

Далі прокрутіть вгору, а потім виберіть опцію «Показати». У цьому меню також можна ввімкнути дисплей свого телефону з частотою 120 Гц.

Samsung Galaxy S20 Виберіть

Тут ви знайдете кнопку «Панель навігації». Натисніть на нього.

Samsung Galaxy S20 Виберіть

Виберіть опцію «Жести на весь екран», щоб переключитися з розкладки з трьома кнопками на систему навігації жестами Google. Потім ви можете натиснути кнопку «Додаткові параметри», якщо ви хочете змінити налаштування жестів Samsung або точно налаштувати чутливість промаху назад.

Samsung Galaxy S20 Виберіть Повноекранні жести, а потім

Жести Google дозволяють перейти додому, але швидко провести пальцем вгору від нижньої частини екрана, відкрити меню «Останні», проводячи пальцем вгору й утримуючи, і повернутися назад, проводячи всередину з будь-якого краю. Система Samsung дозволяє провести пальцем угору з трьох виділених ділянок екрана, щоб повернутися, «Додому» або запустити «Останні». Виберіть налаштування, яке найкраще відповідає вашим потребам.

  Як виправити зависання Outlook під час завантаження профілю

І, нарешті, змініть чутливість заднього жесту вашого Galaxy S20, перемістивши панель ближче або вище. Samsung рекомендує зменшити налаштування, якщо ви неодноразово активуєте жест «Назад» у разі нещасного випадку.

Після того, як ви увімкнете навігацію за допомогою жестів, ви, ймовірно, помітите, що значок панелі внизу екрана буде частково порушити темний режим. Ви можете виправити це, повністю приховавши планку. Для цього поверніться до меню «Панель навігації» та вимкніть «Подказки жестами».

Змініть порядок кнопок на панелі навігації

Якщо ви хочете зберегти три кнопки навігації на екрані, але змінити порядок, щоб кнопка «Назад» була зліва на екрані, ви можете. Як і раніше, почніть зі стрибка в меню налаштувань.

  Що таке розумний дисплей і чи варто його купувати?

Найпростіший спосіб зробити це, потягнувши панель сповіщень і торкнувшись значка шестірні. Ви також можете провести пальцем угору з головного екрана, щоб відкрити панель програм, а потім торкнутися програми «Налаштування».

Далі прокрутіть вниз і виберіть опцію «Відображення».

Samsung Galaxy S20 Виберіть

Звідти торкніться списку «Панель навігації».

Samsung Galaxy S20 Виберіть

Нарешті, виберіть порядок кнопок, який ви хочете використовувати на своєму Samsung Galaxy S20. Зміна відбудеться, коли ви торкнетеся відповідної опції.