Rummage впорядковує та індексує файли за тегом і датою [Windows]

| | 0 Comments| 2:46 PM
Categories:

Я впевнений, що всі ми маємо справу з достатньою часткою документів, але якщо ви подібні до мене, ваша папка «Документи» — це величезний безлад з неорганізованих файлів Word, PDF-файлів, аркушів Excel тощо зі стохастичними іменами, які важко знайти вимовити і прочитати. Перегляд цих елементів може бути виснажливим завданням, особливо якщо вам потрібно знайти щось із великої кількості файлів. Ось чому Rummage для Windows покликаний допомогти вам легко впорядкувати ваші цифрові документи. Проста програма дозволяє індексувати всі види документів в одному місці, позначати їх тегами та отримувати доступ до них незалежно від того, де вони зберігаються на вашому комп’ютері. Він може автоматично сортувати проіндексовані елементи за їх розміром, датою створення, типом файлу тощо. Додаток має вбудовану функцію пошуку для пошуку індексованих елементів за їх іменем або тегами.

  Як відредагувати файл VCF в Windows 10

Коли ви запускаєте програму, вона просить вас (за бажанням) підключити свої облікові записи в Інтернеті, як-от Google, Facebook тощо, щоб підключитися до людей, які також використовують Rummage. Ви можете, звичайно, пропустити цей крок, якщо вам потрібно. Після цього програма дає змогу вибрати метод індексування. Досвідчені користувачі можуть використовувати опцію «Розширена конфігурація», щоб отримати більше контролю, тоді як традиціоналісти можуть натиснути «Швидкий старт» або «Почати повний індекс», щоб змусити Rummage виконати всю роботу.

Ось як виглядає інтерфейс Rummage після завершення індексації. Заголовок містить рядок пошуку, за допомогою якого можна швидко знайти будь-який індексований елемент. Панель інструментів, розташована під рядком пошуку, дозволяє переміщатися між переглядами файлів. Усі теги — це перегляд за замовчуванням, де ви можете керувати файлами за допомогою тегів.

  10 речей для підготовки системи до оновлення функцій Windows 10

Коли ви клацнете файл, Rummage фільтрує результати, щоб відображався лише вибраний файл. У розділі попереднього перегляду файлу зліва від Rummage він відображає інформацію про файл, а також теги, пов’язані з ним. Ви також можете призначити користувацькі теги для документів з певними параметрами, наприклад, ви можете додати тег «Медіа» до будь-чого в папці «Медіа» або додати тег «форма» до файлу форми на основі PDF.

Ви також можете переміщатися між файлами за допомогою типу файлу або папок у Rummage. Перший дозволяє переглядати файли на основі їхніх розширень, а другий дозволяє переглядати всі папки на комп’ютері. Вкладка «Люди» працює лише в тому випадку, якщо ви пов’язуєте свої облікові записи соціальних мереж із Rummage. І, нарешті, останній метод для перегляду файлів – за датами, наприклад, файли сьогодні, вчора, минулого місяця тощо.

  Як відключити попередній перегляд мініатюр панелі завдань у Windows 10

Загалом, Rummage — це зручна програма, яка може організувати різні види файлів на комп’ютері. Моєю найбільшою проблемою з Rummage була відсутність функції переіндексування. Програма має кнопку для відновлення індексу, але вона не працює в альфа-версії. Додаток доступний безкоштовно.

Завантажте Rummage