Reme.IO — це простий сервіс нагадувань, який працює з вашою електронною поштою

Categories:

Для багатьох людей електронна пошта – це робота. Багато хто використовує години, відповідаючи на електронні листи, читаючи електронні листи та пишучи електронні листи. Наша програма електронної пошти є однією з найбільш часто використовуваних програм на нашому телефоні. Я можу з упевненістю покластися, що у вас зараз відкрита електронна пошта у вашому браузері, і ваш поштовий клієнт, зрозуміло, працює на вашому робочому столі цілий день. Більшість служб електронної пошти та клієнтів для настільних комп’ютерів мають якусь функцію планування завдань, але якщо ви хочете, щоб усе було надзвичайно просто та повністю незалежно від служби електронної пошти та клієнта, ви можете спробувати RemeIO. Це служба нагадувань, яка дозволяє створити нагадування, яке доставляється на вашу скриньку. Незалежно від того, якою службою електронної пошти ви користуєтеся або яким клієнтом користуєтеся, ви можете налаштувати нагадування за допомогою RemeIO. Нагадування можна перепланувати так само легко, як вони створюються.

  Чи можуть хакери справді «відбивати» свій сигнал по всьому світу?

Сервіс не вимагає реєстрації, а якщо зручно швидко додати нове нагадування, то трохи проблематично, якщо ви хочете відредагувати нагадування і втратили посилання на нього. Докладніше про це пізніше.

Відвідайте RemeIO і додайте нагадування в поле «Нагадати мені:». Виберіть дату та час, коли ви хочете отримати нагадування, і введіть адресу електронної пошти, на яку ви хочете отримати нагадування. Натисніть «Створити нагадування», і все готово. Кожне нагадування має своє унікальне посилання, і якщо воно у вас є, ви можете редагувати нагадування.

Коли нагадування настане, ви отримаєте електронний лист від служби. Ви можете натиснути «Перенести», щоб перейти до нагадування та змінити дату або час. Ви також можете створити нове нагадування.

  Як створити колонки в стилі інформаційного бюлетеня в Word

Навіщо це використовувати?

Ця служба створює нагадування, які не залежать від певної служби чи програми. Це корисно, оскільки ваші нагадування Outlook або нагадування Google Календаря (або будь-що інше, що ви використовуєте) потрібно спочатку налаштувати для роботи один з одним. Крім того, якщо з будь-якої причини ви виберете програму, яка не підтримує нагадування, або перейдете на іншу програму, яку знову потрібно налаштувати, перш ніж вона зможе отримувати всі ваші нагадування, це один із способів переконатися, що незважаючи ні на що, нагадування завжди доставляють. Сервіс має акуратний інтерфейс і чистий інтерфейс.

Оскільки він настільки простий, у нього залишилося багато функцій. Дотримуючись ідеї незалежної служби нагадувань і клієнта, має бути можливість імпортувати нагадування з різних служб. Крім того, має бути спосіб відстежувати створені вами нагадування, які не залежать від історії вашого веб-переглядача чи закладок.

  6 найкращих безкоштовних програм для відеоконференцій

Відвідайте RemeIO