Reddit не працює? Як перевірити статус сайту

Швидкі посилання

Ключові висновки

  • Перевірте веб-сайт Reddit Status або підпишіться на їхні електронні листи, щоб отримувати оновлення щодо статусу платформи. Ви також можете підписатися на обліковий запис Reddit Status X (Twitter), щоб дізнаватися про оновлення статусу Reddit під час перегляду соціальних мереж.
  • Використовуйте сторонні сайти, такі як DownDetector, щоб перевірити, чи повідомляють інші про проблеми з Reddit.
  • Якщо здається, що проблема лише на вашому боці, спробуйте загальні поради щодо усунення несправностей, щоб відновити роботу програми чи веб-сайту.

Якщо Reddit показує вам помилки, чи є спосіб перевірити, чи платформа не працює для всіх чи лише для вас? На щастя, є кілька способів перевірити, чи не працює Reddit, а також спробувати загальні виправлення неполадок.

Як перевірити, чи не працює Reddit

Існує три основних способи перевірити статус Reddit: за допомогою офіційного веб-сайту статусу Reddit, перевірки статусу Reddit на X і використання стороннього веб-сайту статусу, наприклад Downdetector.

  Як згорнути та приховати групи вкладок у Google Chrome

1. Перевірка веб-сайту статусу Reddit

Статус Reddit це інструмент, афілійований з Reddit, який публікує оновлення про стан платформи. Він відстежує різні системи Reddit, включаючи головний сайт Reddit і рекламну платформу, а також інфраструктуру платформи та зберігання медіа.

Ви також можете переглянути минулі інциденти на веб-сайті, прокрутивши вниз. Щоб отримати підсумок інцидентів за останні кілька місяців, перейдіть до Історії інцидентів унизу сторінки.

Ви також можете підписатися на електронні листи з веб-сайту, якщо хочете отримувати оновлення про статус Reddit.

2. Слідкуйте за обліковим записом Reddit Status X (Twitter).

Reddit Status має офіційний обліковий запис X (Twitter). за якими ви можете стежити, щоб отримувати оновлення у своїй стрічці. Підписавшись на цей обліковий запис, ви можете отримувати оновлення про те, чи не працює Reddit під час перегляду соціальних мереж.

Є також a Reddit Status subreddit якщо ви бажаєте стежити за оновленнями там, але якщо Reddit не працює, ви можете не мати доступу до subreddit.

Ці облікові записи корисні, якщо ви хочете дещо автоматизувати оновлення статусу платформи Reddit без необхідності підписуватися електронною поштою.

  Зміна парадигми в ШІ та машинному навчанні

3. Використання таких сайтів, як DownDetector

Що робити, якщо офіційні канали не показують оновлену інформацію про те, чи Reddit зараз не працює? У цьому випадку ви можете використовувати сторонні сайти, наприклад DownDetector.

Платформа є одним із найкращих способів перевірити, чи веб-сайт офлайн. Це дозволяє перевіряти звіти, характерні для вашого регіону. Він спирається на звіти користувачів, тож ви можете перевірити, чи інші можуть мати подібні проблеми.

Іноді відстеження статусу DownDetector перевершує власні платформи відстеження сайту через те, як воно покладається на дані користувача. Отже, якщо ви не бачите нічого поганого на сайті статусу Reddit і обліковому записі X, обов’язково перевірте сторонній інструмент, як-от DownDetector, який покладається на звіти користувачів.

Що робити, якщо Reddit не працює

Якщо ви не можете знайти жодних проблем, про які повідомляє Reddit Status або такі сайти, як DownDetector, вам слід виконати загальне усунення несправностей, щоб побачити, чи це вирішить проблему з вашого боку.

  Як встановити та налаштувати плагін Plex на OpenMediaVault

Якщо Reddit видає вам помилки, ми рекомендуємо вам спробувати такі кроки для усунення несправностей:

  • Перезапустіть пристрій. Перезавантаження смартфона іноді може допомогти виправити помилки, з якими ви стикаєтеся під час використання програм.
  • Перевірте свій Інтернет: якщо ви отримуєте помилки з кількома онлайн-платформами, помилка може бути пов’язана з вашим підключенням до Інтернету.
  • Перевірте, чи потрібно оновлювати Reddit: якщо ви користуєтеся програмою Reddit, перевірте, чи має бути оновлення в Google Play Store або App Store.
  • Очистіть кеш Reddit: якщо файли кешу пошкоджені, очистіть кеш програми, щоб вирішити можливі проблеми.

Якщо ці виправлення не працюють, спробуйте почекати вирішення проблеми. Але якщо пройде кілька годин, а ви все ще не можете отримати доступ до Reddit, радимо звернутися до служби підтримки Reddit.

Ви можете надіслати заявку в службу підтримки на Довідковий центр Reddit якщо у вас виникли проблеми з додатком або веб-сайтом, а Reddit не працює.