Pale Moon для Android – це Firefox на стероїдах

| | 0 Comments| 7:40 PM
Categories:

Mozilla Firefox – це веб-браузер з відкритим кодом, що означає, що будь-хто може взяти його вихідний код, змінити його та створити власний власний. Різні проекти, які підтримуються невеликими або навіть окремими розробниками, взяли Firefox і випустили власні варіанти, щоб оптимізувати його продуктивність або запропонувати додаткову функціональність. Pale Moon — один із таких надзвичайно амбітних проектів для Windows та Linux, який відомий своєю швидкою продуктивністю. Браузер містить багато оптимізацій серверної частини, які роблять його швидшим, ніж стабільну збірку Firefox. Учасник форуму XDA-Developers cyansmoker був зайнятий перенесенням браузера Pale Moon на Android протягом останніх кількох місяців, і тепер він випустив його першу версію, яку кожен може завантажити та використовувати.

  Нові функції Firefox 41 для комп’ютера та Android

Pale Moon є повністю відкритим вихідним кодом, як і його настільний аналог. Браузер заснований на Firefox і пропонує всі його функції. В основному орієнтований на швидкість та ефективність, Pale Mood також виглядає досить пристойно. І для цього інтерфейс користувача є інтуїтивно зрозумілим і простим у навігації. Ви можете легко створювати закладки для веб-сторінок, наприклад, запускати приватну вкладку, щоб не зберігати нічого на своєму пристрої, а також перемикатися між мобільною та настільною версіями веб-сайтів одним клацанням миші.

Тут варто згадати, що Pale Moon заробив велику базу користувачів на платформах Windows і Linux. Як і версія для настільних комп’ютерів, варіанти Android також підтримують надбудови з бібліотеки доповнень Mozilla, що дозволяє розширити її функціональність за допомогою наявних інструментів.

  Не ігноруйте блокування телефонів, коли діти не відповідають на дзвінок батьків [Android]

Чого тут не вистачає, так це того, що Pale Moon далекий від повного випуску. Поточна збірка вважається альфа-версією, тому ви можете випадково зіткнутися з підтримкою продуктивності, а також збоями та помилками. Тим не менш, програма все ще знаходиться на дуже ранній стадії розробки і може працювати не на кожному пристрої. Ймовірно, це залежить від архітектури процесора, тому лише деякі пристрої повинні мати можливість запускати його, наприклад, з Cortex-A8, Cortex-A15 і Krait-300.

Pale Moon можна завантажити та використовувати абсолютно безкоштовно, але поки що недоступний у Google Play. Попередні збірки поки що залишаться на MEGA (посилання наведено нижче), звідки ви можете завантажити його на свій пристрій. Тим не менш, чому б не встановити його і не спробувати?

  Повністю керуйте доступом до Інтернету програм Android

Завантажте браузер Pale Moon

через: XDA-розробники