OtterBox Symmetry проти Commuter: у чому різниця?

| | 0 Comments| 9:25 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Чохол OtterBox Commuter забезпечує чудовий захист завдяки поєднанню твердого зовнішнього корпусу та м’якшого внутрішнього шару, а також кришки порту, яка запобігає потраплянню сміття в зарядний порт.
  • Чохол Symmetry тонший, його легше встановлювати та знімати порівняно з чохлом Commuter, але водночас він забезпечує порівнянний захист із піднятими скошеними краями для захисту екрана та об’єктивів камери.
  • Чохол Symmetry пропонує ширший вибір стилів і кольорів, доступних до 20 дизайнів, порівняно з чотирма варіантами кольорів чохла Commuter.

Отже, ви нещодавно отримали свій новий iPhone 15 Pro Max після того, як витратили значну частину своєї зарплати на цей пристрій. Природно, ви хочете захистити свої інвестиції, але, звичайно, ви не збираєтеся на будь-який випадок. Ви хочете якнайкраще. Ось чому ви звернете увагу на одного з найвідоміших виробників футлярів — OtterBox.

Але коли ви шукаєте їх, ви отримуєте масу варіантів. Який вибрати? Щоб допомогти вам визначитися, перегляньте це порівняння серій OtterBox. Ми порівняємо OtterBox Commuter із Symmetry, щоб визначити, який чохол вам варто купити.

захист

Автор зображення: OtterBox

Чохол Commuter виграє, якщо ви шукаєте, який із двох краще захищає ваш телефон. Це тому, що на відміну від більшості чохлів, які є жорсткими або м’якими, чохол Commuter пропонує найкраще з обох світів — твердий зовнішній чохол і м’якший внутрішній шар.

Шари працюють разом, поглинаючи удари та відхиляючи гострі предмети. Ця комбінація забезпечує відмінний захист вашого смартфона. Крім того, чохол Commuter має кришку порту, яка гарантує, що зарядний порт вашого телефону не потрапить у нього сміттям.

Окрім фізичного захисту, деякі моделі Commuter мають зовнішній корпус, просочений добавками на основі срібла, які допомагають зупинити ріст мікробів. Хоча це не захищає ваш екран, воно запобігає прилипанню звичайних бактерій до корпусу та підхопленню телефоном.

Однак зазвичай вони зустрічаються лише на чохлах для старих моделей телефонів, як-от iPhone 12 і iPhone 13, випущених у 2020 і 2021 роках.

Кредити зображення: OtterBox | OtterBox

З іншого боку, чохол Symmetry використовує цільну частину для захисту вашого телефону. Це полегшує установку та демонтаж порівняно з лінійкою Commuter, а також він тонший. Незважаючи на це, він все ще пропонує порівняльний захист.

  17 прикладів команд Keytool, які слід знати системному адміністратору та розробнику

Якщо ви подивитеся на їхні характеристики, обидва ці корпуси мають рейтинг DROP+. OtterBox заявляє, що цей рейтинг може витримати втричі більше падінь, ніж військовий стандарт MIL-STD-801G 516.6. Вони також мають підняті скошені краї. Це гарантує, що екран і лінзи камери будуть захищені, навіть якщо ви впустите телефон на лицьову або задню частину.

Обидва чохли точно зроблять ваш телефон товщі. Але попри це він залишатиметься тонким і кишеньковим, тож із цими чохлами не складе клопоту поводження з телефоном. Крім того, вони забезпечують краще зчеплення, зменшуючи ризик упустити пристрій через слизькі руки. Тим не менш, ми не рекомендуємо чохол Commuter, якщо вам подобаються вузькі штани, оскільки вони трохи товщі, ніж лінія Symmetry.

Переможець: Commuter

Стиль і різноманітність

Для деяких людей смартфони — це не просто інструменти; вони також можуть бути модними заявами та розмовами. Однак інші вважають за краще, щоб їхні телефони були малопрофільними та анонімними. Незалежно від того, хто ви, чохол Commuter ідеальний, оскільки він має чотири варіанти кольорів для iPhone 15 — чорний, Get Your Greens (зелений), Crisp Denim (синій) і Run Wildflower (рожевий). Отже, навіть якщо ви цінуєте захист над усім іншим, ви все одно можете вибрати колір, який відповідатиме вашому смаку.

Але якщо ви не можете знайти колір або дизайн, який вам подобається з чохлом Commuter, вам варто натомість перевірити чохли серії Symmetry. OtterBox пропонує багато дизайнів і кольорів із цим футляром, тож ви обов’язково знайдете той, який вам до душі.

Якщо ваш телефон має унікальний колір, ви можете вибрати дизайн Clear або Stardust (Clear Glitter), який дає змогу продемонструвати найкращий колір iPhone 15 Pro, який ви вибрали.

Але якщо вам не цікаво, як виглядає ваш телефон, у вас також є такі прості варіанти кольорів: чорний, ви робите синій (синій), Dark Echo (напівпрозорий чорний), блакитний (блакитний), сонячний камінь (помаранчевий), балетки (рожевий), Green Juice (зелений), Aspen Gleam 2.0 (жовтий), Beet It (напівпрозорий рожевий) і Lemon Pucker (напівпрозорий жовтий).

А для любителів пригод OtterBox пропонує чохол Symmetry Graphics із друкованим малюнком ззаду. Ви можете вибрати один із таких варіантів: Island Getaway (зелений), Iron Camo (сірий), Burnout Sky (чорний), On The Spot (коричневий), Soft Sunset (фіолетовий), Dawn Floral (напівпрозорий синій), Realtree Flamingo Pink ( Camo Graphic) і Realtree Blaze Edge (Camo Graphic).

  6 способів використовувати Amazon Echo, щоб заспокоїти дітей

Усі найновіші чохли OtterBox Commuter і Symmetry тепер сумісні з зарядним пристроєм MagSage Charger, тому вам не доведеться турбуватися про їх видалення, якщо ви хочете заряджати свій пристрій бездротовим способом. Крім того, деякі конструкції мають вбудоване кріплення OtterGrip, що дозволяє надійно тримати телефон, коли він висувається.

Чохол Symmetry пропонує 20 дизайнів, тоді як чохол Commuter має лише чотири варіанти кольорів. Отже, якщо вам подобається поєднувати одяг і чохли для телефонів, краще вибирайте перше.

Переможець: Симетрія

Сумісність

Існує занадто багато телефонів, щоб OtterBox виготовив чохол для кожного. Отже, якщо ви використовуєте менш популярну модель, у вас може не бути доступного футляра. Крім того, деякі чохли можуть не повністю підтримувати функції телефону.

Отже, перш ніж вибрати захисний чохол, переконайтеся, що він сумісний з аксесуарами, які ви використовуєте на своєму телефоні.

Доступні моделі

Серія Commuter може захистити телефони Apple (від iPhone 6 до 15), Samsung (від серії Galaxy S9 до S23), Nokia, Motorola, LG, OnePlus, Google, T-Mobile і TCL. З іншого боку, серія Symmetry доступна для Apple (від iPhone 5 до 15), Samsung (від серії Galaxy S8 до S23), Motorola, Microsoft, LG, OnePlus, Google і Huawei.

Переможець: Симетрія

Бездротова зарядка та MagSafe

Обидва чохли розроблені для сумісності з бездротовою зарядкою (що таке бездротова зарядка?). Проте найкраще вони працюють із бездротовими зарядними пристроями від OtterBox. У вас можуть виникнути проблеми із зарядними пристроями сторонніх виробників, особливо з футляром Commuter. Завдяки своїй двошаровій конструкції ваш бездротовий зарядний пристрій повинен мати більшу потужність або радіус дії, щоб працювати.

Випадок Symmetry час від часу стикається з подібними проблемами. Але його тонший дизайн, ніж у Commuter, означає, що ця проблема менш поширена. Якщо бездротова зарядка життєво необхідна для вас, подумайте про придбання зарядного пристрою від OtterBox, оскільки він спеціально розроблений для роботи з їх футлярами. Тим не менш, чохли для iPhone 15 від OtterBox сумісні з MagSafe, тому вам не потрібно турбуватися про цю проблему, якщо ви використовуєте пристрій Apple.

  Пояснення щодо розгортання Canary та його ролі в DevOps

Переможець: Симетрія

Юзабіліті

Обидва корпуси розроблені так, щоб бути максимально ненав’язливими. Однак вони все одно впливають на те, як ви використовуєте телефон. Перше питання – його товщина. Чохол може збільшити товщину вашого телефону на 50%. Особливо це стосується серії Commuter з її подвійними шарами та товщими бамперами.

Товсті краї чохла також можуть заважати користуванню телефоном. Якщо у вас великі пальці, ширші бампери Commuter можуть ускладнити проведення пальцем угору. Вам також може бути важко дістатися до безшумної кнопки через її товщі краї.

Commuter перевершить чохол Symmetry у будь-який час, якщо захист є вашим пріоритетом. Але, якщо ви хочете більш стильні варіанти, вам варто вибрати останній.

Переможець: Симетрія

Екологічність

Електронні відходи є однією з найбільших проблем нашої планети, тому ми не хочемо посилювати проблему, додаючи більше відходів після завершення терміну служби телефону. Подібно до того, як Apple планує стати вуглецево-нейтральним до 2030 року, нам слід спробувати досягти тієї ж мети, використовуючи більше перероблених матеріалів. На щастя, усі футляри OtterBox виготовлені з більш ніж 50% переробленого пластику, що допомагає зменшити проблему відходів.

Однак, оскільки футляри Commuter зазвичай складаються з двох частин, для них потрібно більше матеріалів і використовується інший пластик. Через це корпус Symmetry здається більш екологічним варіантом. Тим не менше, якщо ви шукаєте більш екологічні альтернативи, перегляньте наш список екологічних чохлів для телефонів.

Переможець: Симетрія

Більше стилю чи більше захисту?

І Symmetry, і чохол Commuter пропонують захист приблизно за однакову ціну. Але ви повинні врахувати ваше використання, вибираючи найкращий для вас футляр. Вам потрібне щось, що витримує суворі умови? Або ви хочете щось, що пропонує менше захисту, але більше стилю?

Згідно з нашим підрахунком, чохол Symmetry є кращим варіантом із двох, тобто якщо вам не потрібен чудовий захист. Але, якщо ви знаєте, що маєте пальці або працюєте в грубих умовах, вам варто вибрати чохол Commuter для свого телефону.