Numix — це калькулятор матеріального дизайну з розширеними функціями триггерів [Android]

Додатки для матеріального дизайну зараз з’являються все частіше. Розробники не тільки добре сприймають новий дизайн, але й з моменту його оголошення їм важко розробляти корисні додатки, дотримуючись його. Numix — це наступна програма для Android, яка переходить до матеріального дизайну. Це калькулятор, не більше – не менше. Окрім стандартних математичних функцій, програма підтримує тригонометричні функції, а також перетворення чисел у десяткову, двійкову або шістнадцяткову системи числення. Безкоштовна версія програми дозволить вам виконувати будь-які підтримувані обчислення, тоді як у професійній версії доступні параметри налаштування у вигляді тем і дозволяє вам згадати попередні обчислення.

  Використовуйте жести Edge для незліченних дій на Android

За замовчуванням програма показує базову панель, яка має цифрову панель і кнопки для основних математичних функцій. Торкніться кнопки «Більше» під кнопкою історії та налаштувань, і ви зможете перемкнути тригонометричну функцію, тобто панель «Розширені». Щоб перетворити числа між різними системами числення, вам спочатку потрібно буде ввести число з базової панелі, а потім переключитися на панель Hex, де ви можете вибрати, до якої системи його конвертувати.

Налаштування програми дозволяють вимкнути будь-яку з панелей, які ви хочете, а також дають вам змогу побачити, які професійні функції ви упускаєте. Профі-версія генерує графіки, підтримує матриці та теми. Для налаштувань, які ви можете змінити в поточній версії, є вибір, яка панель за замовчуванням буде використовуватися, коли ви закінчите з обчисленням, і можливість групувати цифри, щоб було легше читати довге число.

  Як згрупувати сповіщення за типом програми на Android

Окрім перетворення числа в іншу систему числення, ви також можете їх множити, додавати, віднімати та ділити. Просто перейдіть на панель Hex і виберіть, у якій із підтримуваних систем числення ви хочете виконувати обчислення, і поверніться на панель Basic. Програма розумна тим, що якщо ви виберете двійкову систему числення, усі цифрові клавіші, крім 1 і 0, будуть вимкнені.

До програми немає жодних претензій, хоча я думаю, що Hex Panel і Advanced Panel могли бути розроблені краще. Зараз, якщо ви перейдете на нього, ви втратите цифровий блок, що не повинно статися, якщо ви використовуєте програму калькулятор. Якби я порівняв його з іншими додатками Material Design, які ми розглянули цього тижня, я б сказав, що вони пропустили гарну плаваючу кнопку, яка дала б їм можливість відкрити та закрити інші панелі. Розробники кажуть, що дизайн не повністю Матеріал через обмеження.

  Як використовувати режим анонімного перегляду YouTube на Android

Встановіть Numix з магазину Google Play

Встановіть Numix Pro з магазину Google Play