Nugget — це утиліта для завантаження командного рядка з повним скануванням на віруси [Windows]


Обережно, як ви б найкраще описали мене, коли справа доходить до встановлення невідомих програм для Windows. Навіть найбезпечніші розробники іноді в кінцевому підсумку додають щось додаткове у файл EXE, тому я переконався, що сканую ці інсталятори та виконувані файли за допомогою Virus Total, і це позбавило мене багато болю та страждань. Якщо ви віддаєте перевагу завантажувати програми з командного рядка, а не через веб-переглядач і його менеджер завантажень або будь-який менеджер завантажень, якщо на те пішло, спробуйте Nugget. Окрім того, що він є утилітою для завантаження командного рядка, він також сканує файл за допомогою Virus Total, тому вам не доведеться робити це вручну.

  Що робити, якщо Windows не встановлює правильні драйвери?

Nugget — це портативна утиліта, тому встановлювати її не потрібно. Все, що вам потрібно зробити, це ввести посилання для завантаження та натиснути Enter. Це не дозволяє просто вставляти посилання з буфера обміну, що шкода, оскільки деякі посилання для завантаження можуть бути надзвичайно довгими. Введіть посилання та натисніть Enter. Ви можете використовувати як HTTP, так і HTTPS посилання без будь-яких проблем, оскільки він підтримує обидва.

Після завершення завантаження Nugget сканує його за допомогою Virus Total і надає вам звіт (див. знімок екрана нижче). Програма закривається автоматично після завершення завантаження та сканування, хоча я думаю, що користувачі повинні мати можливість вибирати, чи вона завершується автоматично, оскільки вони хочуть переглянути звіт.

  Як віддзеркалити та керувати своїм телефоном Android на будь-якому комп’ютері з Windows

До плюсів і мінусів програми. Я розумію, що це утиліта командного рядка, але враховуючи, що ми маємо справу з посиланнями для завантаження, користувач повинен мати можливість вставити скопійовані в буфер обміну. Це робить утиліту те, що користувачі можуть уникати використання, що прикро, оскільки вона працює так добре.

Чудова особливість Nugget, крім сканування файлів за допомогою Virus Total API, полягає в тому, що він працює для старих версій ОС Windows аж до XP. Якщо ви використовуєте Windows 8, ви можете насміхатися над тим, що це щось позитивне, але люди дійсно все ще використовують старішу версію, і всі хочуть бути в безпеці. Загалом, хороша утиліта, яку можна було б зробити з невеликими налаштуваннями. Велика подяка Свену, розробнику Nugget, за те, що він поділився з нами.

  Як змінити тему курсору миші в Windows 10

Завантажте Nugget