MZ закриває Game of War?

Machine Zone — це американська технологічна компанія, яка має досвід роботи з програмним забезпеченням для мобільних ігор, обчисленнями в реальному часі та хмарними мережами. Вони розширили свій бізнес по всьому світу. Machine Zone, також відома як MZ, як зазначено на їх логотипі, популярна завдяки таким іграм, як Game of War: Fire Age, Freemium Mobile і Mobile Strike. Вони справді розробляли інші ігри, але на ці ігри вони витрачали найбільше, тому ігри заробляли більше і приносили компанії прибутки. Ігри Machine Zone — це стратегічні ігри, і через розвиток багатокористувацьких рольових екшенів MZ зіткнувся з багатьма втратами у своєму ігровому бізнесі. Щоб дізнатися, що сталося після цього, чи вони повернулися, продали комусь компанію чи продали свої ігри, прочитайте цю статтю до кінця. Це допоможе вам дізнатися, чи MZ закриває Game of War. Крім того, ви дізнаєтесь, як грати в Game of War на моєму ноутбуці та в які інші ігри, подібні до Game of War, можна грати.

MZ закриває Game of War?

Ви дізнаєтеся, чи MZ закриває Game of War (GOW) далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

  Spotify продовжує призупинятися [Best Fixes]

Коли вийшла Game of War?

Гра GOW вийшла в 2013 році. Це багатокористувацька стратегічна рольова гра, яку можна безкоштовно завантажити та грати на ОС Android, iOS та iPad. Гра все ще доступна для будь-кого. Через рік після запуску GOW стала найприбутковішою грою у 2014, а також у 2015 роках. Відтоді популярність гри зросла, і до неї приєдналося більше користувачів. Отже, чим більше інвесторів інвестували в гру, щоб отримати прибуток, тим більше вони отримували прибуток. Наразі гра налічує понад 50 мільйонів користувачів у всьому світі.

MZ закриває Game of War? Game of War закривається?

Ні, MZ не закриває GOW. Оскільки вони на деякий час втратили увагу на грі через запуск інших ігор, вони стикаються з втратами в GOW і втрачають деяких інвесторів. Проте Machine Zone не планує закривати GOW. Натомість вони вирішили вкласти трохи енергії в гру та зробити її такою, якою вона була до 2020 року. Тепер ви чітко знаєте, закриває MZ GOW чи ні.

Game of War все ще існує?

Так, GOW все ще існує. Гра доступна для Android і iOS пристроїв абсолютно безкоштовно. Щоб придбати або покращити предмети в грі, ви можете використовувати внутрішньоігрові монети. А якщо у вас мало монет і ви не можете зробити покупку, ви також можете купити монети за допомогою свого облікового запису Google/Apple ID або кредитної чи дебетової картки.

Що трапилося з Game of War: Fire Age?

GOW: Fire Age зіткнулася з падінням через менше маркетингу та реклами гри. Оскільки Machine Zone отримала великий прибуток від цієї гри з моменту її запуску в 2013 році, для подальшого розвитку бізнесу Machine Zone співпрацювала з іншими інвесторами, щоб запустити Final Fantasy XV і доклала всіх зусиль для запуску цієї гри. Оскільки Machine Zone зосередилася на Final Fantasy XV, їм не вдалося просувати GOW: Fire Age. І це стало кінцевою точкою. Таким чином, GOW втратила багатьох користувачів, що стало найбільшим падінням цієї гри.

  Виправлення проблеми зі сценарієм діагностики. Нативний хост не працює

Хто купив Game of War?

Спочатку Machine Zone розробила гру GOW і випустила гру в 2013 році для пристроїв з ОС Android, iOS і iPad. Гра була стратегічною рольовою грою для кількох гравців. Machine Zone все ще володіє грою, і ніхто її ніколи не купував. Але в травні 2020 року корпорація AppLovin купила Machine Zone за 500 мільйонів доларів. Тож усі їхні ігри, як і GOW, автоматично залучали для них початкових інвесторів, і компанії довелося зіткнутися з великими збитками. Але вони стабілізувалися, запустивши нові ігри та розширивши партнерські стосунки, щоб зробити свої фінанси стабільними.

Скільки коштує Game of War?

GOW — це безкоштовна гра, яку можна завантажити та грати. Оскільки вартість гри абсолютно безкоштовна, у грі є покупки, на яких розробники гри заробляють гроші. Загальний прибуток GOW у 2018 році склав близько 2,8 мільярда доларів і навіть більше. Розробники ігор витратили понад 40 мільйонів доларів на створення гри GOW, але вони заробили набагато більше.

Як я можу грати в Game of War на своєму ноутбуці?

Щоб грати в GOW на моєму ноутбуці, просто виконайте такі дії:

1. Відвідайте Гра війни Сторінка гри на BlueStacks.

  Як змінити звук сповіщення в Kik

2. Натисніть «Грати у війну» на ПК, щоб завантажити емулятор BlueStacks на свій ноутбук.

3. Після завантаження BlueStacks двічі клацніть інсталяційний файл, щоб відкрити його.

4. Натисніть «Встановити зараз», щоб інсталювати інсталяцію на свій ноутбук.

5. Після встановлення запустіть програму BlueStacks і натисніть Play Store.

6. Натисніть «Увійти».

7. Введіть облікові дані для входу та погодьтеся з умовами входу.

8. Увійшовши, клацніть рядок пошуку та введіть Game of War.

9. Відкрийте сторінку гри та натисніть «Встановити».

10. Після встановлення гри ви можете запустити гру та грати в неї.

Які ігри схожі на Game of War?

GOW — це рольова стратегічна гра. І є певні рольові стратегічні ігри, які набагато популярніші, ніж GOW. Ось деякі ігри, схожі на Game of War, наприклад Війна кланів, Вікінги: Війна кланів, Повстання драконів, Lords Mobile: Tower Defenseі Битва титанів.

***

Отже, сподіваємося, ви зрозуміли, чи MZ закриває Game of War. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.