Musiex додає банер на основі жестів з елементами керування для відтворення музики [Jailbreak]

| | 0 Comments| 5:45 PM
Categories:

Елементи керування музикою в Центрі керування, можливо, є однією з найкращих речей, які коли-небудь вийшли в iOS 7. Сам Центр керування дуже популярний, оскільки він не вимагає наявності програми для спалаху, служить способом запуску калькулятора, камери, і додаток компас. З багатьох функцій, до яких Центр керування надає легкий доступ, елементи керування «Музика» — це єдина область, де вам потрібно більше. Musiex — це налаштування Cydia, доступне в сховищах Bigboss і Insanelyi, яке додає HUD на основі жестів для відтворення музики. Він дає змогу переглядати поточну композицію, яка відтворюється разом із обкладинкою альбому, і дозволяє гортати до наступної або попередньої композиції, призупиняти/відтворювати її, переходити вперед або назад, а також увімкнути повтор і перемішування. Налаштування також включає темну та світлу тему, а також можливість створення спеціальної теми.

  Як вимкнути та деактивувати iMessage на iPhone або iPad

Перейдіть до програми «Налаштування», щоб налаштувати налаштування. Ви не зможете використовувати його, якщо не призначите жестом для його активації. Жести призначаються в розділі Методи активації. Зайве говорити, що для призначення жесту на вашому пристрої повинен бути встановлений Activator. У розділі «Налаштування» ви можете вимкнути центр сповіщень від витягування, коли Musiex. Ви також можете вибрати між двома різними типами елементів керування: «Стандартний» або «Жестовий». За допомогою стандартних елементів керування ви проводите пальцем по Musiex, щоб відкрити кнопки для відтворення/паузи та перемикання між треками. За допомогою елементів керування жестами ви проводите пальцем ліворуч і праворуч на Musiex, щоб перемикатися між треками, і торкайтеся його, щоб відтворити/призупинити. У будь-якому з режимів натискання й утримування обкладинки відкриє додаток, у якому відтворюється музика.

  Як завантажити Steam і встановити ігри

Musiex з’являється як сповіщення, яке зазвичай відбувається на вашому пристрої. Щоб відхилити його, просто проведіть пальцем вгору. За замовчуванням для налаштування встановлено темну тему, але ви можете вибрати світлу з її налаштувань у розділі Тема. Також є можливість створити власну власну тему, налаштувавши значення RGB для кольору фону та тексту. Ви також можете керувати непрозорістю Musiex для кожної теми.

Musiex досить хороший, що стосується простоти використання. Ви можете відкрити його на заблокованому екрані, у програмі, не відключаючись від неї, і на головному екрані. Налаштування також працює з іншими програмами, які відтворюють музику, наприклад з вашим браузером, SoundCloud тощо. Він також повинен працювати з більшістю популярних музичних програм сторонніх розробників.

  Як перетворити живі фотографії у відео чи GIF на вашому iPhone