Miranda допомагає координувати час у кількох часових поясах [iOS]

Одна з моїх найбільш пам’ятних помилок/невдач на роботі була прямим результатом моєї нездатності працювати, точніше, планувати що-небудь у двох різних часових поясах. Сказати, що я навчився з ними мати справу пізніше, було б брехнею. Натомість я вирішив подбати про свій власний часовий пояс і дозволити людям визначити його самостійно. Miranda — це безкоштовна програма для iOS, якою я міг користуватися тоді й, ймовірно, залишиться на своєму телефоні до кінця життя. Це дуже проста програма, яка допоможе вам знайти час у кількох часових поясах щодо вашого власного. Потім ви можете додати подію до свого календаря, знаючи, коли вона починається для вас і коли вона почнеться в іншому часовому поясі за допомогою програми.

  Як увімкнути режим «Не турбувати під час водіння» в iOS 11

Запустіть програму та дозвольте їй використовувати ваше поточне місцезнаходження. Це автоматично додасть ваше поточне місто. Проведіть пальцем вниз і торкніться «Додати місто», щоб додати інші міста.

Додавши міста, перемістіть диск праворуч, щоб збільшити або зменшити час у поточному часовому поясі. Коли ви це зробите, час для інших міст буде відповідно коригуватися. Для більш точного контролю часу, утримуйте колесо та зачекайте, поки воно розгорнеться, перш ніж почати налаштовувати час.

Якщо вам не подобається темна тема і ви віддаєте перевагу показу часу в 12-годинному форматі замість 24-годинного формату за замовчуванням, проведіть пальцем униз на опції «Додати місто», щоб відкрити більше налаштувань. У вас є автоматична колірна тема, яка налаштовує тему залежно від того, день чи ніч у вашому поточному місцезнаходження. Ви можете налаштувати його так, щоб він завжди використовував денну або нічну тему та ігнорував поточний час доби у вашому місті. Тут ви також можете вимкнути 24-годинний формат часу та ввімкнути більш детальний перегляд часу кожного міста. Детальний огляд покаже поточну дату в кожному місті, а також про те, чи збираєтеся ви переходити на новий день чи на попередній.

  Усі нові функції конфіденційності iPhone в iOS 14

Встановивши час, знову проведіть пальцем вниз і торкніться Зберегти як. Ви можете скопіювати час, використовувати його, щоб додати подію до програми Календар, або електронний лист. Копіювання часу копіює місто, час, який ви налаштували, і дату в кожному відповідному місті, належним чином відформатовані в буфер обміну. Це один із найпростіших способів керувати подією або зустріччю з учасниками в різних часових поясах. Це звільняє вас від тягаря обчислення різниці в часі між містами та усуває всі шанси на помилку.

Встановіть Міранду з App Store