Minecraft для Chromebook, GPT у LinkedIn і Microsoft Edge, а також GitHub OSPO

Categories:

У цій публікації ми розглянемо наступне:

  • Microsoft випускає Minecraft для Chromebook
  • OpenAI GPT приходить у LinkedIn, щоб спростити розміщення вакансій і оптимізувати ваш профіль.
  • GitHub випускає проект Open-Source Program Office (OSPO).
  • Microsoft випустила веб-браузер Edge із AI Chatbot.

Microsoft випускає Minecraft для Chromebook

Хороша новина полягає в тому, що Microsoft представляє Minecraft в ОС Google Chrome, якщо ви коли-небудь хотіли пограти в неї на Chromebook.

Згідно зі звітом Minecraft, Mojang Studios від Microsoft щойно створила ранній доступ до Minecraft: Bedrock Edition, який тепер доступний для Chromebook. У ньому є багатокористувацька гра на різних пристроях, доступ до Minecraft Marketplace і ігрові можливості Realms.

Вам потрібно буде перевірити Google Play Store, щоб дізнатися, чи Minecraft доступний для вас, оскільки він знаходиться в ранньому доступі, а це означає, що лише певні пристрої Chromebook, які відповідають мінімальним вимогам, отримають можливість придбати Minecraft на цьому початковому етапі.

Якщо ви вже купуєте Minecraft для Android, він коштує 13,00 доларів США, а набір, який включає версії для Android і Chromebook, коштує 19,99 доларів США для нових покупців.

Перевірте тут, щоб дізнатися, чи включено ваш Chromebook до раннього доступу.

Нижче наведено передумови для використання Minecraft на Chromebook.

  • ChromeOS 111 (64-розрядна)
  • Celeron N4500, Intel i3-7130U, Mediatek MT8183, Qualcomm SC7180 або аналогічний процесор;
  • 4 ГБ оперативної пам’яті або більше
  Як безкоштовно отримати Windows 10 Minecraft Edition

Оскільки корпорація Майкрософт збирає дані тестування від користувачів раннього доступу, не всі найновіші функції та додаткові матеріали тепер доступні в Minecraft для Chromebook; однак вони будуть доступні в майбутньому.

Згідно зі звітом Minecraft, повна версія гри для Chromebook буде включати оновлення, щойно вона стане доступною для більшої кількості користувачів Chromebook, розширюючи кількість пристроїв, на яких можна грати в неї.

OpenAI GPT приходить до LinkedIn, щоб оптимізувати оголошення про роботу та оптимізувати профіль

15 березня 2023 року LinkedIn оголосив, що включатиме Generative AI для полегшення використання таких дій, як оновлення профілів, написання оголошень про роботу, заповнення резюме тощо. Цей крок допоможе користувачам Linkedin знайти нові можливості та набагато легше просувати свою кар’єру .

Ця нова функція штучного інтелекту з’явиться в розділах «Про мене» та «Заголовок» кожного профілю, заощаджуючи час користувачів, яким інакше довелося б витрачати багато часу на те, щоб писати про свої досягнення.

Для преміум-учасників LinkedIn ця функція штучного інтелекту автоматично створюватиме опис посад, використовуючи лише основні відомості про посаду, такі як назва посади та ім’я роботодавця. Перш ніж подати список вакансій, користувачі матимуть можливість оцінити та змінити його.

LinkedIn також оголосила, що продовжить вивчати, розробляти та застосовувати штучний інтелект та інші технології, надаючи понад 100 безкоштовних курсів ШІ для всіх користувачів до 15 червня 2023 року.

Згідно з Gizmodo, LinkedIn тестує свій інструмент штучного інтелекту зі своїми преміум-передплатниками та деякими з найактивніших учасників LinkedIn». LinkedIn також заявив, що продовжить розробку інструменту та поширить його для решти преміум-користувачів протягом найближчих місяців.

GitHub випускає Open Source Program (OSPO) Offices Blueprint

GitHub опублікував власну структуру Guideless для створення програмного офісу з відкритим кодом (OSPO).

  Що таке процес встановлення Twitch Minecraft?

GitHub-OSPO призначений для компаній, які хочуть створити свій перший OSPO, і його репозиторій містить усе: від нормативних актів, що регулюють ліцензійні угоди учасників (CLA), до інструкцій щодо архівування сховищ. Мета полягає в тому, щоб допомогти невеликим проектам з відкритим вихідним кодом перетворитися на щось більш значуще та залишатися організованим.

Багато компаній також обирають відкритий вихідний код для власних внутрішніх ініціатив, щоб сприяти підтримці промисловості та залученню спільноти. Проте компанії, які бажають виконувати свої зобов’язання щодо ліцензування, відповідності вимогам, безпеки та використання компонентів із відкритим вихідним кодом, одразу визнають серйозні проблеми, з якими вони стикаються. І з цієї причини OSPO стає невід’ємною складовою сучасної організації.

Хоча більшість значущих великих корпорацій, таких як Microsoft і Spotify, мають спеціальні OSPO, нещодавно відбулося зростання кількості фірм усіх розмірів, які їх копіюють. Майже кожен компонент поточного стеку технологій, від серверів і суперкомп’ютерів до хмарних обчислень і баз даних, взаємодіє з програмним забезпеченням з відкритим кодом.

Згідно з останнім дослідженням Octoverse GitHub, наразі 30% компаній зі списку Fortune 100 мають OSPO. І надаючи власні внутрішні політики та інструменти як приклад для наслідування іншим, GitHub прагне підтримати це зростання інтересу до OSPO.

Microsoft випустила веб-браузер Edge із чат-ботом AI

Microsoft представила стабільну версію Edge, свого веб-браузера, а також новий чат-бот Bing AI на бічній панелі одночасно з випуском GPT-4 OpenAI.

Спочатку він був представлений на прес-конференції Microsoft зі штучного інтелекту в лютому 2023 року і спочатку був доступний лише через версії Edge для розробників; однак тепер він стає доступним через стабільні версії Microsoft Edge як для Windows, так і для macOS.

  Як увімкнути трасування променів у Minecraft

Коли ви натиснете велику кнопку Bing у верхньому лівому куті Edge, з’явиться нова бічна панель із чат-ботом на основі штучного інтелекту. Параметр створення дає змогу вибирати з кількох тонів для створення тексту для публікацій блогу, електронних листів, маркованих списків тощо. Ви можете використовувати опцію створення, щоб створювати та підсумовувати статті, порівнювати елементи на веб-сторінці та ставити запитання.

Ця нова бічна панель Bing в Edge дає уявлення про потенційний напрямок, у якому Microsoft може використовувати свої функції ШІ для Windows, Office та інших продуктів. Нещодавно Google оголосив про свої наміри інтегрувати штучний інтелект, схожий на ChatGPT, у Gmail і Google Documents, дозволяючи користувачам Google Workspace автоматично створювати електронні листи, документи та інші речі.

У центрі уваги заходу Microsoft у четвер, ймовірно, буде те, як його ШІ, схожий на ChatGPT, працюватиме в програмах Office, таких як Teams, Word і Outlook. Минулого місяця Microsoft представила подібний новий генеративний досвід AI Copilot, який використовує службу Azure OpenAI для автономного створення листів про продаж у Microsoft Dynamics 365 і Viva Sales.

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте нашу категорію «Останні технології».