Microsoft Power Pages, додаток ChatGPT для iOS, Wiremock і Memcyco

Привіт всім! 🙋Сьогодні ми підготували для вас такі оновлення! 📣

Microsoft запускає нові функції штучного інтелекту та можливості для Power Pages

Корпорація Майкрософт анонсувала нові вдосконалення штучного інтелекту через Copilot to Power Pages. Нова хвиля технологій штучного інтелекту (AI) у веб-розробці змінює те, як компанії створюють і запускають веб-сайти, орієнтовані на дані.

Microsoft Power Pages дозволяє створювати бізнес-веб-сайти з низьким кодом, надаючи можливості всім командам, а не лише розробникам, що призводить до швидшого виходу на ринок із зменшенням витрат.

Power Pages на основі штучного інтелекту дозволяють розробникам швидко створювати безпечні зовнішні веб-сайти, які краще реагують на потреби клієнтів. Замість того, щоб приділяти достатньо часу створенню та кодуванню сайтів, люди можуть використовувати природну мову та інтелектуальні пропозиції за допомогою таких інструментів, як Copilot і Power Pages, щоб прискорити процес.

Power pages допомагають створювати веб-сторінки з попередньо розробленими шаблонами або спеціальними інтерфейсами та демонструють бізнес-дані з текстом, відео, зображеннями, формами та списками за допомогою багатофункціональних шаблонів із зразками даних для планування, реєстрації та додатків.

Користувачі можуть розширити функціональність веб-сайту за допомогою Visual Studio Code, GitHub і Azure DevOps і зменшити занепокоєння щодо безпеки веб-сайту за допомогою засобів контролю доступу на основі ролей і функцій відповідності Azure.

Сторінки Microsoft Power можуть допомогти підприємствам підвищити продуктивність і безпечно створювати веб-сайти, які задовольнятимуть задоволення клієнтів у більшому масштабі. Зареєструйтеся на Power Pages, щоб ознайомитися з новими функціями та можливостями.

Додаток ChatGPT від OpenAI перевищив 500 тисяч завантажень лише за 6 днів

OpenAI безкоштовно випустила додаток ChatGPT для iOS. Абоненти ChatGPT Plus отримують доступ до швидшої реакції та нових функцій GPT-4, а голосове введення доступне через систему розпізнавання мовлення з відкритим кодом під назвою Whisper.

Дослідження, проведене компанією data.ai, яка надає аналітичну інформацію про додатки, показує, що протягом перших шести днів після запуску додаток уже отримав понад 500 000 завантажень, що позиціонує його серед найбільш процвітаючих і високофункціональних нових додатків, які з’явилися за останні роки. .

Хоча додаток OpenAI ChatGPT обмежено доступний у Сполучених Штатах і на платформі iOS, він досяг значного успіху, про що свідчить його нещодавнє розширення на 11 нових міжнародних ринків.

WireMock збирає 6,5 мільйонів доларів США, щоб допомогти розробникам тестувати фіктивні API

API сторонніх розробників можуть бути ненадійними, що спричиняє затримки та нестабільність. Щоб пришвидшити випуски, спробуйте знущання WireMock API. WireMock Cloud — це найкраща платформа для моделювання API, яка забезпечує корпоративну підтримку, необмежений масштаб і зручний інтерфейс користувача.

Деякі з його головних функцій включають тестування нестабільних сторонніх API, симуляцію граничних випадків і несправностей, а також уникнення неочікуваної плати за тестування продуктивності.

Відповідно до її блогу, компанія зібрала 6,5 мільйонів доларів початкового фінансування від Ridge Ventures, First Rays Venture Partners і Scribble Ventures. WireMock спрощує знущання над сервісом для розробників, дозволяючи їм тестувати та розробляти програмне забезпечення без використання API.

Отже, це оптимізує продуктивність і прискорює розгортання функціонального коду. Тисячі розробників покладаються на нього для підвищення ефективності та скорочення часу виходу на ринок.

Платформа дозволяє ручне та автоматичне тестування додатків і сумісна з Swagger. Користувачі можуть створювати динамічні відповіді за допомогою універсальної мови шаблонів і симулювати сценарії зі збереженням стану за допомогою простої моделі кінцевого автомата.

Його хмарна платформа дає змогу записувати та відтворювати дії з іншого API та тестувати вашу програму з уведеними затримками та несправними корисними навантаженнями HTTP.

Memcyco збирає 10 мільйонів доларів для захисту компаній від крадіжки брендів

Memcyco — це рішення для виявлення та запобігання виданню себе за веб-сайт у режимі реального часу, оскільки брендджекінг є широко поширеним методом кібератак у всьому світі. Технологія Memcyco PoSA (Proof of Source Authenticity) захищає від атак без агента.

Він забезпечує захист Zero Day і виявлення в реальному часі, забезпечуючи видимість спроб сеансів атак і надсилаючи червоні сповіщення, коли користувачі відвідують підроблені сайти.

Memcyco використовує штучний інтелект для виявлення нестандартних моделей поведінки, а PoSA допомагає виявляти й попереджати організації про потенційні загрози. Компанія пропонує цифрові водяні знаки для веб-сайтів, щоб забезпечити справжнє зберігання та захистити цифрові активи від порушень.

У блозі компанії зазначено, що вона залучила 10 мільйонів доларів початкового фінансування під керівництвом Capri Ventures і Venture Guides. Memcyco прагне зменшити шкоду бренду та споживачам, сприяти довірі та обмежити перешкоди для взаємодії користувачів із цифровими ресурсами. Таким чином вони підвищують репутацію бренду та зміцнюють довіру серед кінцевих користувачів.

Деякі його функції включають захист від кібератак за допомогою підтвердження автентичності джерела, захист клієнтів, розслідування інцидентів і швидке розгортання через SaaS.

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте категорію «Останні технології».