Microsoft Loop для співпраці та Adobe AI Tool для редагування

Categories:

Привіт! 🙋Трендові новини на сьогодні такі! 📣

Microsoft запустила Loop, онлайн-платформу для співпраці

Протягом останніх кількох тижнів Microsoft випускала оновлення одне за одним. Корпорація, яка інвестувала мільярди доларів у OpenAI, створила новаторський ChatGPT. Тепер це частина браузера, пошукової системи та інших служб Microsoft.

Якщо ви використовуєте Notion, то вам сподобається Microsoft Loop. У своїй останній розробці Microsoft анонсувала платформу Loop, яка є онлайн-платформою для співпраці.

Microsoft Loop — це платформа для командної роботи, яку можна використовувати для спільної роботи в програмах Office під час керування завданнями та проектами. Користувачі можуть організовувати всі важливі елементи проекту в циклічних робочих областях, бачити, над чим працюють інші, і відстежувати просування до спільних цілей.

  9 онлайн-курсів Excel для початкового та просунутого рівня

Microsoft Loop має робочі області та сторінки, де можна імпортувати та впорядковувати завдання, проекти та документи, подібно до Notion. Однак той факт, що спільні компоненти Loop можна вставити в Microsoft Teams, Outlook, Word Online і Whiteboard, відрізняє їх.

Незалежно від того, ділитеся ви документом зі своєю командою через повідомлення Teams або електронну пошту Outlook, будь-які внесені вами зміни відображатимуться, де б вони не були вставлені чи надіслані. Компоненти циклу постійно оновлюються та доступні для редагування для всіх, кому вони надані.

Коли ви створюєте робочий простір, Loop навіть шукатиме всі відповідні документи Office, над якими ви працювали, що полегшує додавання тих, які вам потрібні для організації проекту.

Тепер Microsoft зробила Loop доступною для публічної оцінки, дозволяючи організаціям і навіть окремим користувачам використовувати бета-версію програми. Ви можете отримати до нього доступ через Інтернет Microsoft за допомогою облікового запису Microsoft або облікового запису Azure Active Directory.

  12 онлайн-інструментів Pentest для розвідки та пошуку експлойтів

Adobe запускає редагування зображень і відео на основі ШІ

Якщо вам потрібен творчий інструмент на основі ШІ для створення та редагування зображень і відео з простим текстом, це оновлення Adobe зробить вас щасливими.

Firefly, модель генеративного редагування на основі ШІ, була представлена ​​Adobe. Приєднавшись до списку очікування, ви отримаєте доступ до нової моделі ШІ, яка зараз проходить бета-тестування.

Найближчим часом Firefly буде інтегровано з кількома додатками Adobe, включаючи Adobe Express і Adobe creative cloud.

У своїй останній розробці в блозі Adobe заявила, що Firefly — це нове генеративне програмне забезпечення для редагування на основі штучного інтелекту, яке має змогу виражати ваші творчі ідеї з більшою ефективністю без обмежень.

  Як встановити фонове зображення для Microsoft Word

Триваючий конфлікт між власниками авторських прав і новими платформами для створення зображень вирішено, оскільки Adobe Firefly навчено використовувати відкрито ліцензований вміст у суспільному надбанні та власну безкоштовну медіа-бібліотеку під назвою Adobe Stock. Контекстно-залежне створення зображень незабаром стане функцією Firefly, що дозволить вам швидко перевірити та вдосконалити будь-яку ідею.

Серед його чудових можливостей — можливість генерувати фотографії за допомогою простих підказок, замінювати об’єкти, змінювати відео за допомогою введення тексту, моделювати 3D-об’єкти та просувати вміст у соціальних мережах.

Наразі доступна бета-версія Firefly пропонує єдину модель, створену для створення зображень і текстових ефектів з описів. Незабаром текстові підказки зможуть генерувати вміст для Adobe Express, Photoshop, Illustrator і Adobe Experience Manager за допомогою моделі, створеної на основі мільярдів фотографій. Наразі вам потрібно відвідати сайт firefly.adobe.com, щоб використовувати його.