Microsoft Edge отримує бічну панель веб-пошуку

| | 0 Comments| 4:50 PM
Categories:

Чи не було б чудово шукати щось на поточній веб-сторінці, не відкриваючи ще одну вкладку браузера? Незабаром Microsoft додасть в Edge функцію пошуку на бічній панелі, що зробить веб-пошук ще кращим, особливо на широкоекранних дисплеях.

Цю функцію незабаром можна буде легко знайти в Microsoft Edge. Вам просто потрібно буде виділити одне або кілька слів на поточній сторінці та клацнути їх правою кнопкою миші, як зазвичай. Окрім звичайної опції «Пошук в Інтернеті», ви побачите опцію «Шукати на бічній панелі». Натисніть його, і результати пошуку відобразяться на бічній панелі праворуч у вашому браузері.

  Як перезавантажити маршрутизатор і модем

Ви зможете читати про пошуковий термін, не залишаючи поточної веб-сторінки, одночасно переглядаючи веб-сторінку, на якій ви шукали, і результати пошуку на екрані. Оскільки так багато комп’ютерів мають широкоекранні монітори з додатковим горизонтальним простором, це виглядає як чудова функція продуктивності. Ми раді отримати це в свої руки.

Як бонус для організацій, ця бічна панель пошуку відображатиме результати з внутрішньої мережі компанії, якщо хтось увійшов за допомогою облікового запису Azure Active Directory. Люди також зможуть шукати у внутрішній документації своєї компанії з бічної панелі.

Microsoft оголосила про цю функцію на Build 2020 19 травня 2020 року. Microsoft каже, що бічна панель пошуку незабаром з’явиться в інсайдерських збірках нового браузера Edge «найближчими тижнями», тому може знадобитися кілька місяців, перш ніж ця функція стане доступною. доступний для всіх, хто використовує браузер Microsoft Edge.

  Як користуватися Google Duo

Це не єдина функція браузера Edge, яку Microsoft анонсувала на цьому році Build. Вбудована функція колекцій Edge незабаром буде інтегрована з Pinterest. З увімкненою інтеграцією ви зможете бачити пропозиції від Pinterest у своїх колекціях та експортувати колекції безпосередньо на нову дошку Pinterest.