MessageEnhancer вносить косметичні та функціональні зміни в додаток MessageEnhancer

Програма «Повідомлення» — популярна програма в iOS, яку люблять налаштовувати джейлбрейкери. Ви знайдете багато налаштувань, як-от Messages Conversation Photos, які покращать його. Тепер уявіть все, що ви хочете, щоб програма «Повідомлення» робила, все, що ви хотіли б, щоб ви могли змінити в ній, і все, що між ними дратує вас у цій конкретній програмі. MessageEnhancer — це твік Cydia, доступний безкоштовно в репозиторії BigBoss, який дозволяє налаштовувати практично все, що завгодно в додатку Messages, що ви можете коли-небудь забажати. Налаштування може увімкнути повноекранний режим для програми, темну клавіатуру, фотографії контактів, які з’являються в ланцюжках розмов, ширші спливаючі підказки та багато іншого. Він також може приховати такі функції, які вам не подобаються, як-от роздільники, кнопку камери та етикетку.

  Як вимкнути новий інтерфейс Chrome

Налаштування додає панель налаштувань до програми «Налаштування», де ви можете вмикати та вимикати функції. Він розділений на дві частини; Покращення за допомогою додавання функцій і приховати, що вимикає наявні функції в програмі.

Удосконалення — це те, де ви можете ввімкнути повноекранний режим, темну клавіатуру, фотографії контактів, менші списки розмов тощо. Сховати — це місце, де ви можете вимкнути довгі хвилі бульбашок, кнопки камери, шеврон списку, навіть індикатор прогресу, який вказує, що ваше повідомлення надсилається.

На додаток до цього, ви також можете налаштувати текстові повідомлення синім кольором, як це робить iMessages, вимкнути клавішу повернення, приховати «завантажити попередні повідомлення», увімкнути велике поле введення тексту, щоб ви могли бачити більше рядків повідомлення, яке ви вводите вихід тощо

  Як працюють лазерні та лампові проектори, і що підходить саме вам?

Налаштування працює досить добре, і ми протестували його на iPhone 4S з переважно задовільними результатами. Проте ширша бульбашка повідомлень не пройшла добре. Повідомлення вилилося за краї екрана, заважаючи деякій його частині.

Загалом, налаштування є досить вичерпним у функціях, які він надає та приховує. У вас можуть виникнути проблеми на старих пристроях із будь-якими покращеннями інтерфейсу. Ми спостерігали їх на iPhone 4s і можемо очікувати того ж на iPhone 4. Якщо зміни, внесені в налаштуваннях налаштування, не набудуть чинності негайно, ви можете повторно створити свій пристрій із власних уподобань MessageEnhancer.

  USB-RF проти Bluetooth для мишей і клавіатур: що краще?