techukraine.net techukraine.net Max (раніше HBO Max) не працює? 7 максимальних проблем і способи їх вирішення

Max (раніше HBO Max) не працює? 7 максимальних проблем і способи їх вирішення

Categories:

Мало чого засмучує більше, ніж не мати можливості дивитися Макса (раніше він називався HBO Max) після довгого важкого дня. Незалежно від того, чи це програма, що виходить з ладу, чи нескінченна буферизація, ви можете вирішити більшість проблем Max, дотримуючись кількох простих кроків.

У цій статті ми розглянемо найпоширеніші проблеми Max і розповімо вам, як їх вирішити.

1. Макс постійно падає

У той чи інший момент усі ми стикалися з потоковими програмами, які несподівано виходили з ладу. Якщо багаторазове натискання кнопки відтворення не працює, спробуйте наведені нижче методи Макс і працює. Ви можете використовувати більшість цих методів незалежно від свого пристрою.

Якщо програма Max не працює, переконайтеся, що ви використовуєте останню версію платформи на своєму пристрої, перш ніж спробувати щось інше.

Після оновлення до останньої версії перевірте підключення до Інтернету, щоб побачити, як працює мережа. Якщо причиною є погане з’єднання, перезавантажте маршрутизатор, зачекайте, доки він знову під’єднається, а потім знову спробуйте передати той самий заголовок на Max.

Якщо проблема не зникає, спробуйте очистити кеш пристрою. Кеш може зберігати старі дані, які можуть заважати Макс. Увійдіть знову в програму, щоб перевірити, чи це вирішило проблему.

Останній засіб — видалити програму Max і повторно встановити її на своєму пристрої. Для цього вам знадобиться ввійти у свій обліковий запис, але це може бути порятунком для повернення до вашого шоу чи фільму.

2. Максимальний звук програми не працює

Свого часу німе кіно було єдиним, що ми могли насолоджуватися. У наш час, якщо ви дивитеся німе кіно, швидше за все, щось пішло не так.

  Як отримати доступ до сайту Microsoft Teams SharePoint для команди

Якщо у вас виникли проблеми зі звуком на Max, спробуйте спочатку поставити інше шоу чи фільм. Це допоможе вам визначити, чи є проблема в цьому конкретному заголовку чи в усій програмі. Якщо лише одне шоу викликає проблеми, зверніться до довідкового центру Max за допомогою платформи Форум зворотного зв’язку.

Якщо вся програма не відтворює звук, спочатку перевірте рівень звуку на медіаплеєрі, а потім на своїх пристроях. Якщо ви транслюєте з телевізора чи комп’ютера й у вас під’єднано динаміки, також перевірте рівень звуку на них.

Якщо ви під’єднали ноутбук до телевізора, щоб відтворити Max на великому екрані, причиною цієї проблеми може бути несправний кабель HDMI. Знову під’єднайте кабель до телевізора та комп’ютера та перевірте його на наявність видимих ​​пошкоджень.

Спробуйте підключити навушники, якщо ви користуєтеся смартфоном, щоб перевірити, чи чуєте ви з них звук. Також вимкніть Bluetooth на випадок, якщо звук може надходити на інший пристрій, і переконайтеся, що на телефоні також не ввімкнено параметр «Не турбувати».

Завжди переконайтеся, що ви використовуєте останню версію Max; якщо ви користуєтеся комп’ютером, переконайтеся, що ваш браузер оновлено.

3. Макс не грає (проблеми з буферизацією)

Застрягти на невизначеному екрані завантаження може викликати обурення. Зазвичай ці проблеми виникають через пропускну здатність мережі, швидкість з’єднання та доступну пам’ять.

Низька швидкість з’єднання є поширеною причиною того, що ви можете бачити нескінченний екран завантаження. Є кілька онлайн-сайтів, які можна використовувати, щоб перевірити швидкість з’єднання, щоб побачити, чи вона в межах відповідних обмежень. Перезавантажте маршрутизатор, якщо проблема не зникає.

Ще один спосіб вирішити проблему з буферизацією — змусити всіх, хто використовує вашу мережу, призупинити свою діяльність. Наявність лише одного пристрою в мережі виділить для вашого пристрою якомога більшу пропускну здатність.

Якщо ви користуєтеся телевізором або комп’ютером, підключіть кабель Ethernet, щоб під’єднати вас безпосередньо до Інтернету та забезпечити більш надійне з’єднання.

Нарешті, якщо ви хочете транслювати телешоу на своєму смартфоні, а програма Max не завантажується, підключіть свій пристрій до мережі Wi-Fi замість використання стільникових даних.

  Як використовувати techukraine.net DNS Lookup API у JavaScript (NodeJS)

4. Проблеми з максимальним потоковим передаванням (код помилки 321)

Незважаючи на те, що від Макса немає офіційних повідомлень про код помилки 321, все ж є кілька варіантів усунення несправностей.

Спочатку перевірте підключення до Інтернету, щоб переконатися, що все працює нормально та немає проблем з маршрутизатором або мережею. Причиною проблеми також може бути збій у наданні послуг у вашому регіоні. Якщо стався збій, вам доведеться зачекати, доки Макс вирішить проблему, перш ніж дивитися шоу чи фільм.

Переконайтеся, що на вашому пристрої встановлено найновішу версію Max. Застарілі версії можуть бути причиною багатьох проблем, тому ви завжди повинні оновлювати програму.

На момент написання Max ще не доступний у всіх країнах, тому, якщо ви намагаєтеся дивитися з зони, що не працює, ви можете побачити код помилки 321. На жаль, навіть VPN не вийде з цієї ситуації, оскільки вони також обмежені.

5. Максимальний код помилки 100 і 420

Ці дві помилки типові для людей, які намагаються дивитися Max у країні, де платформа ще не доступна, або використовують VPN, щоб спробувати обійти обмеження.

Якщо ви використовуєте VPN і живете в США, вимкніть його та спробуйте відтворити шоу чи фільм знову. Немає значення, чи використовуєте ви найшвидшу службу VPN; Макс все ще може визначити, чи використовуєте ви його.

Іноді вам доведеться почекати кілька хвилин, перш ніж Макс зрозуміє, що ви вимкнули VPN.

Max може відображати коди помилок 100 і 420, навіть якщо ви не використовуєте службу VPN через проблему з вашою IP-адресою. У цьому випадку вимкніть пристрій, на якому транслюється, і перезапустіть маршрутизатор. Коли маршрутизатор знову увімкнеться, увімкніть пристрій і перевірте, чи помилка зникла.

На жаль, ви мало що можете зробити, якщо живете за межами зони обслуговування та хочете спостерігати за Максом.

Ще одна причина, через яку ви можете побачити ці коди помилок, це те, що може бути збій служби, високий трафік або сервер не працює. Ці типи проблем знаходяться поза вашим контролем, і вам потрібно почекати, доки їх не буде вирішено.

  Що це таке та його роль у хмарній безпеці?

6. Потокове передавання на забагато пристроїв

Залежно від вашого тарифного плану ви можете транслювати Max лише з обмеженої кількості пристроїв одночасно.

Щоб перевірити, які пристрої зараз транслюють через Max, виконайте такі дії:

 • Відкрити Макс.
 • Виберіть піктограму свого профілю.
 • Перейдіть на вкладку Обліковий запис.
 • Натисніть кнопку «Пристрої».
 • На цій сторінці ви можете припинити трансляцію на нещодавно використаному пристрої або вийти з усіх пристроїв, які вам більше не потрібні.

  7. Макс не завантажується

  Інколи технічні помилки Макса взагалі не стосуються вашого пристрою. Можливо, сервери Макса не працюють або вони не працюють належним чином.

  Даундетектор це сайт, який відстежує кількість проблем і звітів про збої, виданих для веб-сайту або служби. Знайдіть Max, який покаже, скільки людей подали скарги за кожну годину дня. Він також порівнюється із середньою кількістю скарг, поданих за час перевірки.

  Якщо обробляється багато звітів, імовірно проблема на платформі, а не на вашій. Якщо так, вам доведеться почекати, поки Макс це виправить. Зі свого боку ви нічим не можете допомогти.

  Загальні поради щодо усунення несправностей для усунення макс

  Не всі проблеми потокового передавання знаходяться під вашим контролем. Виконання наведених вище методів усунення несправностей має дати вам гарне уявлення про те, як вирішити проблеми, які ви контролюєте.

  Якщо у вас усе ще виникають проблеми, Макс рекомендує наступні загальні кроки для усунення всіх помилок:

  • Перезапустіть програму Max.
  • Відтворити іншу назву.
  • Оновіть додаток Max.
  • Вийдіть із системи та перезапустіть пристрій для потокового передавання.
  • Спробуйте інший потоковий пристрій.
  • Перезапустіть мережеві пристрої.

  Поверніться до насолоди Max

  Макс — чудовий сервіс, але він далеко не ідеальний. На щастя, є багато простих способів виправити Max, якщо він не працює належним чином.

  А що, якщо Макс зазнає всіх? Поки ви чекаєте, обов’язково ознайомтеся з багатьма іншими чудовими (і безкоштовними) потоковими сервісами, щоб розважитися. Коли Макс відновить копіювання, ви зможете повернутися до улюблених оригіналів Макса.