Lyrics Finder знаходить тексти пісень і додає їх у ваші MP3-файли

Categories:

Розробники програмного забезпечення стикаються з багатьма проблемами під час розробки нового додатка, але, мабуть, найбільшою проблемою з усіх є з’ясувати, як виділити свою роботу з натовпу. Деякі розробники намагаються досягти цього, включивши в свій проект якомога більше функцій, але якщо у вас немає багато ресурсів і людської сили, щоб досягти того ж, ви можете просто зосередитися на одній ключовій функції і зробити це так само добре. як це може бути. Lyrics Finder є одним із таких яскравих прикладів. Це безкоштовна програма для Windows і Mac OS X, яка має на меті виконати лише одне завдання і виконує його досить добре. Він дозволяє знаходити тексти музичних файлів, що зберігаються на вашому комп’ютері, і автоматично додає їх до метаданих композиції. Як? Давай дізнаємось!

  12 найкращих скляних корпусів для ПК для ваших індивідуальних збірок

Попередження: під час встановлення програма інсталяції намагається завантажити та встановити додаткове небажане програмне забезпечення. Однак ви можете легко уникнути цього, знявши прапорець і відхиливши будь-які такі пропозиції, коли з’явиться відповідний запит.

Lyrics Finder створено MediaHuman, тими ж хлопцями, які принесли вам Collagerator та багато інших програм Windows. Під час першого запуску вам буде представлений інтерфейс barebones, який здається порожнім, оскільки ви ще не додали до нього жодної пісні. Ви можете натиснути кнопки браузера файлів або папок угорі, щоб додати свої музичні композиції.

Майте на увазі, що програма підтримує лише файли MP3 на момент написання цієї статті, тому якщо ваші музичні файли мають інший формат, можливо, доведеться спробувати удачу в іншому місці. Якщо ви вибираєте папки, програма дає змогу вибрати один каталог, і всі файли в ньому, включаючи файли в підкаталогах, автоматично додаються до нього.

  Як використовувати iTunes Music у презентаціях PowerPoint

Потім програма сканує кожен файл, щоб перевірити, чи немає пісень. Він використовує інформацію про виконавця та тег заголовка для пошуку текстів пісень, що означає, що він працюватиме, лише якщо ці деталі є в мета файлу. Ви, звичайно, можете редагувати цю інформацію вручну, але, звичайно, за допомогою окремої програми.

Під час процесу сканування, коли він виявить, що файл уже містить інформацію про тексти пісень, Lyrics Finder автоматично переходить до наступного. Однак для музичних файлів без тексту пісні він шукає їх в Інтернеті та додає відповідні тексти до файлу.

Тексти пісень відображаються праворуч, а також назва та ім’я виконавця. Lyrics Finder також дозволяє відтворювати вибрану пісню без використання будь-якого додаткового програмного забезпечення.

  Як миттєво сканувати документи та додавати фотографії на вашому Mac за допомогою камери Continuity Camera

Загалом, надзвичайно проста програма для легкого завантаження інформації про тексти пісень. Працює на Windows і Mac OS X.

Завантажити Lyrics Finder