Lumosity переносить свою службу мозкових дражниць на Android

Гра в ігри, що дратують мозок, є одним із найкращих способів розслабитися та швидше покращити свої творчі та когнітивні навички. Головоломки перевіряють нас за допомогою низки запитань і загадок, щоб перевірити, де лежать наші навички розв’язування проблем, і допомагають покращити нашу пам’ять. Lumosity — один із таких популярних веб-сайтів із 60 мільйонами активних користувачів, який обіцяє тренувати різні області вашого мозку, пов’язані зі швидкістю, уважністю, пам’яттю тощо, використовуючи дослідження нейронауки як основу. Його популярність зросла значною мірою завдяки додатку для iOS. Lumosity запустила свій офіційний додаток для Android, який переносить сервіс на мобільну ОС Google. Додаток містить різноманітні вправи, що дратують мозок, спортивний елегантний інтерфейс користувача та безкоштовний.

  Додайте інформацію про втрачені та знайдені на заблокований екран телефону [Android]

Lumosity — це не просто старий метод покращення вашого мозку за допомогою простих математичних рівнянь. Коли ви реєструєтеся – що нібито є обов’язковим для відстеження вашого прогресу – програма запитує, які сфери вас найбільше хвилюють, наприклад, пам’ять, увага, швидкість, гнучкість та вирішення проблем, і ви можете вибрати варіанти, які вважаєте прийнятними. Після цього вам також буде запропоновано вибрати стать та рівень освіти, після чого Lumosity представляє свій головний екран, на якому ви можете натиснути «Почати», щоб почати грати у свою першу гру.

Додаток містить ряд щоденних вправ для мозку. Він також проведе вас через навчальний посібник для кожної вправи, щоб ознайомитися з тим, як кожна вправа насправді працює. Працюючи щодня, ви можете порівнювати свої бали та бачити, чи добре ви дотримуєтесь свого прогресу.

  Найкращі нові функції в Android 11, доступні зараз

Кожен із цих щоденних режимів вправ складається з п’яти ігор, на виконання яких потрібно приблизно п’ятнадцять хвилин. Наприклад, в одній грі потрібно порівняти символ із фігурою, що з’явилася раніше, і вам потрібно відповісти, просто натиснувши Так або Ні. Є інша гра, яка просить вас вибрати більшу кількість із двох варіантів.

Після кожної гри відображається ваш загальний рахунок, а Lumosity навіть дає змогу порівнювати свої результати з іншими в Інтернеті. Ви також можете повернутися назад і переграти попередню гру, щоб покращити свій поточний рахунок. Lumosity наразі доступний безкоштовно, але має обмежені можливості. Якщо вам потрібні додаткові переваги та доступ до більшої кількості ігор, ви можете підписатися на платну підписку, яка становить 11,95 доларів США на місяць або 59,95 доларів США на рік.

  Популярний додаток для керування проектами Basecamp тепер доступний на Android

Загалом, Lumosity для Android — це чудова програма, яка може допомогти вам покращити свої навички мислення та вправити мозок.

Встановіть Lumosity з Play Store