Locationbar³ робить кожен сегмент в URL-адресі доступним для натискання [Firefox]

| | 0 Comments| 2:58 AM
Categories:

Користувачі Firefox можуть бути знайомі зі старим доповненням під назвою Locationbar2. Після встановлення він пов’язував URL-адресу в рядку розташування, щоб він працював так само, як адресний рядок у провіднику Windows. На жаль, через багато оновлень версій і потребу в доповненнях, які повинні бути сумісними з новішими версіями Firefox, LocationBar2 більше не працює з деякими пізнішими версіями Firefox і не оновлювався з початку 2011 року. Locationbar³ розширена й оновлена ​​версія того самого надбудови, яка перетворює кожен сегмент адреси в рядку URL-адреси на посилання, яке можна натискати.

Встановіть доповнення, перезапустіть Firefox і відвідайте будь-яку веб-сторінку на ваш вибір. Натисніть клавішу Ctrl і утримуйте курсор миші над сегментом URL-адреси (ви можете спробувати це на цій сторінці, яку ви читаєте), і ви побачите, що сегмент став доступним для натискання. Клавіші-модифікатори працюють так, що якщо натиснути клавішу Ctrl, а потім клацнути сегмент, сторінка відкриється в новій активній вкладці. Якщо натиснути клавішу Shift, нова сторінка відкриється в новому вікні. Якщо натиснути клавішу Alt, нова сторінка відкриється на тій самій вкладці.

  Як перевірити, чи Apple відкликала ваш MacBook (для безкоштовного ремонту)

Вам потрібно лише один раз натиснути клавішу-модифікатор, і URL-адреса буде перетворено, а кожен сегмент стане доступним для натискання. Він залишається доступним протягом секунди, перш ніж повернутися до нормального стану. Налаштування панелі розташування³ дозволяють приховати протокол (http або https) у рядку URL-адреси, а також увімкнути нову поведінку для вибору адреси, тобто двічі клацнути її. Ви можете вимкнути вибір одним клацанням миші. Вибір сегмента вмикається, коли ви натискаєте одну з клавіш-модифікаторів, але ви можете ввімкнути тригерні плями у верхній або нижній частині краю рядка розташування. Коли ви наведете курсор миші на тригер, кожен сегмент в URL-адресі на короткий час стає доступним для натискання. Увімкнення тригерних плям не перезаписує функції клавіш-модифікаторів, тому ви все одно можете використовувати їх, щоб зробити сегменти доступними для натискання.

  31 чудовий додаток для iPad для дітей

Доповнення полегшує навігацію до різних розділів веб-сайту; це, в основному, як мати хлібні крихти для кожного окремого веб-сайту, який ви відвідуєте. Можливо, вам не знадобиться функція на більш простому веб-сайті, але вона може бути корисною, коли ви відвідуєте онлайн-форуми, орієнтуватися на яких може бути трохи складніше. Для користувачів Chrome NavigUp дещо схожий за функціональністю, але далеко не той самий.

Установіть Locationbar³ для Firefox