Lingua.ly навчає вас англійської, французької, іспанської, арабської та івриту

Вивчення нової мови в Інтернеті не є чимось новим. Ми бачили такі інструменти, як Duolingo, які роблять процес легким і веселим. А швидкий пошук у Google виявить багато подібних прийомів і методів, у вигляді розширень для браузера, веб- та мобільних додатків, та ще чого. Lingua.ly — це один із таких дивовижних інструментів, який хоче зробити всю мережу вашим майданчиком для вивчення мови. Він дає вам знати, наскільки добре ви знаєте певну мову, а потім рекомендує різні слова та текст, щоб читати та покращувати свої навички. Також час від часу можна проводити тести, щоб побачити результати ваших зусиль.

Lingua.ly – це багатоплатформний додаток, тож незалежно від того, який у вас браузер чи мобільний пристрій, він працюватиме як шарм. Додаток використовує технологію обробки природної мови, щоб допомогти вам з мовою, яку ви хочете вивчити. Наразі підтримує французьку, англійську, іспанську, арабську та іврит.

  Як відновити видалені файли з iCloud Drive

Щоб почати, вам потрібно зареєструвати новий обліковий запис Lingua.ly за допомогою свого облікового запису Facebook або Google. Після цього вам потрібно буде вибрати мову, яку ви хочете вивчати, у відповідних випадаючих меню, вибрати варіант збірки слів (подвійне клацання або Alt + подвійне клацання), щоб продовжити.

Тепер давайте детальніше розглянемо, як це працює. На головній інформаційній панелі Lingua.ly ви можете перейти до різних функцій. Додаток надає підібраний список пропонованих матеріалів для вибраної мови. Наприклад, якщо ви хочете дізнатися щось, пов’язане з технологіями, ви можете прочитати купу статей французькою, іспанською або мовою, яку ви хочете вивчити. Інший спосіб навчання – це вибір словарного пакета, щоб розширити свій словниковий запас або навіть додати власні слова.

  Створюйте GIF-файли з відео та додавайте текст за допомогою нового Imgur GIF Creator

Ви можете додати до свого арсеналу набагато більше різних пакетів слів, які містять різні мови, які вам потрібно вивчити. Ви можете додати від простих до більш складних термінів залежно від вашого зчеплення з цією конкретною областю. На знімку екрана нижче ви можете побачити, що він дає змогу додавати пакети слів або вводити власні слова, якщо хочете.

Ще один цікавий момент – це здатність Lingua.ly змусити вас вивчати нову мову за допомогою кількох органів чуття, тобто ваших вух і очей. Він зачіпає ваші вуха за допомогою аудіо вимови слів, а очі — візуальними образами. Ви, звичайно, також можете прочитати слова.

Інший спосіб вчитися – вручну додавати слова з веб-сторінок, які ви відвідуєте. Перебуваючи на веб-сторінці, просто двічі клацніть слово, і Lingua.ly автоматично підбере його та відобразить його переклад, а також звукову вимову, визначення та синоніми тощо. Слова, додані до вашої бази даних, будуть виділені світло-блакитним кольором та жирний текст. Щоб зібрати слова, вам знадобиться встановити розширення Chrome від Lingua.ly у свій браузер.

  Як використовувати кнопки Echo для керування пристроями Smarthome

Пройшовши етап навчання, ви можете перейти до «Практика», і Lingua.ly запитає у вас значення якогось випадкового слова, яке ви, можливо, вже вивчили. Спочатку він запитує вас, чи ви вже вивчили конкретне слово чи ні. Виберіть «Так», і це дасть вам п’ять секунд, щоб визначити його значення з набору запропонованих варіантів.

Загалом, Lingua.ly надає чудовий новий (і цікавий) спосіб вивчати нову мову, навіть коли ви просто переглядаєте Інтернет. Він простий у налаштуванні, простий у використанні і просто працює так, як має.

Відвідайте Lingua.ly