KeyCut Стирайте слова, літери, додавайте крапки та багато іншого за допомогою жестів пальцем

Categories:

iOS 8 дозволить встановлювати клавіатури сторонніх розробників на вашому пристрої, що є чудовою новиною, і люди з джейлбрейкнутими пристроями знають важливість. KeyCuts — це ще одна настройка Cydia, яка має на меті покращити введення тексту на iOS, але замість того, щоб змінити те, що робить клавіатура, він додає жести, які полегшують введення. Налаштування доступне в репозиторії BigBoss і коштує $0,99. За замовчуванням він дозволяє стерти одну літеру, проводячи пальцем вгору, перейти на новий рядок, проводячи вниз, видалити останнє слово, яке ви щойно написали, провівши пальцем ліворуч, і додати пробіл і крапку, провівши праворуч. Фактично це робить непотрібними клавіші Backspace, Enter і пробіл. Він підтримує інші функції, які можна призначити цим чотирьом жестам.

  Як переглянути (і вимкнути) дані телеметрії, які Firefox збирає про вас

Після встановлення перейдіть до панелі налаштувань налаштування, щоб налаштувати його. На додаток до чотирьох функцій за замовчуванням, які ви можете призначити, ви можете вибрати очищення тексту, вставлення тексту, копіювання виділеного тексту, вирізання виділеного, текст, виділення всього тексту, видалення виділеного тексту, скасування, повторення та копіювання всього тексту за допомогою однієї цих жестів. Трохи під параметрами налаштування жестів ви можете керувати зоною активації.

Налаштування реагує на жести, зроблені над клавіатурою, і ви можете вибрати, на яких рядках клавіатури настройка повинна виявляти жести. Це потрібно для того, щоб відповідати вашим звичкам друкувати, а також щоб уникнути випадкових жестів, надісланих у налаштування. Оскільки налаштування можна активувати, лише проводячи пальцем вгору/вниз, вліво/вправо на клавіатурі, ви не запустите його випадково, якщо ви перебуваєте в будь-якому іншому додатку, будь то гра чи програма новин. Ви отримуєте ту саму перевагу, коли перебуваєте на головному екрані, без випадкових пальців для інтерпретації налаштування.

  Як встановити клієнт DBeaver MySQL на Ubuntu

Недоліком або, точніше, недоліком програми є те, що вона не працюватиме з програмою Калькулятор. Зрозуміло, що програма Калькулятор не має клавіатури QWERTY, але все одно було б добре використовувати жести під час використання будь-якої програми, в яку ми можемо вводити дані/текст. Я вважаю, що ця настройка особливо корисна, оскільки я погано друкую на Клавіатура iOS. Я часто натискав клавішу M, коли хотів натиснути клавішу Backspace, а також я також натискав клавішу B або N, коли насправді хотів двічі натиснути пробіл і додати крапку, і ця настройка означає, що я не буду робити стільки помилок, коли я друкую зараз. Налаштування спрямоване на те, щоб допомогти вам краще (не швидше) друкувати на вашому пристрої iOS, і, здається, він робить це досить добре.

  Керуйте музичною бібліотекою з центру сповіщень iPhone