techukraine.net techukraine.net Jackery випускає нові сонячні генератори Plus 300 і сонячні генератори Plus 1000

Jackery випускає нові сонячні генератори Plus 300 і сонячні генератори Plus 1000

Categories:

Ключові висновки

  • На виставці IFA 2023 компанія Jackery представила два нові сонячні генератори: Solar Generator 300 Plus і Solar Generator 1000 Plus.
  • Сонячний генератор 300 Plus невеликий, легкий і портативний, що робить його зручним джерелом живлення для використання в дорозі.
  • Сонячний генератор 1000 Plus має більшу ємність і швидший час заряджання, що робить його придатним для поїздок в останню хвилину та великих потреб у електроенергії. Він також пропонує широкий вибір портів для різноманітних варіантів зарядки.

Лише за кілька років технологія автономного виробництва електроенергії та зберігання електроенергії різко привернула увагу звичайних споживачів. Лідером є Джекері, який на виставці IFA 2023 представив два нових сонячних генератора: Solar Generator 300 Plus і Solar Generator 1000 Plus.

Jackery випускає відзначений нагородами сонячний генератор 300 Plus

Jackery Solar Generator 300 Plus стає найменшим сонячним генератором Jackery з потужністю 288 Вт·год і постійною потужністю 300 Вт. Це гідна комбінація потужності для тих, хто хоче портативне рішення живлення, але не хоче бути повністю обтяженим.

  Посібник із дрейфу конфігурації та способів його запобігання

Автор зображення: Гевін Філіпс/MakeUseOf

Таким чином, Solar Generator 300 важить скромні 3,75 кг. Тепер він не надто важкий, і з його розмірами 23 x 15,5 x 16,7 см ви цілком можете покласти його у свій рюкзак, коли це буде потрібно.

Складні сонячні панелі забезпечують загальну вагу до 5 кг, але вони дають вам спокій, що ви завжди можете отримати трохи енергії, коли ви в пустелі або навіть просто в кемпінгу в саду.

Solar Generator 300 також має хороший набір портів для заряджання, включаючи одну розетку змінного струму, один порт USB-A, два порти USB-C і автомобільну розетку 12 В.

Це чудовий новий сонячний генератор, і він настільки нам сподобався, що він отримав одну з наших бажаних нагород IFA 2023 за найкращу техніку на виставці.

Jackery запускає сонячний генератор 1000 Plus

На виставці IFA 2023 Jackery представив ще один блок живлення — Solar Generator 1000 Plus, аналог Solar Generator 300 більшої потужності.

Джекері Сонячний генератор 1000 Plus має набагато більшу потужність 1264 Вт·год і безперервну потужність 2000 Вт. Найбільш вражаюче те, що весь пристрій заряджається лише за 100 хвилин у звичайній розетці, що чудово підходить для поїздок в останню хвилину, коли потрібна електроенергія.

  Як зберегти Google Doodle офлайн

Автор зображення: Гевін Філіпс/MakeUseOf

Ви також можете скористатися функцією Fast Solar Charging, яка дозволяє повністю зарядити Solar Generator 1000 Plus за дві години за допомогою чотирьох сонячних панелей потужністю 200 Вт.

Будучи більшою одиницею, Solar Generator 1000 Plus важить трохи більше, 11,5 кг. Додаткові сонячні панелі додають 4,69 кг, в результаті чого загальна вага становить 16,2 кг. Це не така легка модель, як 300 Plus, але її також не можна кинути в сумку на пару днів пішки в пустелі.

Jackery Solar Generator 1000 Plus має повний набір портів, включаючи два виходи 230 В змінного струму, два виходи USB-A, два виходи USB-C і одну автомобільну розетку 12 В. Також є вхід 220 В змінного струму та два порти 8 мм 12-60 В постійного струму. Як уже було сказано, це вражаючий набір портів, які задовольняють усі ваші потреби.

Ще одна особливість, яка привернула мій інтерес до Jackery Solar Generator Plus 1000, — це його «Whisper Quiet» рівень шуму 30 дБ під час роботи. Тепер мені не вдалося спробувати це, і це було б важко по-справжньому оцінити на зайнятому майданчику IFA 2023.

  Як використовувати кілька профілів користувачів у Microsoft Edge

Але якщо твердження щодо рівня шуму Generator Plus 1000 точні, це буде чудовий варіант для тих, хто хоче мати потужність у дорозі, не викликаючи рекету — ідеально підходить для фургону чи інших обмежених просторів.

Нові сонячні генератори Jackery привертають увагу на IFA 2023

Нові сонячні генератори Jackery продовжують багаторічну репутацію компанії як постачальника найкращих портативних електростанцій та сонячного обладнання.

На додаток до специфікацій і статистичних даних, пояснених вище, також варто згадати, що Solar Generator 1000 і Solar Generator 300 повністю сумісні з будь-якими існуючими сонячними панелями Jackery, і вам не потрібно спеціально купувати нові сонячні панелі.

З такою кількістю конкуруючих пристроїв, розкиданих по всій виставці IFA 2023, і конкурентоспроможним ринком портативних електростанцій загалом, на Jackery завжди можна покластися, щоб забезпечити якість.