iToolab WatsGo – передача WhatsApp між Android і iPhone (резервне копіювання та відновлення)

| | 0 Comments| 9:55 AM
Categories:

Перенесення даних із телефону Android на iPhone може бути складним завданням. Основна причина в тому, що обидва пристрої базуються на різних ОС. З цієї причини перенесення контактів, фотографій, повідомлень та інших даних, пов’язаних із програмою, як-от дані WhatsApp, може бути більш складним. Однак було доступно багато методів і опцій сторонніх розробників, які допоможуть вам зробити перехід.

Якщо говорити про перенесення WhatsApp з Android на iPhone, резервне копіювання та відновлення є одними з найсерйозніших речей. Коли ми намагаємося перейти з Android на новий iPhone. Є кілька речей, про які вам потрібно пам’ятати, щоб переконатися, що ваші дані WhatsApp передаються належним чином. Оскільки WhatsApp не пропонує вбудованого методу, нам потрібно використовувати and відновити резервну копію WhatsApp з Google Drive на iPhone, але це може бути проблематично, якщо ваша резервна копія має великий розмір. Через це це дуже багато часу, і дані можуть бути втрачені під час цього процесу.

У цій темі ми покажемо вам деякі з перевірених методів передачі повідомлень WhatsApp з вашого телефону Android на ваш iPhone. Щоб успішно перенести мобільні дані Android на iPhone, важливо дотримуватися покрокових інструкцій і забезпечити сумісність між своїми пристроями.

Чому вам потрібно перенести WhatsApp з Android на iPhone?

Коли ви переносите WhatsApp з Android на iPhone, необхідно під час зміни телефону або платформи. Це допомагає підтримувати обов’язкові контакти, чати та мультимедійні файли, забезпечуючи безперервний перехід. Хоча процес може бути складним, вам потрібні вказівки та рішення для передачі даних між платформами за допомогою методів і програм, які роблять його корисним за допомогою належних кроків. Тож ми тут із додатком iToolab Wat’s Go, яким можна перенести ваш WhatsApp із Android на iPhone.

  Як використовувати функцію затвердження нових учасників у групах WhatsApp

Кроки Як використовувати iToolab Wat’s Go.

iToolab найкраще підходить для вас, якщо ви збираєтеся перенести свій WhatsApp з Android на iPhone або його зворотний iPhone на Android. У наведеному нижче пункті ми проведемо вас від першого до останнього кроку. У цій публікації ви поетапно дізнаєтесь, як успішно завантажити та передати, створити резервну копію та відновити WhatsApp на своєму телефоні.

Частина 1. Кроки для перенесення WhatsApp з Android на iPhone.

Крок 1. Завантажте та встановіть і запустіть WatsGo.

Натисніть посилання для завантаження вище та негайно встановіть WatsGo. Після успішного запуску виберіть WhatsApp на лівій панелі, а потім виберіть «WhatsApp Transfer».

Завантажити зараз

Крок 2. Підключіть свій пристрій Android і пристрій iPhone.

Тепер вам потрібно підключити вихідний і цільовий пристрої до комп’ютера. Крім того, ви можете натиснути стрілку, щоб перевернути два пристрої для налаштування джерела та цільового пристрою.

Після успішного підключення програма нагадає вам, що цільовий пристрій буде перезаписано, будь ласка, створіть його резервну копію на випадок втрати даних.

Тепер виберіть дані WhatsApp, які ви хочете передати на цільовий пристрій. Це можливість вирішити, які типи даних ви хочете зберегти або залишити на своєму пристрої.

Крок 3. Увімкніть наскрізне зашифроване резервне копіювання WhatsApp і перевірте за допомогою пароля.

Після успішного підключення першим кроком буде переконатися, що ви використовуєте резервну копію WhatsApp із наскрізним шифруванням на пристрої Android. Просто виконайте запропоновані кроки для резервного копіювання.

  Що робити, якщо пристрій Android не вказано в списку після команди ADB Devices

Після створення резервної копії WhatsApp вам потрібно перевірити 64-розрядну зашифровану резервну копію за допомогою пароля.

Примітка: якщо ви не можете перевірити зашифровану резервну копію, ви можете звернутися до іншого патча, щоб продовжити. Ви можете натиснути шлях під кнопкою Перевірити, щоб продовжити процес передачі.

  • Тепер вам потрібно створити резервну копію WhatsApp вручну та не забудьте вимкнути зашифроване резервне копіювання.
  • По-друге, перевірте номер телефону, який ви раніше використовували для резервного копіювання WhatsApp.

Крок 4. Створіть резервну копію WhatsApp, яку можна відновити на iPhone.

Тепер ви на етапі створення даних. Зачекайте деякий час, і резервна копія Android WhatsApp буде перетворена у формат, який буде застосовано до iPhone. Потім дані резервної копії WhatsApp почнуть відновлюватися на цільовому пристрої.

Крок 5. WhatsApp передано успішно.

Нарешті ви можете побачити інтерфейс Tranferd Whatsapp успішно, що означає, що WhatsApp перенесено на iPhone. Тепер ваш iPhone знову перезавантажиться, перевірте, чи повністю перенесено WhatsApp.

Частина 2. Кроки для перенесення WhatsApp з iPhone на Android.

Якщо ви випадково купили новий телефон Android і хочете перейти зі старого iPhone, тоді в цій частині ви дізнаєтеся, як перенести WhatsApp з Android на iPhone.

Крок 1. Запустіть інструмент WatsGo і виберіть WhatsApp Transfer.

Першим важливим кроком є ​​встановлення iToolab WatsGo за посиланням нижче після успішного запуску на комп’ютері, а потім виберіть «WhatsApp Transfer».

  Як витягнути файл APK із телефону Android – 2023

Завантажити зараз

Крок 2. Підключіть ваш iPhone і Android.

Підключіть iPhone і Android окремо до комп’ютера. Якщо пристрої не розпізнаються, клацніть підключено, але не розпізнано внизу інтерфейсу, щоб вирішити проблему.

Крок 4. Успішно перенесіть WhatsApp на цільовий пристрій.

Інші альтернативи iToolab Wat’s Go.

iCareFone Transfer: як і iToolab Wat’s Go, у нас є альтернатива iCareFone Transfer, яка також корисна для передачі даних між Android та iPhone. За допомогою цієї програми ви можете вибірково передавати повідомлення WhatsApp, фотографії, відео тощо між Android та iOS найпростішим способом.

Move to iOS: Move to iOS – ще один варіант, який можна використовувати для безпечного перенесення даних Whatsapp з Android на iPhone. У цьому варіанті вам також не потрібно турбуватися про скидання заводських налаштувань, але цей метод займає трохи часу і, можливо, виглядає вам трохи складним.

Використання резервного копіювання історії: нарешті у нас є спосіб перенести WhatsApp з Android на iPhone за допомогою резервного копіювання чату. Як ми всі знаємо, коли ви перевстановлюєте WhatsApp на пристрої Android, з’являється повідомлення про необхідність відновлення з локальної резервної копії. За допомогою цієї техніки ви також можете перенести свій WhatsApp з Android на iPhone.

Висновок: дані WhatsApp та інші корисні дані, які вам потрібно безпечно перенести з Android на iPhone на вашому пристрої. Передача даних з одного пристрою на інший – це простий процес із відповідними вказівками. Але, якщо ви хочете перенести історію чату WhatsApp з iPhone на Android одним клацанням миші, то цей iToolab Wats Go якраз для вас.