iToolab UnlockGo Android – простий інструмент розблокування Samsung FRP

Телефони, мабуть, є необхідною частиною нашого повсякденного життя. Вони дозволяють нам спілкуватися з родиною та друзями, робити зображення та багато іншого, що ви можете досліджувати за допомогою цього пристрою. Якщо у наших телефонах зберігаються важливі дані, ми повинні включити до них певний захист, щоб розумно захистити наші дані. Ми всі зазвичай використовуємо відбитки пальців, блокування обличчя, екрани блокування тощо для захисту пристрою. Але це стає проблематичним, коли ми забуваємо свої замки.

У такому випадку нам потрібно скинути налаштування Ключ розблокування Android або інший захист на основі контактів шляхом скидання заводських налаштувань. Але зробити це не так просто, у деяких випадках, наприклад, Samsung і багато інших брендів забезпечують захист від відновлення заводських налаштувань (FRP). Щоб обійти цей захист, нам потрібно використовувати сторонні інструменти та програмне забезпечення для розблокування FRP на пристроях Samsung або інших брендів.

Чому вам потрібно розблокувати Samsung FRP?

Безпека – це обов’язкова річ, яка захищає вашу конфіденційність або важливі дані на вашому пристрої. Іноді ці заходи безпеки можуть бути проблемою, якщо ви випадково заблокували телефон або забули пароль. Іноді, забувши свій пароль, ми намагаємося робити багато спроб або скидаємо заводські налаштування. Якщо говорити про блокування FRP, то означає захист від скидання до заводських налаштувань. Це захід безпеки, щоб запобігти зловмисникам відновити заводські налаштування зниклого або вкраденого телефону.

iToolab UnlockGo Android – простий інструмент Samsung FRP це потужний інструмент, який допоможе вам обійти будь-яке блокування Android, включаючи розблокування Android за шаблоном, PIN-код, пароль, перевірку облікового запису Google після скидання, відбиток пальця та блокування обличчя. Інструмент Samsung FRP є найкращим інструментом для обходу функції безпеки. Ця функція допоможе вам знову користуватися телефоном, якщо ви скинули його налаштування. Після скидання іноді ми стикаємося з проблемами, коли не можемо згадати обліковий запис Google, який був у ньому раніше.

Підтримуються всі пристрої Android Samsung від 5 до 13. Якщо ви купили вживаний телефон і забули пароль свого облікового запису Google або придбали вживаний телефон Samsung, усі ваші проблеми з FRP Samsung будуть вирішені.

ЯК ОБІЙТИ БЛОКУВАННЯ SAMSUNG FRP ЗА ДОПОМОГОЮ ITOOLAB UNLOCKGO.

Крок 1. Підключіть пристрій Samsung до комп’ютера.

Першим кроком є ​​завантаження та інсталяція UnlockGo для Android на вашому комп’ютері, а потім під’єднання пристрою Samsung до ПК за допомогою USB-кабелю.

Тепер виберіть функцію Remove Google Lock (FRP). Натисніть кнопку «Пуск», щоб продовжити.

Крок 2. Виберіть відповідне рішення для обходу FRP.

На цьому кроці вам потрібно вибрати один із різних варіантів розблокування залежно від вашого телефону Android.

Ми настійно рекомендуємо вам спробувати перший варіант, який є простою та легкою технікою, яка дозволяє видалити блокування Samsung FRP на Android 5-13 за 3 хвилини.

Натисніть «Далі», щоб продовжити.

Питання: яка різниця між варіантом 1 і варіантом 2?

Нещодавно компанія Samsung випустила виправлення безпеки для своїх телефонів і планшетів від березня 2023 року. Якщо ви вже оновили свій пристрій Samsung із останнім виправленням безпеки,

Виберіть варіант 1, щоб обійти блокування Google.

Якщо ваш рівень виправлення безпеки застарілий або нижчий за березень 2023 року, ви можете вибрати варіант обходу відповідно до вашої версії ОС.

Крок 3. Увімкніть налагодження USB, коли заблоковано FRP.

Тепер, протягом кількох секунд, ви побачите спливаюче вікно з інструкціями.

Використання секретного коду для доступу до прихованого меню діагностики Samsung.

UnlockGo для Android має допомогти вам увімкнути налагодження USB на вашому пристрої Samsung.

Крок 4. Готово! Блокування Google FRP видалено.

Після того як ви надасте дозвіл, екран підтвердження облікового запису Google буде пропущено за кілька секунд. Пристрій Samsung буде перезавантажено автоматично.

Завантажити зараз

Інші альтернативи iToolab UnlockGo Android.

Tenorshare 4uKey:

Те, що Tenorshare 4ukey є в цьому списку, не є чимось незвичайним. Оскільки ми обговорюємо альтернативи, може також сподобатися tenorshare 4ukey. Це послідовне рішення протягом багатьох років для різних блокувань на вашому пристрої Android. Цей інструмент має корисні функції та надає вам повний контроль над своїм пристроєм за мить.

Розблокування Foneazy:

Foneazy Unlockit Забезпечує обхід Samsung FRP в один клік без завантаження в режимі відновлення. Foneazy не потребує завантаження будь-яких сторонніх або незвичних програм. Це працює на Android 6–12 і на всіх пристроях Samsung без втрати даних. Крім того, є докладні покрокові інструкції з правильними вказівками на основі версії Android, яка не розблоковує одним клацанням миші. Foneazy Unlockit Android має повну політику задоволеності клієнтів із 30-денною гарантією повернення грошей.

DroidKit:

Droidkit — ще одна альтернатива iTool Unlock Go. Droidkit простим способом зніме опцію блокування FRP на вашому пристрої. Це добре працюватиме як на Windows, так і на MacOS. Цей інструмент серйозно ставиться до вашої конфіденційності, а також відновлює втрачені дані без резервного копіювання, виправляє проблеми з системою Android, і ви можете перевірити функції цього інструменту за його безкоштовним планом.

UnlockJunky:

Unlockjunky — одна з останніх альтернатив у нашому списку. UnlockJunky дозволяє легко розблокувати ваш пристрій. Основна мета UnlockJunky — надати користувачам швидку та легку послугу обходу за допомогою кількох простих кроків. Вам просто потрібно вибрати пристрій і тип розблокування. Тепер завантажте програмне забезпечення на свій ПК і насолоджуйтесь найкращими найкращими іншими послугами UnlockJunky за доступними цінами. Цей інструмент також забезпечує цілодобовий чат і підтримку для своїх користувачів.

Висновок:

Це найкраще відчуття для нас, коли ви нарешті обійдете Samsung за допомогою наших згаданих інструментів FRP. Вищезазначені інструменти повністю допоможуть вам простим способом. Але якщо ви хочете розблокувати свій пристрій за допомогою інструмента Samsung FRP Bypass Tool, тоді вам залишиться лише один клік, щоб розблокувати телефон за допомогою iToolab UnlockGo Android – легкого інструменту Samsung FRP.