iPhone + AI = 🔥

Categories:

Інструменти штучного інтелекту зростають, особливо ChatGPT, через їхній потенціал.

Це революційний інструмент, який потенційно може замінити більшу частину вашої людської роботи, і він досить точний.

Незалежно від того, чи потрібна вам допомога з завданнями, офісною роботою, приготуванням їжі чи будь-яким іншим, просто введіть кілька підказок, і інструмент миттєво повернеться з відповіддю.

Ви можете запитати бота практично про що завгодно й очікувати щоразу отримувати відповідь.

Якщо ви вже деякий час використовуєте ChatGPT і думаєте, чи можна підключити його до Siri вашого iPhone, це цілком можливо.

Давайте дізнаємося більше про це та навчимося робити це правильно.

Переваги використання ChatGPT із Siri

Оскільки Siri також є технологією штучного інтелекту, коли ви об’єднуєте її з ChatGPT, вона стає найкращим віртуальним помічником чат-бота для підвищення вашої продуктивності. По суті, це поєднання потужності обох цих технологій.

Ось деякі дивовижні переваги цього:

#1. Краща обробка природної мови

Оскільки ChatGPT — це інструмент, який використовує вдосконалену модель обробки природної мови, тож він може легко розуміти та відповідати на складні запитання з нереальною точністю порівняно з іншими подібними інструментами ШІ.

Коли ви об’єднуєте його з Siri, це може покращити здатність Siri краще розуміти та відповідати на запитання, які їй задають.

Читайте також: Чат-боти люблять ChatGPT, щоб мати людські розмови

#2. Персоналізовані відповіді

ChatGPT чудово збирає конкретні набори даних і створює персоналізовані відповіді на основі різних факторів, таких як поведінка користувачів, історія та вподобання.

  8 партнерських програм API, до яких розробники можуть приєднатися, щоб заробити гроші

Це може допомогти Siri покращити взаємодію з користувачем, пропонуючи індивідуальні відповіді на запити конкретних користувачів.

#3. Менше часу

Це факт, що ми здебільшого використовуємо інструменти штучного інтелекту, щоб заощадити час, але чи знаєте ви, що можете ще більше скоротити час, необхідний для отримання відповідей? Коли ви використовуєте Siri з ChatGPT, це може допомогти вам автоматизувати повторювані завдання, як-от:

  • Планування зустрічей
  • Налаштування будильників
  • Налаштування нагадувань
  • Надсилання повідомлень

Це зрештою економить багато вашого часу щодня.

#4. Розширена база знань

Об’єднавши потужність цих двох інструментів штучного інтелекту, ви зможете отримати доступ до ширшої бази знань і широкого кола питань, оскільки обидві ці технології навчаються на величезній кількості даних.

Мінімальні вимоги для інтеграції ChatGPT із Siri

Перш ніж продовжити інтеграцію, переконайтеся, що деякі мінімальні вимоги відзначені. Ось ті, про які вам потрібно знати:

  • Обліковий запис на OpenAI
  • Ярлик SiriGPT на вашому iPhone
  • Ключ OpenAI API

Наведених вище 3 вимог достатньо для інтеграції ChatGPT із Siri.

Як інтегрувати ChatGPT із Siri: крок за кроком

Переходячи до основного розділу цієї публікації, давайте розглянемо кроки для інтеграції ChatGPT із Siri.

Крок 1. Завантажте ярлик SiriGPT на свій iPhone. Після завантаження відкрийте його та натисніть «Додати ярлик».

Крок 2. Перейдіть на platform.openai.com і увійдіть, використовуючи облікові дані свого облікового запису OpenAI. Ви повинні побачити такий екран після входу.

Крок 3: Торкніться піктограми з 3 лініями.

Крок 4. Коли меню розгорнеться, торкніться свого профілю. На моєму написано «Особисте», тому я торкнуся цього.

Крок 5: Торкніться Перегляд ключів API.

Крок 6: Натисніть Створити новий секретний ключ.

Крок 7. Ви побачите, що ключ API було згенеровано. Торкніться піктограми копіювання, а потім натисніть OK.

  Як створити резервну копію ваших ігор та налаштувань Oculus та перенести установку на нове місце

Крок 8: Тепер нам потрібно додати ключ API до ярлика SiriGPT. Почніть із відкриття програми ярликів на вашому iPhone, а потім знайдіть ярлик SiriGPT. Торкніться 3 крапок, щоб редагувати ярлик.

Крок 9: знайдіть, де написано ДОДАТИ КЛЮЧ API ТУТ. Вставте ключ API, який ви щойно скопіювали з OpenAI, у це поле.

Крок 10. Прокрутіть униз, доки не побачите «Диктувати текст». Під ним ви побачите Увімкнути диктування. Торкніться цього, щоб перейти до налаштувань, щоб увімкнути його.

ПРИМІТКА. Якщо ви не бачите опцію «Увімкнути диктування», можливо, диктування для вас уже ввімкнено.

Крок 11. Поверніться до ярлика SiriGPT, і ви повинні побачити невелике спливаюче вікно з попередженням про конфіденційність із проханням дозволити ярлик для розпізнавання мовлення. Торкніться «Дозволити», щоб ви могли задавати запитання ChatGPT голосом.

Знову торкніться ярлика SiriGPT; цього разу ви можете поставити запитання голосом. Вуаля! Ви успішно інтегрували ChatGPT із Siri.

Як використовувати інтеграцію ChatGPT із Siri

Ви можете отримати доступ до SiriGPT, перейшовши до програми ярликів або сказавши таку команду, як «Привіт, Сірі» (за назвою ярлика); у цьому випадку це буде SiriGPT.

Коли ярлик активний, ви можете керувати будь-чим голосом і очікувати відповіді. Для початку, ось деякі з багатьох речей, які ви можете зробити після інтеграції:

#1. Попросіть його надати персоналізовані рекомендації

Після інтеграції ви зможете насолоджуватися змішаними можливостями, і в цьому випадку Siri може використовувати навички обробки природної мови ChatGPT, щоб надавати персоналізовані рекомендації на основі ваших уподобань.

Наприклад, ви можете сказати: «Привіт, Сірі, попроси ChatGPT порекомендувати піцерію поблизу мене, яка повністю вегетаріанська».

#2. Отримайте підказки щодо творчого письма

Дуже цікава функція, яка виникає після інтеграції, ви можете попросити Siri попросити ChatGPT написати підказки, щоб допомогти вам у виконанні творчих завдань. Він використовуватиме навички генерації мови ChatGPT.

#3. Зверніться по допомогу з домашнім завданням

Якщо ви студент, ви можете звернутися за допомогою до Siri та ChatGPT, щоб виконати це набагато швидше. Наприклад, ви можете запитати щось на кшталт: «Привіт, Сірі, попроси ChatGPT допомогти з моїм домашнім завданням з математики».

  Що таке DNS CAA і як перевірити та впровадити?

Ви можете бути дуже детальними, згадавши точні запитання/суми у своєму підручнику, щоб ШІ міг зробити це за вас. Майте на увазі, що використовуйте його лише для допомоги, а не для повного виконання домашнього завдання.

Коли обидві технології поєднуються разом, можливості відкриваються величезні. Однак також важливо зазначити, що відповіді, створені після інтеграції, залежать від питання або запиту.

Якість відповіді безпосередньо залежить від якості підказки, тому, щоб вона працювала найкращим чином, переконайтеся, що ваші підказки чіткі та лаконічні.

Крім того, якщо ви використовуєте безкоштовну версію ChatGPT, існує ймовірність того, що інструмент не буде доступний цілодобово. Зараз безкоштовні користувачі стикаються з наслідками великого трафіку та використання користувачами в усьому світі, що робить його недоступним, коли трафік великий.

Очевидно, щоб зняти це обмеження, ви можете вибрати PRO-версію ChatGPT.

Заключні слова

Поки ми використовуємо ШІ для допомоги, натхнення та генерації ідей, це дивовижна технологія, яку ми всі повинні використовувати. Інтегрувавши ChatGPT із Siri, ви зможете вивести речі на новий рівень і значно полегшити своє життя.

Далі перегляньте ці розширення Chrome, щоб отримати найкращий досвід роботи з ChatGPT.