techukraine.net techukraine.net iPhone проти телефонів Google Pixel: що краще?

iPhone проти телефонів Google Pixel: що краще?

Categories:

Оскільки Google продовжує серйозніше ставитися до свого підрозділу смартфонів, багато людей задаються питанням, який телефон краще, iPhone чи Pixel. Якщо ви шукаєте оновлення, ви повинні знати, чим вони відрізняються та як вони впливають на ваш досвід як користувача.

Давайте порівняємо телефони iPhone і Google Pixel, щоб визначити, який саме вам підходить.

Ціна та співвідношення ціни та якості

Раніше телефони Pixel пропонували жахливу вартість, але після Pixel 6 Google повністю змінила свою цінову стратегію. Початкова ціна, щоб отримати флагман Pixel, зараз коштує 599 доларів, тоді як стандартні моделі iPhone починаються від 799 доларів.

Навіть якщо вам потрібен телефон середнього класу, Pixel 6a перевершить iPhone SE за ціною. Перший має більш збалансовані характеристики та функції, тоді як другий має застарілий дизайн, низький час автономної роботи та відсутність надшироку камери, тому його дуже важко рекомендувати.

Проте, якщо ви вже прив’язані до екосистеми Apple і не можете обійтися без таких сервісів, як iMessage, iCloud, Apple TV тощо, вам краще придбати iPhone. Ще одна вагома причина придбати iPhone замість телефону Pixel полягає в тому, що iPhone дуже добре зберігає свою цінність, тому ви можете пізніше продати або обміняти свій старий iPhone.

Частково це пояснюється тим, що на iPhone не надаються знижки, тоді як телефони Google Pixel часто продаються через кілька місяців після першого запуску, що негативно впливає на їхню цінність для покупців.

Однак якщо ви купуєте iPhone, ви будете змушені купувати й інші дорогі продукти Apple, враховуючи, як влаштована екосистема Apple. Це не стосується телефонів Pixel, оскільки вони однакові, незалежно від бренду Android, у якого ви купуєте аксесуари.

  15 найкращих безкоштовних інструментів DDoS-атаки в Інтернеті

Крім того, не забувайте, що ремонт iPhone, як відомо, дорогий, тому вам, можливо, доведеться заплатити значні витрати, якщо ви випадково пошкодите свій. На щастя, для користувачів Pixel все не так страшно. Простіше кажучи, якщо ви шукаєте цінність, виберіть Pixel замість iPhone.

Фотоапарати

Телефони Pixel найбільш відомі своєю чудовою комп’ютерною фотографією, і останні Pixel 7 і Pixel 7 Pro не є винятком. Фотографії з Pixel зазвичай мають кращий динамічний діапазон, виглядають більш барвистими та точніше відображають ваш тон шкіри, ніж з iPhone.

Pixel має більше корисних і цікавих програмних функцій камери, таких як Magic Eraser, Photo Unblur, Motion Mode, Guided Frame тощо.

У той же час камери iPhone дуже надійні та послідовні. Навряд чи існує якась різниця в якості між будь-якими об’єктивами, і ви можете бути впевнені, що кінцевий знімок буде дуже близьким — якщо не ідентичним — до того, що ви бачили у видошукачі.

Автор зображення: Створено Google

Крім того, якщо ви знімаєте багато відео, флагманський iPhone буде кращим вибором, оскільки його відео плавніше та чіткіше, особливо в умовах слабкого освітлення.

iPhone від Apple забезпечить вам більше спокою, оскільки ваші фотографії та відеозаписи завжди виглядатимуть достатньо добре, незалежно від середовища, в якому ви перебуваєте. Але якщо вам потрібна потужніша система камери та, мабуть, кращі фотографії, виберіть натомість Pixel.

Операційна система

Оскільки Google контролює Android, телефони Pixel дозволяють відчути найкраще, що може запропонувати Android. Не дивно, що такі програми та служби Google, як Пошук, Gmail, Фотографії, Карти, Диск тощо, надзвичайно добре працюють на телефонах Pixel.

  7 найкращих інструментів для конструктора тестів, щоб більше залучити вашу аудиторію

Тим не менш, iPhone працює на власному програмному забезпеченні Apple, iOS, і, отже, насолоджується кращою оптимізацією програм та ігор сторонніх розробників. iPhone також гарантує безперебійне з’єднання між усіма вашими пристроями Apple, включаючи AirPods, Apple Watch, MacBook тощо.

Ще одна причина вибрати iPhone замість Pixel полягає в тому, що iPhone отримують триваліші оновлення програмного забезпечення протягом п’яти-шести років, тоді як телефони Pixel отримують лише три роки основних оновлень Android. Отже, якщо ви не оновлюєте свій телефон часто, iPhone прослужить вам довше.

Однак пам’ятайте, що телефони Pixel першими отримують нові оновлення Android, а також кожні кілька місяців отримують нові функції Pixel Feature Drop, що з часом робить ваш пристрій більш корисним.

Голосові помічники

І Google Assistant, і Siri можна порівняти, коли потрібно відповідати на повсякденні запити щодо погоди чи вашого розкладу, але перший більш чуйний, коли виконує такі дії, як надсилання текстових повідомлень або читання сповіщень.

Google Assistant також випереджає обробку природної мови, що означає, що він краще розуміє контекст, веде розмови, перекладає голоси та відповідає природно. Ви навіть можете шукати пісню, наспівуючи її Google Assistant.

Хоча технічно Siri може бути не настільки потужною, вона більше поважає вашу конфіденційність. Apple каже, що дані, які має Siri про вас, «не пов’язані з вашим ідентифікатором Apple ID, адресою електронної пошти чи іншими даними, які Apple може отримати від використання вами інших служб Apple».

Це не стосується Google Assistant, оскільки він збирає транскрибований аудіотекст із ваших голосових запитів і навіть може зберігати ваші аудіозаписи, якщо ви це дозволите. Це не дивно, оскільки Google є програмною компанією, але Apple заробляє більшу частину грошей на апаратному забезпеченні.

  9 найкращих тренажерів FPS Aim, щоб домінувати у ваших онлайн-матчах

Якість батареї

Коли мова заходить про час автономної роботи, iPhone перевершує телефони Pixel, незважаючи на фізично менші батареї. Це можливо завдяки суперефективним процесорам Apple Silicon і оптимізованій операційній системі iOS; гармонія обох гарантує мінімальне споживання енергії.

Якщо ви купуєте більший iPhone, наприклад iPhone 14 Pro Max, ви можете розраховувати на значно кращий час автономної роботи, ніж Pixel. Але різниця незначна, якщо порівняти, наприклад, менші iPhone 14 Pro і Pixel 7 Pro.

Автор зображення: Яблуко

Бренди Android майже завжди мають швидшу зарядку, ніж iPhone, але Pixel є сумним винятком. І iPhone, і телефони Pixel мають приблизно однакову швидкість дротової зарядки, хоча Pixel має дещо швидшу бездротову зарядку.

На жаль, iPhone 14 і його попередники використовують суперзастарілі порти Lightning замість портів USB-C. Порти Lightning жахливо повільні як для передачі файлів, так і для заряджання порівняно з сучасними стандартами.

iPhone або Google Pixel: що вам підходить?

Рішення про те, який телефон купити, iPhone чи Google Pixel, зрештою залежатиме від ваших потреб. Вам варто вибрати Pixel, якщо ви хочете більше грошей, більше функцій камери, найкращі служби Google, швидкі оновлення Android і розумнішого голосового помічника.

Вам слід вибрати iPhone, якщо ви покладаєтеся на послуги Apple і вже маєте інші пристрої Apple. Айфони також потужніші, служать довше, мають послідовнішу систему камери, мають кращу оптимізацію для програм сторонніх розробників і в цілому надійніші.