techukraine.net techukraine.net Instabase забезпечила 45 мільйонів доларів, Apple купила стартап із гарнітурами AR

Instabase забезпечила 45 мільйонів доларів, Apple купила стартап із гарнітурами AR

| | 0 Comments| 2:27 PM
Categories:

Привіт! 🙋Сьогодні ми підготували для вас такі оновлення! 📣

Instabase залучає 45 мільйонів доларів США, щоб допомогти компаніям автоматизувати обробку документів

Стартап зі штучним інтелектом Instabase оголосив, що залучив 45 мільйонів доларів у рамках фінансування серії C під керівництвом Tribe Capital і Andreessen Horowitz, зокрема, підвищивши його оцінку до 2 мільярдів доларів. Фінансування підтримає плани компанії інвестувати в генеративний ШІ.

Instabase надає організаціям потужну платформу для використання останніх досягнень штучного інтелекту для аналізу неструктурованих даних за допомогою спеціальних програм.

Платформа допомагає перетворювати файли в цифрові експерти, автоматизує робочий процес, надає відповіді, узагальнює інформацію та швидко аналізує дані.

  8 найкращих векторних баз даних, щоб розкрити справжній потенціал ШІ

Instabase отримав різні нагороди від Forbes, Statista та Deloitte за свої досягнення. Такі сектори, як фінанси, страхування, державний сектор, охорона здоров’я, організації сфери послуг тощо, використовують його послуги, щоб полегшити бізнес-операції.

Деякі з провідних світових компаній у сфері роздрібної торгівлі та фінансів, як-от AXA, Standard Chartered, Paycheck тощо, за автоматизацію своїх процесів за допомогою платформи Instabase.

Apple придбала стартап Mira з гарнітурами AR

Apple придбала Mira, стартап AR, який спеціалізується на виробництві гарнітур для різних компаній разом із армією США. Це придбання відбулося після нещодавнього оголошення Apple Vision Pro, гарнітури змішаної реальності вартістю 3499 доларів США, яка була представлена ​​під час щорічної Всесвітньої конференції розробників компанії.

Загальне фінансування Mira на сьогоднішній день становить приблизно 17 мільйонів доларів.

  Як видалити запити LinkedIn за ключовим словом у Chrome

Програмне та апаратне забезпечення Mira розроблено таким чином, щоб задовольнити робочу силу без робочих столів у промисловості, пропонуючи масштабованість та економічну ефективність із простотою використання.

Mira оптимізує ефективність, скорочує витрати на відрядження за допомогою відеоконференцій у реальному часі, оцифровує журнали для підзвітності та дотримання, забезпечує дотримання процедур, щоб уникнути інцидентів, заохочує спілкування та командну роботу, а також замінює ручні контрольні списки збором даних без використання рук.

Міра має широкі контракти з ВПС США та Nintendo World. Сума придбання поки не повідомляється.

Payrails

Payrails — це високонадійна та надійна платформа для обробки складних грошових потоків у багатопроцесорному середовищі на великих підприємствах. Компанія залучила 14,4 мільйона доларів під керівництвом EQT Ventures та інших інвесторів.

Минулого року компанія залучила 6,4 мільйона доларів у рамках початкового раунду під керівництвом Андріссена Горовіца.

  Чому Netflix запитує: «Ви все ще дивитеся?» (і як це зупинити)

Payrails стверджує, що впровадження платформи призведе до зменшення шахрайства на 40 відсотків, витрат на оплату електроенергії на 30 відсотків та підвищення коефіцієнтів конверсії на 15 відсотків.

Payrails допомагають локалізувати методи оплати для задоволення клієнтів, забезпечують ефективні платіжні процеси для фінансової оптимізації та дотримання нормативних вимог, а також забезпечують легке підключення з мінімальними зусиллями інженерів для швидшого запуску та автоматизації фінансових операцій для контролю та прозорості.

Його API допомагають налаштовувати платіжні рішення, розподіляти кошти в бухгалтерські книги та розподіляти платежі підрядникам і постачальникам через надійну платформу.

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте категорію «Останні технології».