IdentityIQ – це не шахрайство, але чи воно того варте?

Ключові висновки

 • IdentityIQ є законною компанією, яка надає послуги захисту від крадіжки особистих даних і кредитного моніторингу з 2009 року.
 • Відшкодування до 1 мільйона доларів за вкрадені кошти, звіти про кредитні рейтинги від усіх трьох основних бюро, сповіщення в режимі реального часу та антивірусний захист – найкращі послуги, які пропонує IdentityIQ.
 • Клієнти висловлювали занепокоєння з приводу поганої підтримки клієнтів, неочікуваних поновлень підписки та складного процесу скасування пробної версії або підписки.

Шукаєте послуги захисту від крадіжки особистих даних і кредитного моніторингу та розглядаєте IdentityIQ як потенційний вибір? Ця компанія є законною та працює вже кілька років, але чи підходить вона для ваших потреб?

Що таке IdentityIQ і що він пропонує?

IdentityIQ

IdentityIQ пропонує послуги з крадіжки особистих даних і захисту кредитів, моніторингу онлайн-баз даних (включно з темною мережею) для перевірки витоку особистої інформації, що належить клієнтам, наприклад номерів соціального страхування (SSN), водійських прав, реквізитів банківських рахунків тощо. У разі виявлення будь-якого витоку він сповіщає користувачів про порушення.

 • Захист IdentityIQ від крадіжки особистих даних включає відшкодування до 1 мільйона доларів США за вкрадені кошти з додатковим забезпеченням у розмірі 1500 доларів США на тиждень протягом п’яти тижнів для покриття будь-якої втрати заробітної плати під час вирішення проблем із крадіжкою особистих даних. Правова допомога та компенсація гонорарів адвоката під час судових розглядів також є частиною його пакету.
 • Служба кредитного захисту IdentityIQ гарантує, що ви отримуватимете сповіщення, якщо ваше ім’я та кредитний рейтинг використовуються в заявках на позику. Сервіс також надає юридичну підтримку експертів з відновлення особи, якщо це необхідно. Компанія допомагає вам підтримувати ваш кредитний рейтинг, покриваючи ваші мінімальні виплати за кредитом під час криз.
 • IdentityIQ пропонує чистий звіт із вашими кредитними рейтингами від усіх трьох основних бюро. Його сповіщення в режимі реального часу сповіщають вас про серйозні зміни кредиту або підозрілу діяльність, що дає змогу швидко вжити заходів. Крім того, його симулятор кредитної оцінки дозволяє експериментувати з різними стратегіями для досягнення цілей кредитної оцінки.
  11 найкращих планшетів для малювання для дітей

Компанія співпрацює з Bitdefender Total Security, щоб забезпечити захист від вірусів і преміум VPN для 10 пристроїв. Він також пропонує службу підтримки клієнтів у США, щоб відповісти на ваші запити та допомогти з будь-якими проблемами, з якими ви зіткнулися. В цілому компанія пропонує гідні послуги. Щоб отримати докладніші відомості про його ціну, зверніться до його офіційна сторінка цін.

Чи є IdentityIQ шахрайством?

IdentityIQ — це законна компанія, а не шахрайство. Заснована в 2009 році, вона пропонує своїм клієнтам послуги захисту від крадіжки особистих даних і кредитного моніторингу протягом останніх 15 років. Money.com називає його однією з найкращих доступних послуг захисту від крадіжки особистих даних. З огляду на його давню присутність у галузі, можна з упевненістю зробити висновок, що IdentityIQ заслуговує довіри.

  Як назавжди видалити обліковий запис Netflix

Але наскільки якісні його послуги? IdentityIQ має поважний рейтинг 4,1 зірки Trustpilot, що свідчить про задоволеність клієнтів. Однак варто зазначити, що, як і в будь-якій іншій компанії, у неї також є частка незадоволених клієнтів.

Переглянувши їхні відгуки, ось деякі поширені скарги:

 • Служба підтримки клієнтів IdentityIQ не на належному рівні: тривале очікування та часті відключення призводять до затримок у отриманні допомоги.
 • Поновлення передплати може застати вас зненацька, особливо після пробних версій, тому скасовуйте вчасно, щоб уникнути стягнення плати.
 • Скасування пробної версії або підписки на IdentityIQ складно, і це можна зробити лише за допомогою дзвінка. Однак компанія стверджує, що учасники можуть скасувати підписку через сайт.
 • Деякі клієнти незадоволені сторонніми партнерами IdentityIQ. Тому підписуйтеся тільки через офіційний сайт.
 • Постійне отримання сповіщень IdentityIQ може дратувати. Якщо ви не хочете, щоб вони вас турбували, вимкніть сповіщення на своєму пристрої iPhone або Android.
  Як переглядати настільну версію будь-якого сайту на мобільному пристрої

Крім того, IdentityIQ пропонує службу підтримки клієнтів у США, яка доступна за номером 877-875-4347.

Отримали привітальний лист від Identity IQ?

Якщо ви отримали вітальний електронний лист від IdentityIQ, незважаючи на те, що не зареєструвалися на платформі, вашу особу, ймовірно, було зламано, і хтось інший використав вашу інформацію для реєстрації. У такій ситуації зверніться до служби підтримки клієнтів компанії та закрийте свій обліковий запис, щоб запобігти подальшому зловживанню.

Якщо ви не діятимете негайно, шахраї можуть отримати доступ до ваших кредитних звітів від компанії, використовуючи ваше ім’я, і потенційно залучитися до незаконних дій, таких як запити на позики. Якщо в електронному листі зазначено, що з вашої кредитної картки стягнуто плату за підписку на IQIdentity, негайно зв’яжіться з компанією, яка видає кредитну картку, щоб заморозити її, а потім зв’яжіться з IdentityIQ, щоб припинити вашу підписку та отримати відшкодування.

IdentityIQ є законним, але чи варте воно того?

Завдяки прийнятній ціні та задовільним послугам IdentityIQ може бути гарним вибором для людей без особливих потреб. Однак, якщо ви є власником бізнесу або впливовою особою в соціальних мережах, ця послуга може не підійти, оскільки в ній відсутній моніторинг соціальних мереж і інвестиційних облікових записів.

Крім того, пам’ятайте про згадані недоліки, перш ніж обрати його послуги. Якщо IdentityIQ не надає потрібну вам послугу, подумайте про інші надійні варіанти ідентифікації та кредитного захисту, такі як Aura, LifeLock, IdentityForce тощо.