techukraine.net techukraine.net iCloud не синхронізується? Як вирішити проблеми із синхронізацією iCloud

iCloud не синхронізується? Як вирішити проблеми із синхронізацією iCloud

Categories:

Виникли проблеми із синхронізацією ваших даних між пристроями через iCloud? Ти не один; багато користувачів висловлювали своє розчарування проблемами iCloud з моменту його появи.

На щастя, є багато виправлень, які ви можете спробувати, щоб ваші програми macOS, iPadOS та iOS синхронізувалися з серверами Apple. Не бійтеся спробувати їх усі, якщо перші кілька не спрацюють.

1. Перезапустіть і зачекайте

iCloud може зайняти деякий час, щоб почати роботу, коли ви вносите зміни. За деякими даними, це може бути до 10 хвилин.

Ви можете виявити, що ваша проблема вирішується сама собою, якщо трохи терпіння, але поки ви це робите, ви також можете спробувати перезавантажити всі уражені пристрої. Ви також можете підключити свій пристрій до розетки — іноді фотографії не синхронізуються з iCloud, доки ваш iPhone не зарядиться. Ви також повинні вимкнути режим низького енергоспоживання, якщо він увімкнений, оскільки він вимикає деякі функції, що витрачають акумулятор.

На Mac iCloud не синхронізується, можливо, тому, що ви вимкнули Power Nap, який дозволяє вашому пристрою перевіряти наявність оновлень iCloud у режимі сну. Щоб увімкнути його, відкрийте програму Terminal на вашому Mac і введіть таку команду:

 sudo pmset powernap 1 

2. Перевірте, чи використовуєте ви правильний обліковий запис

Це може здатися очевидним, але якщо ви не використовуєте той самий обліковий запис iCloud на обох пристроях, вони ніколи не синхронізуватимуться правильно. Це може бути причиною того, що iCloud на вашому Mac не синхронізується з вашим iPhone. Перейдіть до Налаштування> [Your Name] на iOS або Apple меню > Системні параметри > Apple ID на macOS і перевірте, який обліковий запис зараз пов’язано з пристроєм.

  Чому вам потрібно отримати віртуальний робочий стіл зараз?

Ви можете мати лише один обліковий запис iCloud одночасно, тому переконайтеся, що вони збігаються. Якщо ні, вам потрібно буде вийти з неправильного облікового запису та ввійти з правильними даними.

3. Переконайтеся, що iCloud працює належним чином

Кожна служба колись перестає працювати. Хоча більшість запланованих відключень відбувається вночі, коли ви спите, катастрофічний збій або людська помилка іноді можуть вивести з ладу навіть найнадійніші служби.

Щоб перевірити поточний статус iCloud Apple, перейдіть до Сторінка стану системи Apple і знайдіть зелені крапки поруч зі службами iCloud. Усі поточні проблеми мають відображатися внизу екрана.

4. Переконайтеся, що ви ввімкнули iCloud для своєї програми

Є деякі елементи, які можна змінити в налаштуваннях (iOS) або системних налаштуваннях (macOS), щоб виправити програми, які не синхронізуються.

На своєму iPhone перейдіть до Налаштування> [Your Name] > iCloud і торкніться «Показати все» в розділі «Програми, які використовують iCloud». Переконайтеся, що програма, яку ви хочете синхронізувати, є в списку та ввімкнена. Ви також можете спробувати вимкнути та знову ввімкнути це, щоб примусово синхронізувати iCloud.

Програми, які мають доступ до iCloud на вашому Mac, з’являться в меню Apple > Системні налаштування > Apple ID > iCloud у розділі Програми, які використовують iCloud. Натисніть Показати все, щоб переглянути повний список.

5. Перевірте, чи програми мають стільниковий доступ

У вас виникають проблеми із синхронізацією з iCloud під час використання мобільних даних, але не підключених до Wi-Fi? Можливо, ви вимкнули мобільний доступ для деяких програм.

  9 найкращих альтернатив SharePoint для керування вмістом і роботою

Відкрийте «Налаштування» > «Стільникові або мобільні дані» та прокрутіть униз, щоб знайти список програм на своєму телефоні. Будь-які програми, повзунок яких вимкнено, працюватимуть лише через Wi-Fi. Спробуйте ввімкнути доступ до даних для будь-яких програм, які потрібно постійно синхронізувати, але зауважте, що це може збільшити використання даних.

У нижній частині екрана ви також можете ввімкнути iCloud Drive.

6. Виключіть розбіжності дати та часу

Ви можете зіткнутися з багатьма проблемами, якщо дата й час вашого iPhone не актуальні. Багато програм взагалі відмовляються підключатися до Інтернету. Щоб уникнути цих проблем, ви можете встановити час для автоматичного оновлення, що дозволить синхронізувати ваші пристрої та уникнути цих проблем.

На своєму iPhone перейдіть у «Налаштування» > «Загальні» > «Дата й час» і ввімкніть «Встановити автоматично». На комп’ютері Mac це можна зробити в меню «Параметри системи» > «Загальні» > «Дата й час» і перемкніть параметр «Установити час і дату автоматично». Після цього також установіть прапорець Установити часовий пояс автоматично, використовуючи ваше поточне місцезнаходження.

7. Переконайтеся, що ви синхронізуєте правильну папку

Для програм, які дозволяють налаштувати папку для зберігання даних, переконайтеся, що шляхи збігаються в обох випадках. Ви повинні переконатися, що ваші різні програми для iOS і macOS шукають дані в одному місці, якщо це можливо.

8. Скиньте та відновіть свій пристрій

Якщо нічого з перерахованого вище не допомогло, і ваш пристрій взагалі не отримує доступу до даних iCloud або не синхронізує їх, можливо, ви захочете зробити більш сильний крок і стерти ваш iPhone, щоб усунути будь-які тривалі проблеми. Перш ніж продовжити, переконайтеся, що ви створили резервну копію телефону, щоб уникнути втрати даних.

Щоб скинути та відновити iPhone, перейдіть у «Параметри» > «Загальні» > «Передача» або «Скинути iPhone» і виберіть «Стерти весь вміст і налаштування» внизу.

  Чи може ШІ писати вірші? (ChatGPT та інші протестовані)

Ви можете відновити свій iPhone із резервної копії, яку ви зробили під час нового налаштування телефону. Зачекайте, доки завантажиться екран програм і даних, натисніть «Відновити з резервної копії iCloud», а потім увійдіть, використовуючи свій Apple ID. Коли ви закінчите, ваш пристрій буде майже таким же, як ви почали, за винятком того, що вам потрібно буде знову додати або авторизувати різні облікові записи.

Сподіваємося, це вирішить будь-яку проблему, яку ви мали з iCloud Drive. Якщо це все одно не працює, ознайомтеся з деякими найпоширенішими проблемами iCloud і способами їх вирішення.

9. Подивіться на підтримку окремих програм

Якщо у вас є програма, яка використовує синхронізацію даних для передачі даних між різними платформами, імовірно, розробник пропонує довідкову документацію, яка допоможе вам подолати проблеми. У більшості випадків розробники можуть точно визначити файли та папки, які потрібно видалити, щоб вирішити вашу проблему.

Кілька програм, які містять спеціальні посібники з вирішення проблем iCloud, включають Day One, 1Password і Ulysses. Шукайте в Інтернеті конкретну допомогу, якщо ваша проблема пов’язана з іншою програмою.

10. Використовуйте альтернативу iCloud

Багато програм дають вам можливість вибрати, використовувати чи ні iCloud. Якщо ви зможете уникнути його використання, ви уникнете багатьох проблем, які заважали службі.

Наприклад, такі програми, як Day One і 1Password, дозволяють використовувати Dropbox. Крім того, альтернативи iCloud часто дають вам більше місця та менше клопоту. І не хвилюйтеся; ви все ще можете використовувати інші функції iCloud, як-от «Знайти мене» та облікові записи електронної пошти iCloud.

Деякі з найкращих альтернатив хмарного сховища включають Dropbox, Google Drive і OneDrive.

Синхронізуйте дані iCloud без проблем

Сподіваємось, ці поради допомогли вам вирішити проблеми з iCloud Drive; більшість користувачів повідомили, що одна з цих порад допомогла їм повернутися на правильний шлях. Хоча iCloud не ідеальний, його інтеграція з платформами Apple робить його де-факто вибором для багатьох користувачів. Тепер ви можете насолоджуватися цим, як задумала Apple.