Icecream Image Resizer — це утиліта для зміни розміру зображення із попередніми налаштуваннями розміру

| | 0 Comments| 2:09 AM
Categories:

ОНОВЛЕННЯ. Було виявлено, що ця програма містить шкідливе програмне забезпечення зі своїм інсталятором. Ми видалили посилання і радимо вам видалити його зі своєї системи, якщо ви його встановили. Просимо вибачення за помилку.

Інструменти зміни розміру зображень для настільного комп’ютера так само поширені, як програми погоди та фотографії для мобільних пристроїв. Дійшло до того, що якщо додаток не постачається з клоуном, який жонглює палаючими мечами, ви не зможете відрізнити його від інших. Icecream Image Resizer — це безкоштовна програма для Windows, яка змінює розміри зображень, і, хоча вона не постачається з клоуном, вона поставляється з попередньо встановленими розмірами зображень, які допоможуть вам змінити розмір зображень для певної мети, наприклад, надсилати їх як вкладення електронної пошти або використовувати як ваш Facebook. Фото на обкладинці. Додайте до цього дуже акуратний інтерфейс, і ми маємо програму для зміни розміру зображення, яку вам не доведеться змушувати використовувати.

  20 популярних веб-програм та порад з 2015 року

Само собою зрозуміло, що гарний інтерфейс відіграє важливу роль у тому, чи вирішите ви використовувати програму довгостроково, чи стане вона улюбленою на робочому столі чи ні. Icecream Image Resizer не розчаровує в цьому відношенні, він без реклами та добре розроблений. Ви можете додати одне зображення або цілу папку, щоб масово змінити розмір зображень у ньому.

Додавши зображення або папку, виберіть розмір, до якого потрібно змінити його розмір. Попередні налаштування можна вибрати зі спадного меню «Профіль» або ввести власний розмір. Тут ви також помітите першу проблему з програмою; там сказано, що ви можете вказати як ширину, так і висоту зображення зі зміненим розміром, але це неможливо без обрізання зображення, чого не робить Icecream Image Resizer. Перш ніж продовжити, потрібно вручну зняти прапорець із параметра «Ширина» або «Висота».

  Як встановити обмеження часу програми на iPhone та iPad

Програма може зберегти вихідні дані в ту саму папку, зберегти вихідне зображення або зберегти його в новій папці. Ви можете вибрати вихідну папку зі спадного меню Зберегти в. Вихідною папкою та мовою можна керувати з налаштувань програми.

Що нам подобається в цій програмі, окрім інтерфейсу, так це попередньо встановлені розміри та тонкі невеликі дії, які зазвичай сприймаються як належне, наприклад очищення черги зображень, відкриття останнього файлу або папки, розмір якої було змінено, а також повідомлення користувачам, що розмір нового образу буде на диску.

Що не дуже добре в цьому, так це те, що він не пам’ятає останній каталог, який ви використовували після його закриття, а потім перезапуску, тому користувачеві доведеться повторно переходити до папки. У програмі також потрібно виправити стандартну перевірку ширини та висоти, яка повідомляє користувачеві, що обидва ці розміри зображення можна змінити. Це або помилка, або помилкова обіцянка.

  Як увімкнути (або вимкнути) файли cookie в Mozilla Firefox