Hover Hound порівнює ціни на Newegg з Amazon і Tiger Direct

Коли справа доходить до покупок, багатьом людям подобається зручність робити покупки з дивана. І хоча існує багато інтернет-магазинів, які пропонують комп’ютерні товари, Newegg — популярне ім’я серед мас, яке пропонує вам широкий асортимент продуктів, таких як ноутбуки, комп’ютерні аксесуари та інша електроніка. У магазині представлено багато популярних брендів, орієнтованих на майстрів, які займаються своїми руками, затятих геймерів та IT-фахівців, які не люблять лазити по вулицях, щоб купити те, що їм потрібно. Не кажучи вже про інтуїтивно зрозумілий інтерфейс магазину, який надає клієнтам вичерпну інформацію про продукт, який вони можуть побачити. Хоча інформацію – це приємно мати, ціна також відіграє вирішальну роль при покупці чогось в Інтернеті. І якщо ви покупець Newegg, але вважаєте ціни Newegg завищеними, Hover Hound — це розширення для Chrome і Firefox, яке має на меті допомогти вам, дозволяючи робити порівняльні покупки з Amazon і Tiger Direct.

  Отримуйте сповіщення про нову гру Google Doodle

Розширення підтримує дуже простий дизайн. Після встановлення він додає у ваш браузер легкодоступну кнопку «Hover Hound» (продемонстровано на знімку екрана нижче), що дозволяє миттєво перевірити той самий продукт на Amazon та TigerDirect. Натискання цієї кнопки відкриває нову вкладку, що веде на сторінку продукту Amazon або TigerDirect.

Окрім натискання кнопки, ви також можете навести курсор миші на неї, і розширення надасть вам інформацію про ціни в режимі реального часу від Amazon і TigerDirect, а також можливість переглядати графіки історії цін для всіх трьох підтримуваних магазинів. При цьому він також повідомляє, чи пропонує Amazon Prime доставку для цього продукту чи ні.

  Як зарядити комутатор Nintendo без док-станції

Історія цін відображає графік у вигляді накладання на екрані, який підкреслює, як ціни могли змінитися за останні два місяці. Це особливо корисно, коли ви хочете швидко перевірити, чи знизилася ціна на певний продукт у вашому списку бажань, чи ні. На графіку вказано ціни на всіх трьох підтримуваних сайтах покупок і дозволяє вимкнути будь-який з них, якщо хочете. Він також дає вам знати, коли ціна дійсно досягла найнижчої позначки на певну дату.

Hover Hound також досить настроюється, оскільки його сторінка параметрів дозволяє вимкнути небажані функції та ввімкнути ті, які вам потрібні. Наприклад, ви можете обмежити продукти на Amazon тими, хто підтримує лише Amazon Prime, і вказати відсоток податку у вашому місті. Крім того, ви можете вимкнути автоматичну перевірку ціни на Newegg і вибрати такі функції, як історія цін або порівняння процесора.

  Як друкувати коментарі тільки в Word

Загалом корисне розширення, яке може допомогти вам знайти найкращу угоду під час покупок на Amazon, Newegg і TigerDirect.

Встановіть Hover Hound для Firefox