Grammar Nazi допомагає вивчити правильну англійську під час читання [Android]

| | 0 Comments| 6:28 AM
Categories:

Англійська мова трохи складна; ви не завжди впевнені, чи слід вимовляти CH на початку слова так, як він є у Chair чи як у Character. Потім ви почуєте скоромовки про те, що чаклун кидає дрова, і це стає ще більш заплутаним. Слова, які можна повільно вивчати, читаючи. Згодом у вас буде більший словниковий запас і, сподіваюся, знання, щоб їх правильно використовувати. Найскладнішою частиною мови є синтаксис, тобто граматика. Grammar Nazi — це програма для Android, яка, хоча і створена як гра, допомагає вам читати книги англійською мовою (наразі підтримується лише файли TXT) та покращувати граматику.

  Як не вимикати екран телефону Android

У бібліотеці програми є дві книги: «Метаморфози» та «Загублений світ». Ви можете імпортувати файл самостійно або скористатися одним із файлів у бібліотеці. Усі уривки навмисно заповнені помилками, і вони виділені разом з іншими словами, які не є неправильними.

Користувач повинен знати, яке слово є неправильним, і змінити його. Щоб змінити слово, торкніться його. Одна помилка матиме кілька або більше, ніж одну відповідь, і ви повинні вибрати правильну. Слова, які є правильними та виділеними для перевірки, ви не змінюєте та не пропонуєте альтернативні слова, коли ви торкаєтесь їх. Коли ви завершите роботу зі сторінкою, торкніться кнопки внизу та отримайте свій рахунок.

  Керуйте OBD свого автомобіля з Android за допомогою Dash

Унизу праворуч у вас є кнопка «Більше», за допомогою якої ви можете отримати доступ до налаштувань програми. У налаштуваннях ви можете обмежити кількість рядків тексту, які потрібно виправити на рівні (запам’ятайте, що це гра), збільшити розмір шрифту для зручнішого читання та зробити так, щоб екран не тьмянів, коли ви повторно використовувати додаток.

Як концепція, програма гарна, тому що робить навчання веселою, але вона має підтримувати більше форматів файлів. RTF, PDF і, можливо, ePUB серед інших. Окрім можливості імпортувати документи, програма повинна дозволяти користувачам просто вставляти текст, скопійований із статті в Інтернеті. Додаток є інструментом навчання та грою, і те, що є спільним між ними, — це рівень навичок. Повинна бути можливість вибрати, наскільки це легко чи складно. Більшість мобільних ігор не мають рівнів складності, які ви можете вибрати, але з навчальним додатком має бути виняток. Інтерфейс досить приємний для читання, і якщо ви можете збільшити розмір шрифту, я задоволений.

  Програма віддаленого керування ПК RealVNC «VNC Viewer» для Android тепер безкоштовно

Установіть Grammar Nazi з магазину Google Play