Google reCAPTCHA Mailhide приховує вашу електронну пошту за CAPTCHA, щоб зупинити спам

| | 0 Comments| 8:23 AM
Categories:

Google щойно випустив API reCAPTCHA Mailhide для розробників веб-додатків як засіб боротьби зі спамом. Для кінцевих користувачів це означає хороші новини та очікування, поки розробники приєднаються до них. Зрозуміло, все, що використовує CAPTCHA, схильне бути неприйнятним, але тут варто згадати дві речі; CAPTCHA дійсно допомагає зупинити ботів, і Google, компанія, яка 10/10 разів визначила, що електронний лист від нігерійського принца або лист із повідомленням, що ви виграли в лотерею, обидва є в папці «Спам», розробила це. API призначений для приховування адрес електронної пошти в програмах, які перераховують їх, запропонувавши користувачу ввести код CAPTCHA, перш ніж він зможе переглянути адресу електронної пошти. Якщо це чудова функція безпеки для розробників веб-програм, це також чудовий інструмент для тих, кому потрібно публічно опублікувати свою електронну адресу на особистому та/або діловому веб-сайті.

  Як запобігти появі селфі в альбомі селфі на iPhone

API можуть використовувати розробники, але це не означає, що він абсолютно марний для кінцевих користувачів. Якщо у вас є власний веб-сайт, ви можете використовувати reCAPTCHA Mailhide для захисту своєї електронної адреси.

Щоб використовувати reCAPTCHA Mailhide для приховування особистої електронної пошти, вставте її в поле електронної пошти та натисніть «Захистити». reCAPTCHA Mailhide надасть вам URL-адресу та HTML-код для вставки. Код вставки використовується для розміщення вашої адреси електронної пошти в загальнодоступному місці, наприклад на вашому веб-сайті, але код зберігає його прихованим, щоб було видно лише перше слово та домен електронної пошти. Кожен, хто натисне адресу електронної пошти, повинен буде ввести наданий код CAPTCHA. Якщо введений код правильний, користувач буде перенаправлено на URL-адресу, вказану в полі URL, де адреса електронної пошти буде повністю видимою.

  Як виправити, що Google Chrome не відповідає

API досить хороший з двох причин; це допомагає запобігти спаму для всіх і дає нам спокій, коли ми повинні опублікувати нашу електронну адресу в Інтернеті. Навіть якщо ви маєте окрему електронну пошту для спільного доступу, ви можете обійтися без розсилки спаму на цей обліковий запис, тож програма та API будуть у виграші. Було б дійсно чудово, якби такі компанії, як Facebook, подумали про подібні речі, перш ніж зробити вашу електронну пошту загальнодоступною.

Відвідайте reCAPTCHA Mailhide