Google Photos проти Amazon Photos

Коли справа доходить до цифр і популярності, Google Photos є незрівнянним, здебільшого завдяки тому, що він є стандартним для Android, а також тому, що сам Google є одним із найпопулярніших брендів у світі. Однак альтернативи існують, і якщо ви хочете перейти Google Photos з будь-якої причини, Фотографії Amazon є відмінною альтернативою. Це протистояння між ними.

Платформи

Picasa була організатором і програмою перегляду зображень, яка, на жаль, була припинена. Далі з’явилася програма Google Photos для настільних комп’ютерів, завдяки чому найпопулярніший у світі засіб перегляду та органайзер фотографій був доступним на Android, iOS та в Інтернеті, але не на комп’ютері.

Крім того, Amazon Photos постачається з настільним додатком, що робить його чудовим вибором для відданих шанувальників і користувачів Picasa. Додаток для фотографій від Amazon також пропонує додаток для Android та iOS, а також він інтегрований у всі пристрої Amazon Fire TV і планшети Fire. З огляду на те, що ці пристрої стають популярнішими, мати на них додаток для перегляду фотографій є більш ніж корисним, а Google Photos недоступний на пристроях Amazon.

Вартість

Окрім обмеженої доступності (США, Великобританія, Канада, Франція, Німеччина, Іспанія, Італія та Японія), Amazon Photos є платною послугою. Щоб усе було ще складніше, Amazon Photos є підфункцією Amazon Drive, що означає, що єдиний спосіб отримати доступ до цієї служби — підписатися на Amazon Prime або Amazon Drive. Позитивною стороною є те, що в США є багато передплатників Amazon Prime, які, серед інших переваг, мають Amazon Photos.

З іншого боку, Google Photos безкоштовний і доступний у будь-якому місці, якщо є підключення до Інтернету. Але Amazon Photos може мати більше сенсу для передплатників Amazon Prime/Drive.

Особливості

І Amazon Photos, і Google Photos мають чудові функції, але який із них є кращим? Давай дізнаємось.

Обмеження зберігання

Більшість користувачів Amazon Photos є передплатниками Amazon Prime, тому вони можуть завантажувати необмежену кількість фотографій у повній роздільній здатності до програми. Це може здатися не таким важливим, але Google Photos пропонує безкоштовне сховище для фотографій, які мають 16 мегапікселів або менше. Все, що більше, зараховується до вашого ліміту пам’яті.

Для передплатників Amazon Drive і не-членів Amazon Prime фотографії, завантажені в Amazon Photos, зараховуються до обмежень зберігання. Google Photos дозволяє завантажувати будь-яку кількість відеофайлів, якщо вони мають роздільну здатність 1080p або менше, що дуже добре. Amazon Photos пропонує 5 Гб пам’яті для відео та інших файлів, які не є зображеннями.

RAW файли

Google Photos автоматично перетворює файли RAW у JPEG, якщо вони перевищують 16 МП. Amazon Photos тут найкращий, оскільки дозволяє завантажувати файли RAW будь-якого розміру незалежно від вашої підписки. Звичайно, вам все одно доведеться платити за перевищення ліміту підписки, але завжди приємно мати можливість зберігати зображення RAW високої роздільної здатності (наприклад, для графічних дизайнерів і фотографів).

Визнання

Google Photos відомий своєю фантастичною функцією розпізнавання, яка дозволяє знаходити схожі обличчя, тварин, об’єкти тощо в Інтернеті. Не менш потужний інструмент розпізнавання Amazon Photos. Він навіть має опцію, яка дозволяє розташовувати фотографії за навколишнім середовищем (пляж, місто, захід тощо).

Відбитки та фотокниги

Як Amazon Photos, так і Google Photos дозволяють перетворювати збережені фотографії в друковані копії. Однак Amazon Prints набагато вражає, ніж Google Photo Books. Google Photos пропонує два варіанти: 18 см х 18 см у м’якій палітурці за 10 доларів або 23 см х 23 см у твердій обкладинці за 20 доларів. Існують додаткові витрати на додаткові сторінки.

Amazon Prints пропонує більше 10 варіантів. Можливість друкувати свої фотографії на книгах, килимках для миші, кружках, алюмінієвих принтах, календарях та багатьох інших предметах робить Prints набагато продуктивнішим, ніж фотокниги.

Сімейне сховище

Сімейне сховище — чудова функція в Amazon Photos. Як ви могли здогадатися, ця опція дозволяє створити спільне середовище (архів фотографій) для 6 осіб, кожен із власним обліковим записом Amazon Photos з необмеженою пам’яттю. Це може бути фантастичним варіантом для створення сімейних альбомів.

Існує подібна функція Google Photos, яка дозволяє ділитися всією бібліотекою, але лише з однією людиною. Хоча функція Сімейних груп дозволяє додавати більше членів сім’ї до спільного середовища, вона також надає всім спільний доступ до програм і розважальних покупок, які вам можуть бути або не потрібні.

Обмін фотографіями

Який би був сенс мати середовище для зберігання ваших фотографій, якби ви не могли поділитися ними з іншими людьми? Обидва розглянуті сервіси пропонують цю опцію з невеликими відмінностями. За допомогою Amazon ви можете поділитися 25 зображеннями одночасно через електронну пошту, спільні посилання, Twitter або Facebook. Google Photos те саме, але ви вводите номер телефону, ім’я або адресу електронної пошти одержувача.

Редагування

Коли справа доходить до редагування фотографій, обидві ці два сервіси пропонують схожі варіанти. По суті, ви можете додати фільтри та пограти з основними параметрами редагування, такими як обертання, обрізання та налаштування кольору. Як Google Photos, так і Amazon Photos дозволяють змінювати відмітки часу та дати.

Остаточний вердикт

Amazon Photos, безумовно, пропонує кращий набір функцій, ніж Google Photos. Більше сховища та можливості налаштування роблять Amazon Photos кращим суперником майже в усіх аспектах. Однак цього, ймовірно, і слід було очікувати, оскільки він не безкоштовний для всіх. Мораль цієї історії полягає в тому, що Amazon Photos є відмінним варіантом для будь-яких передплатників Amazon Prime і Amazon Drive.

Яким сервісом перегляду фотографій ви користуєтеся? Якому ви віддаєте перевагу і чому? Обговорюйте!