Google News SEO Поради для покращення видимості веб-сайту

Новини Google є менш дослідженою платформою новинними агентствами та видавцями. Дізнайтеся, як ви можете використовувати цей подіум для збільшення веб-трафіку за допомогою Google News SEO.

Новини Google — це флагманська контент-платформа Google для користувачів Інтернету, яким потрібні короткі новини в добре організованому інтерфейсі. Для видавців, інформаційних агентств і власників веб-сайтів це медіа є золотою жилою, оскільки не бракує інтересу до актуальних і цікавих новин.

Простіше кажучи, Google News дає інформаційним агентствам можливість ранжувати свій вміст. Але інші видавці, які пишуть справжній та інформативний вміст, також можуть отримати користь від Новин Google.

Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про платформу Новин Google, її вимоги до вмісту та, що найважливіше, про практики SEO, які ви можете застосувати.

Що таке Новини Google?

Новини Google надають новини прямо перед очима читача на різних пристроях, таких як Android, iPhone, планшети та веб-переглядачі. Користувачі операційної системи Google, пошукової системи та пристроїв отримують нові історії, які важливі для них, їхнього району та регіону.

Це допоможе вам і вашій цільовій аудиторії з наступним:

 • Отримуйте новини про поточні події та вміст, гідний новин
 • Різноманітний вміст і новини з усього світу від різних видавців контенту
 • Поділіться статтями з друзями та родиною
 • Додайте статті в закладки для подальшого використання
 • Персоналізуйте те, що ви хочете бачити

Новини Google, на відміну від пошукової системи Google, не просто показують вміст, який використовує розумну тактику SEO. Він показує лише авторитетний вміст, переважно новини, який допомагає читачам зрозуміти навколишній світ.

Інтерфейси користувача Новин Google

Будучи видавцем або користувачем, ви можете показувати або отримувати вміст у таких інтерфейсах користувача:

Веб-додаток

Ви можете отримати повний доступ до Новин Google у його веб-додатку. Веб-програма має два основні розділи: Дім і Країна (США, Великобританія, Канада тощо).

Головні розділи показують персоналізований для вас вміст. Окрім «Домашньої», ви також знайдете відповідний вміст у розділах «Підписка», «Для вас» і «Вибір новин». Ваш брифінг є найбільш очевидним місцем, де ви отримуєте вміст відповідно до ваших звичок щоденного пошуку та вподобань.

У розділі «Країна» він об’єднує новини та відповідний вміст із вашої країни проживання, світу, місцевості, бізнесу, технологій, розваг, спорту, науки та охорони здоров’я.

Існує також параметр «Налаштування», за допомогою якого ви можете змінити мову, вибрану країну, одиницю температури, тему інтерфейсу користувача тощо.

Мобільний додаток

Мобільний додаток Google News є версією веб-додатку для смартфонів. Тут ви можете отримати статті новин у чотирьох розділах. Це: для вас, заголовки, підписки та газетний кіоск.

Нижченаведене дозволяє створювати закладки для вмісту або зберігати налаштування щодо різних тем, джерел і місць. Закладки зазвичай доступні в розділі «Збережені історії».

  Як видалити AWS ECR без тегів і старіші зображення?

Завантажити: Новини Google для Android | iOS

Пошук Google також показує відповідні новини поверх результатів пошуку. Він широко відомий як Головні історії. Ви можете натиснути Переглянути все, щоб перейти на сторінку Новин Google.

Такі новини завжди будуть пов’язані з ключовими словами чи темами, які ви шукаєте в пошуковій системі Google.

Формат вмісту Новин Google

Формат вмісту для Новин Google має бути високоякісним і заслуговувати на увагу. Наприклад, екстрені новини про політику, світ, технології, навколишнє середовище, погоду тощо.

Ви також можете створювати контент, персоналізований і орієнтований на споживача. Наприклад, новини про нову лінійку технологічних продуктів від Google, Microsoft, Apple тощо. Ви також можете замінити технічні продукти на споживчі товари, товари для краси, пристрої IoT тощо.

Ви повинні включати різноманітні точки зору та глибокий контекст у свій вміст. Крім того, робота над everevergreentent здається більш корисною, ніж статті з обмеженим часом.

Центр видавців Новин Google

Центр видавців – це інтерфейс користувача, який допомагає видавцям новин і вмісту керувати, надсилати та монетизувати онлайн-вміст у Новинах Google через Підписку через Google. Тому видавці збільшують свої шанси на конверсію в Новинах Google.

Він пропонує вам найбільше інструментів для публікації вмісту, який вам потрібен був у Новинах Google. Наприклад, розглянемо наступне:

 • Інформаційна панель для всіх публікацій у вашому обліковому записі: Головна
 • Додайте публікацію, щоб вставити нові ресурси
 • Розділ «Публікації» для налаштування й позначення вмісту Новин Google
 • Дозволи користувача та налаштування організації для кожного ресурсу публікації
 • Довідка та підтримка в Центрі публікацій

Заборонений вміст у Новинах Google

Створюючи вміст для Новин Google, уникайте:

 • Вміст, захищений від копіювання іншими новинними та видавничими агентствами
 • Контент, спрямований на залякування, переслідування, погрози тощо.
 • Статті, відео, графіка тощо, що розпалюють ненависть серед користувачів
 • Без схем посилань
 • Не пов’язуйте ключові слова чи інші фрази зі зловмисним і шпигунським програмним забезпеченням
 • Надмірне просування, приєднання та реклама
 • Сприяння або підтримка терористичних груп чи діяльності
 • Не суперечити встановленим і науково підтвердженим медичним практикам
 • Утримайтеся від фейкових і пропагандистських історій, фотошоп-контенту та глибоких фейків

Вплив Новин Google

Новини Google допомагають розкрити свій бренд і вміст у багатьох продуктах Google, як-от:

Новини YouTube

Теми пошуку, які заслуговують на увагу новин, відображатимуть найпопулярніші нові історії та надзвичайні історії. Наприклад, якщо ви висвітлюєте Google I/O, а тема є вірусною, ви збільшуєте свої шанси отримати рейтинг на YouTube.

YouTube також показує інформаційну панель для тематичного контексту. Наприклад, якщо ви шукаєте COVID-19, ви можете отримати більше ресурсів, пов’язаних із ВООЗ, яка має авторитет у цій темі.

Новини на Discover

ОС Android від Google пропонує історії, новини та вміст на основі поведінки та вподобань користувачів за допомогою функції Google Discover. Вміст Новин Google також може допомогти вам отримати рейтинг на цій платформі.

Новини в Google Trends

Google Trends показує тенденції пошуку в усьому світі. Він також може підібрати ваш оптимізований для SEO вміст Новин Google, як-от головні новини, статистичні дані, нещодавно популярні тощо.

Google Assistant доставив новини

Ви також можете розмістити свій вміст прямо на обідньому столі домогосподарств і офісних столах на робочих місцях через Google Assistant. Цей штучний інтелект Google надає своїм користувачам аудіофайли та статті про новини та історії найвищої якості та авторитету.

Живі теги

Ви можете стати постійним видавцем певної теми, щоб пропонувати користувачам Google дані в реальному часі. Він має можливість рекламувати ваш бренд у каруселях, таких як «Головні новини», «Живий блог» тощо.

  Як утримувати об’єктиви камери в чистоті

Google SERP вже давно надає релевантний вміст новин на основі вашого ключового слова пошуку. Ви отримуєте головні новини, коли ключове слово чи тема є вірусними чи екстреними новинами.

Веб-історії Google

Веб-історії – це альтернатива Facebook Stories в екосистемі Google. Здебільшого він рекламує вміст, який можна торкнутися, статті на основі слайдів, короткі відео тощо. Якщо ваші новини чи інформативний вміст містить щось, пов’язане з веб-історіями, ви також можете поставити там рейтинг.

Навіщо вам потрібна оптимізація Google Новин?

Кінцева мета кожного видавця – залучити трафік на свої веб-сайти, щоб підвищити вартість бренду та частку ринку. Ви можете покладатися на багато маркетингових тактик, але найбільш органічною та доступною є пошукова оптимізація (SEO).

Незважаючи на те, що багато брендів не досліджували платформу Новин Google, пошукова оптимізація може допомогти вам підвищити рейтинг.

Ви можете вважати Новини Google одним із провідних агрегаторів новин і останніх історій. Отже, коли ви оптимізуєте свій новинний веб-сайт або вміст відповідно до інструкцій Google News SEO, ви отримуєте більше переглядів вмісту на цій платформі.

Коли ви впроваджуєте SEO у вміст новин, ви робите його більш доступним для сканера Новин Google і, зрештою, для масової аудиторії.

Фактори рейтингу Google News

По-перше, Новини Google не приймають жодної реклами чи платежів для реклами історій, вірусного вмісту чи екстрених новин.

Він сприяє автентичній журналістиці для боротьби з фейковими новинами. Отже, вам потрібно дотримуватися політики рейтингу вмісту, щоб стати найкращим видавцем вмісту в Новинах Google. Його алгоритм враховує наступне:

 • Ви публікуєте достовірний вміст як статтю, яка заслуговує на висвітлення новин
 • Ваш вміст також показує, що ваш веб-сайт має авторитет у цій темі
 • Новини Google можуть рекламувати ваш вміст, якщо він охоплює свіжу тему, додає цінності темі, а також пропонує нові погляди
 • Доступність веб-сайту та зручність використання вмісту є двома важливими факторами
 • Мова вмісту та місце розташування мають бути релевантними для користувача
 • Якщо ви пропонуєте високоякісний вміст на певні теми, які також подобаються користувачам, ви можете потрапити в Новини Google.

Різні типи пошукової оптимізації новин Google

Он-сторінка SEO

Дотримуйтеся цих правил оптимізації пошукових систем на сторінці для Новин Google:

 • Тег title має бути тегом H1.
 • На сторінках розділів зіставте заголовок із прив’язним текстом.
 • Уникайте дат і часу в заголовках.
 • Цільове ключове слово має бути в тегу H1.
 • Використовуйте альтернативний текст зображення, опис тощо.

SEO контенту

 • Не переписуйте, знімайте та не синдикуйте вміст інших агентств.
 • Алгоритм віддає перевагу веб-сайтам, які пропонують високий вміст вмісту
 • Високий обсяг контенту пов’язаний з авторитетом і свіжістю контенту.
 • Обмежте згадування дати лише одним для кожного вмісту.
 • Розкрийте тему з поглибленим обговоренням.
 • Додайте зображення та відео, які потрібні та тісно пов’язані з темою.
 • Ви повинні вказати авторство людині через ім’я автора.

Технічне SEO

 • Уникайте JavaScript для відтворення статей.
 • Відформатуйте свою статтю для відтворення простого HTML.
 • Порядок форматування статті має бути таким: заголовок, зображення, дата та текст статті.
 • Створіть архітектуру сайту таким чином, щоб Google міг легко його сканувати.
 • Додайте карту сайту Google News, щоб допомогти Google Bot індексувати ваш вміст.
 • Використовуйте структуровані дані, щоб підвищити ймовірність появи статті як розширеного опису.
 • Google надає перевагу AMP для каруселей, тому розгляньте AMP.
 • Спробуйте отримати сертифікат HTTPS. Не-HTTPS може покарати ваш рейтинг.

Поради та підказки щодо оптимізації пошукових систем Google News

Дослідження ключових слів

Виконайте надійний пошук за ключовими словами, щоб знайти понад 85% ключових слів новин для висвітлення.

Точна назва статті

Назва статті міститиме від 10 до 110 символів, які складатимуться з 2 до 22 слів. Назва повинна чітко пояснювати всю статтю. Будь-які неоднозначності або відхилення від теми можуть призвести до покарання за ваш вміст.

  Як змінити зображення профілю в програмі Xbox

Стандартна довжина статті

Алгоритм Google винагороджує видавців, які створюють найкращий вміст. Короткий вміст може пропустити важливі деталі, тому спробуйте розширити свій вміст.

Фрагмент вмісту

Під час завантаження вмісту переконайтеся, що ви включили назву SEO та мета-опис. Вони функціонують як фрагменти вмісту. Користувач визначає, чи корисний контент чи ні, читаючи фрагмент.

Google Новини SEO Тактика

Вічнозелений вміст

Декілька експертів Google News помітили, що вічнозелений контент часто позиціонується на цій платформі. Отже, створюйте вічнозелений контент на тему. Потім опублікуйте нові та обмежені за часом статті на ту саму тему та створіть зворотне посилання на вічнозелений вміст.

Швидкість покриття

Ви повинні висвітлити вірусну чи критичну історію якомога швидше. Ви можете спочатку створити короткий, але авторитетний вміст. Щойно вміст набуде популярності, ви зможете продовжувати його оновлювати.

Орган видавництва

Ви повинні створити навколо себе враження, що ви постійно публікуєте високоякісний вміст.

Кластеризація історії

Створіть ряд історій, опублікувавши ще 3-4 частини вмісту на ту саму тему як оновлення, щойно ви висвітлите частину екстрених новин. Не забудьте пов’язати весь цей вміст.

URL-адреси та заголовки

URL-адреса вмісту та заголовок мають відповідати стандартним правилам SEO для будь-якого веб-сайту.

Історії з довгим хвостом

Висвітлюйте більше довгохвостих історій, щоб підвищити авторитет веб-сайту та бути представленим у Головних новинах. Така довіра допоможе вам конкурувати з іншими під час висвітлення екстрених новин.

Часто переглядайте Google Trends, щоб отримати ідеї щодо актуального вмісту.

Мультимедіа

Неофіційно обов’язковим є використання відповідної, можливо оригінальної, справжньої та високоякісної графіки, зображень, фотографій, відео, аудіо тощо з вашим вмістом.

Новини Google і EAT

EAT — це важлива інструкція Google щодо створення вмісту, якої мають дотримуватися видавці. Це не фактор ранжирування, але він сильно впливає на алгоритми Google. Отже, ви не можете пропустити EAT, практикуючи Google News SEO. EAT означає наступне:

 • Рівень досвіду (E) творця вмісту або видавця
 • Рівень авторитетності (A) вмісту або веб-сайту, на якому він розміщений
 • Ступінь надійності (T) веб-сайту, автора або вмісту

Коли ваш веб-сайт і вміст мають чудовий користувальницький інтерфейс і відповідають стандартам вмісту Google, ваш вміст отримує кращий показник EAT, ніж ваш конкурент. Щоб отримати рейтинг на платформі, схожій на Новини Google, вищий показник EAT є обов’язковим.

Ви можете збільшити EAT, найнявши галузевого експерта для створення вмісту, оптимізуючи опублікований вміст для тегів HTML, додавши цінність вмісту та володіючи веб-сайтом із високим авторитетом.

Заключні слова

Видавці контенту, інформаційні агентства та власники веб-сайтів повинні зосереджуватися не лише на своїх власних веб-сторінках, а на зовнішніх платформах публікації контенту. Google News є однією з таких платформ, яка вимагає вашої негайної уваги.

Дотримуйтесь порад, тактик і найкращих методів пошукової оптимізації Google Новин, згаданих вище, щоб почати рейтинг у додатку Новини Google і веб-додатку.

Вас також можуть зацікавити веб-історії Google.