Google Drive проти Microsoft OneDrive: що краще?

Categories:

Цілком природно плутатися між двома схожими, але різними службами, тому якщо ви розриваєтеся між Google Drive і Microsoft OneDrive, ви прийшли в потрібне місце.

Я втратив рахунок, скільки разів бачив це запитання в Інтернеті на різних платформах, тому вирішив взяти естафету в свої руки, зібрати все, що вам потрібно знати про них, і розмістити це в цій зручній публікації.

З появою технологій хмарне сховище набирає популярності, з кожним роком зростає рівень впровадження. Як ми знаємо, 2 домінуючі гравці на ринку широко використовуються як старими, так і молодими для різних цілей.

Вони не потребують представлення, оскільки ми використовуємо їх щодня. Так, ви правильно вгадали – це Google Drive і Microsoft OneDrive.

Хоча обидва хмарні сховища мають однакову базову функціональність, багато факторів відрізняють їх і створюють тонку межу.

У цій публікації обговорюватимуться основи Google Drive і Microsoft OneDrive, що відрізняє їх, а також їхні функції та ціни.

Будемо сподіватися, що це вирішить вашу дилему, тож перейдемо до неї.

Знайомство з Google Drive

Диск Google є, мабуть, одним із найпопулярніших хмарних сховищ, доступних для нас зараз.

Я б сказав, що все, що надходить від Google, відомо як дивовижне, і той факт, що система Google підтримує всі телефони Android, лише додає до них довіри. Насправді на багатьох комп’ютерах ви також знайдете попередньо встановлений браузер Google Chrome.

Диск Google надає вам до 15 ГБ безкоштовного сховища та підтримує більшість форматів файлів, зокрема:

 • Усі документи, такі як DOC, DOCX, PDF, TIFF і XLS
 • Mp3
 • Mp4
 • ШІ
 • ESG

Однією з головних причин високого рівня впровадження Google Drive є загальний вплив Google на ринку та її репутація протягом багатьох років.

Ви можете використовувати Google Drive на пристроях Android та iOS.

Знайомство з Microsoft OneDrive

Запущена ще в 2007 році, Microsoft вийшла на простір хмарних сховищ з OneDrive. Ця першокласна служба зберігання широко використовується серед багатьох компаній і працюючих професіоналів завдяки безпрецедентній безпеці, яку вона забезпечує.

Ця послуга зберігання надає вам до 5 ГБ безкоштовної пам’яті, після чого вам доведеться придбати додаткову пам’ять у веб-магазині. Подібно до Google, Microsoft також пропонує свій всесвіт програм, які можна легко використовувати для підтримки OneDrive.

Ви можете використовувати Microsoft OneDrive на пристроях Android і iPhone.

Читайте також: Хостинг файлів Безкоштовні параметри хмарного сховища для особистого та бізнес-користування

Тепер, коли ви зрозуміли Google Drive і Microsoft OneDrive, давайте заглибимося в головну різницю між ними.

Google Drive Vs. Microsoft OneDrive

Цінові плани

Обидва хмарні сховища мають особисті та бізнес/професійні плани, які відповідають потребам кожного. Давайте швидко порівняємо їх, щоб зрозуміти їх структуру ціноутворення та те, що вони пропонують:

План Google DriveMicrosoft OneDrivePersonalFree – 15 ГБ
2 долари на місяць – 100 Гб
3$ на місяць – 200 Гб
10 доларів на місяць – 2 ТБ безкоштовно – 5 ГБ 2 долари на місяць – 100 ГБ
7 доларів на місяць – 1 ТБ Професійний 6 доларів на місяць – 30 ГБ
12 доларів на місяць – 2 ТБ
18 доларів на місяць – 5 ТБ 5 доларів на місяць – 1 ТБ
10 доларів США на місяць – необмежений обсяг пам’яті. Додатки в комплекті: Документи, Таблиці, Презентації, Форми, Keep, Сайти, Диск, Gmail, Meet, Календар, ChatOutlook, Word, Excel, PowerPoint, Exchange, SharePoint, Access (лише ПК), Teams, OneNote, і Publisher (лише ПК), залежно від вибраного плану

  Модуль тестування за допомогою модуля unittest Python

На додаток до планів, згаданих вище, Microsoft також пропонує сімейні плани, які ви можете переглянути. Ціна починається від 99 доларів США на рік і дає вам 6 ТБ пам’яті для 6 членів вашої родини. Це включає Word, Excel, Outlook, Skype і PowerPoint для кожного учасника.

Переходячи далі до порівняння, настав час обговорити функції, які вони надають, і ми розглянемо це під кутом зору один на один, щоб ви могли легко судити між ними.

Синхронізація та обмін файлами

Однією з найважливіших особливостей, на яку варто звернути увагу, вибираючи одну з двох, є те, як працює синхронізація файлів і обмін ними. Можна з упевненістю сказати, що це також сильно залежить від типу екосистеми, у якій ви вже перебуваєте (Google або Microsoft).

Обидві системи пропонують прості параметри синхронізації та спільного використання, але ось що їх відрізняє:

Диск Google

Що стосується Диска Google, більшість ваших контактів, фотографій, відео, документів тощо легко синхронізувати на Диску, якщо ви зареєстрували та підключили свій обліковий запис Gmail на своєму телефоні.

Це також дозволяє ділитися файлами з 3 рівнями дозволів – перегляд, коментування та редактор. Якщо ви хочете шукати файли, Диск Google надзвичайно інтуїтивно зрозумілий і автоматично пропонує файли, які ви можете шукати, коли ви починаєте вводити текст у рядку пошуку.

Microsoft OneDrive

Синхронізація файлів є однією з найбільших переваг OneDrive завдяки технології «копіювання на рівні блоків». Ця технологія допомагає завантажувати файли фрагментами, а не цілими частинами, що пришвидшує завантаження та синхронізацію файлів.

Під час обміну файлами він дозволяє встановлювати паролі та дати закінчення терміну дії посилань, що є розширеним рівнем дозволу користувача SharePoint. Ви також можете легко перевіряти файли, якими ви поділилися з вами або вами, на інформаційній панелі.

Інтеграції

Іншою важливою особливістю є інтеграція Drives з іншими програмами, оскільки це покращує наш досвід користувача.

Незважаючи на те, що обидва вони постачаються з цілим набором додатків, які можна підключити, ось які відмінності:

Диск Google

Оскільки Диск Google є частиною робочого середовища Google, ви можете легко інтегрувати його з іншими програмами, доступними в їхній системі. Багато людей використовують слайди, аркуші та документи, тому їм не потрібно зберігати Excel, PowerPoint та інші формати окремо.

Єдине, у чому чудовий Google Диск, це те, як чудово він підтримує та інтегрується з широким спектром програм сторонніх розробників, щоб підвищити вашу продуктивність. Це включає в себе Slack, SignEasy, Video Recorder і навіть творчі інструменти, такі як AutoCAD.

Ви можете перейти до «Інтеграції додатків» і дослідити нові програми або знайти щось конкретне відповідно до ваших вимог.

  Samsung Galaxy S20: Як повністю вимкнути Bixby

Microsoft OneDrive

Зрозуміло, що всі програми, доступні в Microsoft Office 365, можна легко інтегрувати з OneDrive. Однак у порівнянні з Google Диском є ​​обмеження.

Наприклад, OneDrive неможливо інтегрувати з багатьма програмами сторонніх розробників, що робить службу дещо обмеженою під час використання.

Незважаючи на те, що він працює з відомими платформами, такими як Salesforce, Zoom, Trello тощо, він ще не досяг такого передового рівня, як Google Drive.

Безпека та конфіденційність

Безпека та конфіденційність є двома основними факторами, які враховують багато компаній і окремих людей, обираючи екосистему, яку вони хочуть вибрати. На мій погляд, якщо рішення не працює добре з точки зору цих двох факторів, це миттєво НІ.

Зважаючи на це, ось як Google Drive і OneDrive протистоять один одному:

Диск Google

Він використовує двоетапний процес перевірки, щоб зменшити ризик несанкціонованого входу у ваш обліковий запис. Його довжина шифрування RSA подвоєна до 2048 біт і може змінюватися майже кожні кілька тижнів для забезпечення безпеки даних.

Що стосується конфіденційності, то всі знають, що Google відстежує ваші дані, щоб показувати вам цільову рекламу. Однак вони згадують використання цієї інформації лише для «незловмисних» цілей.

Хоча це може здатися дещо неважливим для користувачів, які зберігають свої дані, якщо ви є бізнес-будинком, ви можете переглянути це.

Microsoft OneDrive

OneDrive, з іншого боку, забезпечує кращий рівень безпеки. Це не означає, що вони не відстежують дані – вони роблять це лише для того, щоб позначити небажані дані, що також може призвести до блокування облікового запису користувача. Однак ця інформація не використовується для цільової реклами.

Він використовує багаторазову автентифікацію, систему розпізнавання обличчя та підказку повідомлення для забезпечення автентичного входу. Для користувачів також обов’язковий пароль, який містить до 13 цифр і символів у змішаному регістрі.

Під час пандемії багато організацій перейшли на OneDrive завдяки чудовим функціям безпеки та конфіденційності. Головним чином це пов’язано з тим, що корпорація Майкрософт перевіряє ідентичність і відповідність кожного доступу, щоб зменшити ризик витоку даних.

Підтримка

Важливо з’ясувати, хто виручить вас, якщо ви застрягли. Давайте подивимося на відповідь:

Диск Google

Одним із місць, де Google Drive сяє найбільше, є чудова багатомовна підтримка клієнтів. Зазвичай час відповіді електронною поштою становить менше доби, тому ваші запити вирішуються якнайшвидше. Якщо ви є учасником Google One, яка є їхньою платною послугою, час очікування ще коротший.

Підтримка доступна в чаті, по телефону та електронною поштою. Ви також маєте доступ до їхніх посібників і практичних документів, які можуть відповісти на ваші проблеми, не звертаючись до служби підтримки.

Не соромтеся приєднатися до спільноти інших користувачів Диска Google, щоб отримати від них детальну інформацію.

Microsoft OneDrive

У OneDrive підтримка стає менш доступною для користувачів. Він пропонує систему генерації квитків і номер телефону, який можна не використати, якщо ви глибоко копаєте кілька результатів пошуку.

Хоча у них також є спільнота, час їхньої реакції досить повільний, тому вам потрібно бути самодостатнім, якщо вам потрібно терміново вирішити якісь проблеми.

Інші особливості

Ось деякі з багатьох додаткових функцій, які я не міг проігнорувати.

Диск Google

 • Пропонує найкращу синхронізацію мобільних пристроїв, оскільки на більшості з них за замовчуванням встановлено систему Google
 • Ви можете використовувати багато місця, і якщо сховище заповнене, ви побачите звіт про те, яка область займає найбільше місця, що полегшить видалення файлів
 • Співпраця в режимі реального часу та відстеження змін є ексклюзивною функцією Google, яка робить її чудовим інструментом співпраці для користувачів
  Як випробувати експериментальні функції Netflix

Microsoft OneDrive

 • Бізнес-плани та особливості, які роблять життя працюючих професіоналів гладким і оптимізованим
 • Він використовує меншу пропускну здатність під час завантаження файлів, а робочі файли можна легко синхронізувати з вашим простором
 • Ви можете легко поділитися цими документами на різних носіях одним клацанням миші

Є також деякі чудові спільні риси, які вони мають обидва. Наприклад, обидва сховища зберігають 30-денну історію файлів, що дозволяє легко відновити попередню версію файлу.

Крім того, якщо ви користуєтеся службою зберігання на своєму телефоні, ви неймовірно легко завантажувати файли з телефону на Диск.

Google Drive Vs. Microsoft OneDrive: який із них кращий?

Повертаючись до найважливішого питання – який з них краще?

Ну, я б сказав, що це залежить від ваших пріоритетів і використання. На мою думку, операція стає легшою, якщо ви знаєте інструменти, які використовуєте найбільше, виходячи з ваших особистих і професійних завдань.

Якщо у вас є максимум їх роботи над excel, word або access, тоді Microsoft OneDrive — це простий вибір.

З іншого боку, якщо ви віддаєте перевагу використовувати багато інструментів Google, як-от чати, зустрічі, подорожі тощо, тоді Google Диск — це безсумнівний ваш вибір, оскільки екосистема може значно спростити процес.

Єдине, що слід зазначити про Google: оскільки це добре відома пошукова система, вона постійно вносить нові й нові вдосконалення та додає нові програми до свого всесвіту.

У багатьох випадках деякі користувачі використовують Microsoft у своєму робочому просторі та Google у своєму особистому просторі.

Обидва сховища мають свої переваги та недоліки, тому перед вибором бажано зважити свої потреби щодо них.

FAQ

Чи варто розглядати інші варіанти?

Хоча ці сховища є двома найбільшими варіантами на ринку, доступні й інші хмарні служби зберігання, такі як Sync, iDrive, pCloud тощо.

Однак пам’ятайте, що це чисті варіанти зберігання з обмеженою інтеграцією порівняно з Microsoft і Google.

Можливою ситуацією для пошуку інших варіантів може бути ситуація, коли у вас вичерпано пам’ять і ви не хочете купувати додатковий план. Це гарний час, щоб вибрати один із цих інших варіантів зберігання та, можливо, отримати доступ до їхнього безкоштовного сховища для початку.

Заключні слова

У цій статті наведено порівняння, яке допоможе вам вибрати та використати один із цих чудових варіантів зберігання.

Далі ознайомтеся з цими найкращими методами резервного копіювання даних, яких слід дотримуватися кожному.