Google «Тест швидкості», щоб перевірити швидкість вашої Інтернету зі сторінки пошуку Google

| | 0 Comments| 2:12 PM
Categories:

Домашня сторінка пошуку Google робить чимало трюків. Введіть «Atari break out» у пошуку зображень Google або «Do a barrel roll» на домашній сторінці пошуку, і ви побачите два найпопулярніших пасхальних яйця Google у дії. Сторінка пошуку – це не всі ігри та примхи. Він може виконувати багато інших речей, наприклад, виконувати розмови про одиницю, час і валюту. Ви також можете дізнатися погоду для вашого поточного місцезнаходження та шукати вимову слова. Усі результати відображаються у вигляді картки на сторінці пошуку Google, що заперечує необхідність натискати й відкривати посилання. Ще один чудовий трюк, який може зробити сторінка пошуку Google, – це перевірити швидкість вашого Інтернету. Просто введіть «Speed ​​Test» у вікні пошуку та натисніть Enter.

  Як записати екран за допомогою Microsoft PowerPoint

Відкрийте Google або, якщо Google є вашим пошуковим постачальником за замовчуванням, ви можете просто ввести «Speed ​​Test» у рядок пошуку вашого браузера. На сторінці результатів пошуку Google ви побачите картку вгорі з кнопкою «Виконати перевірку швидкості». Натисніть його, щоб почати тест швидкості.

Переконайтеся, що у вас немає завантаження чи завантаження файлів, інакше це вплине на результати.

Тест швидкості перевірить швидкість завантаження та завантаження, яку ви отримуєте. Результати відображаються у вигляді картки на сторінці пошуку та включають найвищу швидкість завантаження та завантаження. Результати також повідомляють вам, який сервер був перевірений під час тестування, а також затримку.

  Food Builder надає вам інформацію про харчування на основі ваших інгредієнтів

Вам також повідомлять, наскільки повільна чи висока швидкість вашого Інтернету. Якщо потокова передача відео надто повільна, картка результатів розповість вам про це. Це дуже корисно, якщо ви думаєте зареєструватися в Netflix або Hulu.

Ви можете повторно запустити тест, натиснувши «Провести ще раз» на сторінці результатів. Тест надано лабораторією Measurement Lab, партнером Google Open Source Research.