Google представляє ключі доступу та Microsoft Pegasus для стартапів

Categories:

Привіт! 🙋Сьогодні ми підготували для вас такі оновлення! 📣

Google представляє ключі доступу для входу без паролів

В останньому оновленні Google анонсувала перші в історії ключі доступу для входу в облікові записи Gmail і YouTube без введення пароля. Завдяки використанню ключів доступу ви можете безпечно входити у свій обліковий запис Google за допомогою відбитка пальця, обличчя, блокування екрана або апаратного ключа безпеки.

Google заявляє, що ключі доступу є безпечнішим і зручнішим варіантом для заміни паролів і дозволяють входити в облікові записи, пов’язані з ідентифікатором Google, такі як Gmail і YouTube, без паролів. Вони сумісні з основними платформами та дозволяють користувачам входити у свої облікові записи без пароля.

Ключі доступу – це новий спосіб входу в програми та на веб-сайти, який простий у використанні та забезпечує підвищену безпеку порівняно з традиційними паролями. Користувачам не потрібно покладатися на легко запам’ятовувані паролі, які є схильними до атак.

  Збільште продажі за допомогою розумних маркетингових стратегій FOMO

Ключі доступу використовують біометричну автентифікацію, наприклад відбитки пальців і розпізнавання обличчя, або PIN-коди блокування екрана, щоб надати користувачам доступ до їхніх програм і сайтів. На відміну від паролів, ключі доступу більш стійкі до онлайн-атак, таких як фішинг, що робить їх безпечнішим варіантом, ніж традиційні одноразові коди, надіслані через SMS.

Кроки, щоб увімкнути ключі доступу Google: якщо ви використовуєте Gmail, клацніть фотографію профілю, потім перейдіть до керування обліковим записом Google, виберіть безпеку та, нарешті, ключі доступу. Функція сумісна як з Android, так і з iOS.

Його також можна ввімкнути на робочому столі Windows, якщо на клавіатурі є сканер відбитків пальців або доступні зовнішні ключі доступу. Після активації ключів доступу Google також скасує двоетапну перевірку (2SV) під час входу.

Парсіо 2.0

Parsio — це аналізатор документів на основі штучного інтелекту, який автоматично витягує дані. Він використовує методи машинного навчання для отримання структурованої інформації з різних джерел, включаючи електронні листи, документи PDF, файли Excel, HTML, CSV і XML.

Після аналізу зібрані дані можна просто експортувати в Google Sheets, Quickbooks, Slack, Notion, Dropbox і понад 6000 інших сумісних програм. Ви також можете використовувати його аналізатор OCR на основі штучного інтелекту, щоб витягти правильні дані зі сканованих зображень і фотографій за кілька секунд.

  7 Smart Flowchart Maker для створення процесу, діаграми тощо

Згідно з веб-сайтом, Parsio допомагає автоматизувати процес, заощаджуючи важливий час і забезпечуючи більшу точність, тим самим оптимізуючи ваш бізнес і підвищуючи продуктивність. Автоматизований аналізатор електронної пошти дозволяє отримувати та експортувати точні дані з електронних листів, підписів і вкладень у режимі реального часу.

Parsio довіряють понад 3000 найкращих організацій світу, щоб допомогти їм працювати ефективніше, і це визнано провідними експертами.

Нова функція штучного інтелекту LinkedIn може допомогти вас найняти

Згідно з останнім випуском Linkedin, компанія тестує генеративний штучний інтелект для створення персоналізованих повідомлень менеджерам з найму на основі профілю користувача.

У дописі зазначено, що Linkedin запровадить генеративну технологію штучного інтелекту для створення індивідуального початкового повідомлення на основі вашого профілю, профілю менеджера з найму, опису посади та конкретної організації, яка вас цікавить, щоб розпочати продуктивну розмову.

LinkedIn використовуватиме генеративний штучний інтелект і профілі користувачів, щоб надавати персоналізовані рекомендації щодо написання тексту на основі штучного інтелекту для преміальних передплатників, щоб допомогти їм створювати персоналізовані повідомлення для пошуку роботи. Нова функція буде доступна в найближчі місяці.

У дописі також зазначено, що налаштування все ще має вирішальне значення, тому перевірте та відредагуйте чернетку, щоб зробити її власною, перш ніж надсилати її менеджеру з найму.

  Sleep Better розповість вам, наскільки добре ви спите

Microsoft запускає програму Pegasus для стартапів, присуджуючи кредити до 350 000 доларів США

Microsoft планує розширити свою платформу самообслуговування Startup Founders Hub, запустивши нову програму-інкубатор Pegasus Program.

Ця програма вибере стартапи з ринковими продуктами та присудить їм до 350 000 доларів у вигляді кредитів Azure, GitHub і LinkedIn. Крім того, вибрані стартапи отримають підтримку консультантів і «доступ до найкращих технологій Microsoft», відповідно до блогу Microsoft.

Pegasus — це дворічна ініціатива, яка вітає стартапи, що працюють у Центрі засновників Microsoft і пропонують клієнтські продукти, створені на Microsoft Cloud.

За словами генерального менеджера Microsoft для стартапів, досягнення ранньої відповідності продукту ринку, що включає тягу доходу, сформовану службу продажів і перевірену методологію виходу на ринок, є необхідною умовою.

Згідно з релізом, організаціям Pegasus також буде призначено персоналізований архітектор хмарних рішень, який допоможе їм досягти технічного успіху та отримати привілейований доступ до пропозицій ШІ Azure. У Pegasus ці архітектори діють як єдина контактна точка, оптимізуючи взаємодію стартапів із клієнтами Microsoft, одночасно контролюючи дотримання вимог і заходи безпеки.

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте категорію «Останні технології».