Google запускає AI Bard і Microsoft Al Powered Image Creator

Categories:

Привіт! 🙋Сьогодні ми підготували для вас такі оновлення! 📣

Google запускає чат-бота Bard AI, щоб конкурувати з ChatGPT

Компанія Google, що належить Alphabet Inc., відкриває публічний доступ (тільки в США та Великобританії) до розмовної програми чат-бота BARD, щоб конкурувати з ChatGPT OpenAI і Microsoft Bing Chat.

В останньому дописі Google було оголошено: «Ми починаємо робити Bard, ранній експеримент, який дозволяє вам працювати з генеративним ШІ, більш доступним.

Після багатьох років досліджень компанія Google оголосила у вівторок, що відкриє доступ до Bard для Сполучених Штатів і Сполученого Королівства та згодом розповсюдить її на більше країн і мов. Цей крок загострює боротьбу між Google і Microsoft Corp. за домінування на ринку інструментів штучного інтелекту, які можна використовувати для створення людських текстових відповідей.

BARD призначений для використання разом із пошуком Google і дає користувачам можливість переглядати джерела з інших веб-сайтів або переглядати їхні відповіді. Дослідницька велика мовна модель (LLM), компактна та розширена версія LaMDA, є потужністю BARD. Більш сучасні моделі будуть додаватися з часом. Коли більше людей використовують LLM, вони краще передбачають позитивні результати.

Google усвідомлює, що LLM іноді може надавати упереджену, оманливу або неправдиву інформацію. Щоб пом’якшити ці проблеми, Google дозволяє вам вибрати з кількох чернеток відповіді BARD. Подаючи подальші запити або запитуючи різні рішення, ви можете продовжувати працювати з BARD, як показано на зображенні нижче.

  Виправте помилку Xbox One 0x807a1007

Google описує Bard як ранній експеримент зі штучним інтелектом (ШІ), призначений для підвищення продуктивності, прискорення ідеї та заохочення цікавості. BARD можна використовувати для отримання порад, роз’яснень або натхнення для таких завдань, як планування записів у блозі.

Він запропонував би спеціальний сайт, bard.google.com, замість інтеграції в пошукову систему Google. Цей стратегічний крок полягає у прийнятті нової технології штучного інтелекту, зберігаючи при цьому прибутковість бізнесу пошукових систем.

Якщо ви хочете спробувати, то вам потрібно зареєструватися на bard.google.com

Web3 Gaming залучить до 100 мільйонів геймерів протягом наступних 2 років

Ми всі знаємо, що ігри та розваги — це величезний ринок, але згідно з різними дослідженнями та опитуваннями очікується, що ринок ігор Web3 найближчим часом досягне багатотрильйонного ринку.

Відповідно до звіту, Immutable і Polygon Labs, дві важливі компанії на ринку ігор web3, прогнозують експоненціальне зростання в найближчі роки.

Джерело: Unity.com

За словами Роббі Фергюсона та Раяна Ваятта, президентів Immutable та Polygon Labs відповідно, вони додадуть перші 10 мільйонів до 100 мільйонів протягом наступних року-двох.

20 березня 2023 року Immutable, компанія, що займається іграми web3, і Polygon, компанія, що займається блокчейном рівня 2, об’єдналися, щоб підтримати масштабування та впровадження сектора. Партнерство зосередиться на тому, щоб зробити ігри з підтримкою web3 швидшими для розробки, простішими в експлуатації та менш небезпечними для окремих творців і великих ігрових студій.

  Як виправити помилку Netflix UI3010

Оскільки ігровий тренд змінюється від «безкоштовної гри» до «грай, щоб заробити», це вже змінює динаміку всієї ігрової індустрії. Не дивно, що перспектива Web 3.0 відкриває можливості в ігровій індустрії, що спонукало багатьох експертів продовжувати повністю інвестувати в прогрес ігор Web 3.0.

Web3 назавжди змінить індустрію ігор. Багато найбільших розробників ігор, включаючи Square Enix і Epic Games, уже працюють над іграми з інтеграцією Web3.

За оцінкою, 40% ігор web3 [ever] Очікується, що виробництво буде запущено протягом наступних 12-18 місяців. Це означає значну кількість спроб або ударів по воротах, щоб досягти позначки в 100 мільйонів гравців.

Web 3.0 робить Інтернет простим, відкритим і децентралізованим, таким чином змінюючи ігровий ландшафт і ринок. Ці варіації є кінцевим продуктом сучасних розробок у секторах, включаючи токени, блокчейн і ШІ.

Microsoft випустила перший браузер із вбудованим генератором зображень на основі штучного інтелекту

Чат Bing і Microsoft Edge тепер включають інструмент створення зображень на основі штучного інтелекту. Для живлення інструменту використовується модель DALL-E від OpenAI.

Згідно з нещодавнім випуском технологічного гіганта, користувачі можуть описувати зображення або розповідати слова для створення зображень. Тепер ви можете створювати письмові та візуальні матеріали безпосередньо з чату в одному місці.

  Як писати в текстових полях за допомогою Apple Pencil на iPad

Корпорація Майкрософт стверджує, що люди використовують чат Bing кількома способами: від створення більш точних рішень для складних завдань до використання його для задоволення або як творче натхнення.

Дозволяючи створювати зображення, просто виражаючи зображення, яке вам подобається, за допомогою власних слів, новаторський Picture Maker від Microsoft був доданий сьогодні до чату Bing, покращуючи досвід чату.

Таким чином, ці зусилля оновлять картки знань і додадуть додаткову візуальну розповідь на основі штучного інтелекту в новій попередній версії Bing і Edge.

Picture Maker дозволяє створювати зображення з нуля, описуючи зображення, додаючи деталі сцени, наприклад місце чи діяльність, і вибираючи художній стиль.

Щоб почати генерувати зображення для інформаційного бюлетеня для друзів або як джерело натхнення для реконструкції вашої вітальні, введіть щось на зразок «намалюй зображення» або «зроби зображення» як підказку розмови. Він нагадує художнього другого пілота. Натисніть піктограму Bing Image Maker на бічній панелі, щоб почати створення зображення, або запустіть його з чату Bing в Edge.

Для користувачів Bing у всьому світі Image Creator тепер доступний за адресою bing.com/create англійською мовою. Піктограму Picture Creator на бічній панелі Microsoft Edge також можна використовувати, щоб відвідати Bing Image Creator. Незабаром програма для створення зображень буде інтегрована з кнопкою Bing у режимі чату.

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте нашу категорію «Останні технології».