Google Диск і фотографії розділяються: що вам потрібно знати

| | 0 Comments| 4:14 AM
Categories:

Google має оголосила що Google Drive і Google Photos розлучаться в липні. Google каже, що «зв’язок між цими службами викликає заплутаність», тому він вносить деякі зміни, щоб «спростити роботу». Ось що це означає для вас.

Як були пов’язані Google Диск і Фото?

Наразі Google Диск і Google Photos пов’язані між собою. На Диску Google ви можете вибрати папку «Google Photos», щоб переглянути всі свої фотографії та відео. Інструмент резервного копіювання та синхронізації Google для Windows і Mac може синхронізувати ці фотографії з вашим комп’ютером так само, як і інші файли Google Диска.

А в Google Фото ви також побачите фотографії, які зберігаєте в інших папках на Google Диску.

Ці інтерфейси пов’язані між собою. Якщо ви видалите фотографію з Google Диска, вона також зникне з Google Фото. Якщо ви видалите фотографію з Google Фото, вона також буде видалена з вашого Google Диска.

Google каже, що почули відгуки про те, що це з’єднання заплутане, тому він вносить деякі зміни.

  Як встановити MySQL Workbench на Ubuntu

Що змінюється?

Починаючи з липня 2019 року, це з’єднання буде видалено. Нові фотографії (і відео), додані в Google Photos, не відображатимуться в папці Google Photos на Google Диску. Згідно з оголошенням Google, усі наявні фотографії та відео у вашій папці Google Фото й надалі залишатимуться на Google Диску, але нові не додаватимуться автоматично.

Нові фотографії та відео, збережені на Google Диску, також не відображатимуться автоматично в Google Фото.

Якщо ви видалите фотографії чи відео з Google Диска або Google Фото, вони не будуть автоматично видалені з іншого сервісу. Google каже, що «ця зміна розроблена, щоб запобігти випадковому видаленню елементів у різних продуктах».

Іншими словами, автоматичний зв’язок між двома службами видаляється. Фото та відео будуть існувати лише в одному місці. Google уже показує сповіщення про те, що ваша папка Google Photos змінюється.

Що станеться з моїми фотографіями та відео?

Для наявних фотографій і відео нічого не змінюється. Якщо зараз у вас є фотографії на Google Диску, вони все одно відображатимуться в Google Фото в майбутньому. Якщо зараз у вас є фотографії в Google Фото, вони все одно відображатимуться в папці Google Диска в майбутньому.

Однак нові фотографії, завантажені в Google Фото, не відображатимуться на Google Диску, а нові фотографії, завантажені на Google Диск, не відображатимуться в Google Photos.

  Як спільно працювати над презентацією Microsoft PowerPoint

Як я можу перемістити фотографії з Диска на Фото?

Google додає функцію «Завантаження з Диска» до Google Фото. Перейшовши на веб-сайт Google Фото, ви можете вибрати «Завантажити з Диска», щоб завантажити фотографії та відео зі свого облікового запису Google Диска до Google Фото.

Після їх завантаження ці фотографії та відео не будуть пов’язані. Іншими словами, якщо ви завантажите фотографію з Диска на Фото, а потім видалите її в одній службі, вона не буде видалена в іншій.

Це також означає, що якщо ви завантажите 50 МБ відео з Диска на Фото й залишите його в обох місцях, воно займе 100 МБ квоти пам’яті вашого облікового запису Google.

Чи можу я все ще синхронізувати Google Photos зі своїм ПК або Mac?

Наразі ця інтеграція означає, що ви можете автоматично завантажувати (синхронізувати) будь-які фотографії та відео, додані в Google Photos, на свій ПК або Mac. Все відбувається через звичайне Програма Google Backup and Sync який синхронізує файли Google Drive — просто виберіть Google Photos, і все синхронізується.

Ця функція зникає? Схоже, може. У заяві Google сказано, що «Ви все одно зможете користуватися Резервне копіювання та синхронізація на Windows або macOS для завантаження в обидві служби у високій або оригінальній якості».

  Як виправити CBS All Access, який не працює на Amazon Firestick

Іншими словами, Google каже, що ви все одно зможете автоматично завантажувати фотографії та відео зі свого ПК, але не згадує про завантаження фотографій і відео на свій ПК. Нам потрібно буде побачити, що саме Google робить у липні, але, схоже, ця функція припиняється.

Якщо вам потрібно синхронізувати фотографії з комп’ютером, краще переключитися на Dropbox або OneDrive на вашому телефоні. Ці служби можуть автоматично завантажувати зроблені вами фотографії, а потім ви можете синхронізувати їх зі своїм ПК, як і будь-яку іншу папку.

Чи можу я автоматично завантажувати фотографії на Google Диск?

Програма Google Photos для Android і iPhone, якщо хочете, автоматично завантажуватиме фотографії, але лише в Google Photos. Ви більше не можете автоматично завантажувати їх і розміщувати на Google Диску — принаймні за допомогою власних програм Google.

Як Android Police примітки, додаток для Android Автосинхронізація для Google Диска може допомогти заповнити яму. Це дозволить вам автоматично синхронізувати файли та папки (включно з фотографіями) з папкою Google Drive. Потім вони синхронізуються з вашим ПК. Якщо вам подобається, це також двостороння синхронізація — ви можете видалити фотографії чи інші файли в синхронізованій папці Диска Google, і Autosync видалить їх у вихідному місці на вашому телефоні Android.