Google вбиває Cloud Print наприкінці 2020 року

| | 0 Comments| 3:33 PM
Categories:

Google Cloud Print – це наступна служба Google, яка зникне. Після десятиліття бета-версії Google оголосила, що Cloud Print «більше не підтримуватиметься» після 2020 року. Google каже, що настав час перейти від Cloud Print.

Служба хмарного друку від Google дозволяє друкувати з будь-якого місця — навіть через Інтернет. Коли ви друкуєте на принтері Cloud Print, завдання друку зберігаються в черзі у вашому обліковому записі Google. Потім вони надсилаються на принтер, підключений до вашого облікового запису. Деякі принтери мали вбудовану підтримку Cloud Print, але Google також зробив Cloud Print доступним у Google Chrome. Ви можете встановити Google Chrome на ПК, увімкнути Cloud Print у його налаштуваннях, а потім друкувати на принтері, підключеному до цього ПК через Інтернет.

  Як заблокувати веб-сайт у Mozilla Firefox

Колись Cloud Print був вирішальним для Google, оскільки Chromebook не підтримував власну підтримку друку — для друку їм потрібен був Cloud Print. Часи змінилися, і ОС Chrome тепер змінилася рідна підтримка друку. Google Cloud Print більше не має вирішального значення для ОС Chrome. Здається, це більше не має вирішального значення для Google як компанії.

Це оголошення було поховано в Документ підтримки Google:

Cloud Print, рішення для хмарного друку від Google, яке перебуває в бета-версії з 2010 року, більше не підтримуватиметься з 31 грудня 2020 року. З 1 січня 2021 року пристрої в усіх операційних системах більше не зможуть друкувати за допомогою Google Cloud. Друк. Ми рекомендуємо протягом наступного року визначити альтернативне рішення та реалізувати стратегію міграції.

  Internet Security 2018 зі знижкою 63% (діє 6 грудня)

Альтернативні рекомендації Google тут призначені для корпоративних користувачів із пристроями з ОС Chrome. Адміністратори можуть використовувати Chrome Enterpriseконсоль адміністратора для керування тисячами принтерів в організації. Адміністратори також зможуть налаштувати зовнішні сервери друку CUPS, тому організації, яким потрібно маршрутизувати завдання друку з комп’ютерів Chromebook, мають варіанти.

Але як щодо пристроїв, які не є Chromebook? Рекомендації Google не дуже допомагають:

Для середовищ, окрім ОС Chrome, або в сценарії з кількома ОС, ми рекомендуємо використовувати рідну інфраструктуру друку відповідної платформи та/або співпрацювати з постачальником рішень для друку.

Для домашніх користувачів Google тут не надає реальних рекомендацій. Якщо ви використовуєте Google Cloud Print для друку через Інтернет, можливо, ви зможете знайти заміну в наступному році. Для друку вдома є велика ймовірність, що ваш принтер із підтримкою Cloud Print може працювати як стандартний мережевий принтер.

  Apple робить MacBook Pro, на які ви так чекали

У будь-якому випадку, і організаціям, і домашнім користувачам залишився ще рік. Cloud Print триватиме до кінця 2020 року. Однак 1 січня 2021 року Cloud Print перестане працювати.