Google анонсував режим анонімного перегляду Карт і додаткові засоби керування конфіденційністю

| | 0 Comments| 10:16 AM
Categories:

Сьогодні Google оголошує про безліч нових функцій конфіденційності та безпеки: режим анонімного перегляду для Карт Google, автоматичне видалення вашої історії YouTube, голосове керування конфіденційністю в Google Assistant і перевірка пароля, вбудована в менеджер паролів Google.

Перше: Карти Google незабаром отримають режим анонімного перегляду. Google заявляє, що почне випускатися на Android пізніше цього місяця, а незабаром з’явиться підтримка для iPhone та iPad. Як і в режимі анонімного перегляду на YouTube, ви можете шукати місця на Картах Google і переглядати їх без додавання цих місць у вашу історію. Вони не використовуватимуться для персоналізації вашого досвіду.

Коли з’явиться ця функція, ви зможете торкнутися фотографії профілю, а потім увімкнути режим анонімного перегляду. Google не повідомив, чи буде ця функція доступна на веб-сайті Google Maps для комп’ютерів, але ви завжди можете відкрити Google Maps у вікні анонімного перегляду в Chrome для комп’ютера.

  Як знайти свій перший твіт

YouTube отримує автоматичне видалення, функцію, яка вже доступна для історії місцезнаходжень вашого облікового запису Google активності в Інтернеті та додатках. Коли ви увімкнете його для свого Історія YouTube, Google може автоматично видаляти вашу історію переглядів і пошуків на YouTube кожні 3 або 18 місяців — що ви виберете.

Ви отримаєте деякі переваги персоналізації, але YouTube не створить багаторічну історію ваших інтересів.

Google Assistant покращує керування голосом. Замість того, щоб копатися в додатку чи веб-сайті Google, щоб видалити речі, які ви сказали Асистенту, тепер ви можете сказати «Окей, Google, видали останнє, що я тобі сказав» або «Ой, Google, видали все, що я сказав тобі минулого тижня».

  Створюйте та діліться колекціями цікавого вмісту

Google каже, що ця функція буде доступна англійською мовою наступного тижня і для інших мов наступного місяця.

Менеджер паролів Google теж стає краще. Перевірка пароля надходить до менеджера паролів Google в Інтернеті. Як і подібні функції в менеджерах паролів, таких як LastPass і 1Password, вам знадобиться, які паролі є слабкими, які ви повторно використовували на кількох веб-сайтах і які були виявлені зламаними в результаті порушення даних. Тоді ви знаєте, які паролі варто змінити.

Функції паролів з’являться у місяці інформування про кібербезпеку, який, очевидно, припадає на жовтень. Опитування Google/Harris показало, що 66% американців повторно використовують той самий пароль для кількох сайтів і лише 12% американців використовують менеджер паролів. Приємно бачити, що менеджер паролів Google стає все більш і більш ефективним.

  Як створити прокручуваний текст «Зоряних воєн» у PowerPoint

Google також каже, що функція перевірки пароля з’явиться в Chrome пізніше цього року. Якщо будь-яке з ваших імен користувачів або паролів сталося в результаті відомого порушення даних, Chrome попередить вас і запропонує змінити пароль. Іншими словами, Google вбудовує своє розширення Password Checkup в Chrome.